Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Καλλιόπη + ?


Maggiemay

Recommended Posts

Πως μπορεις να συνδιάσεις το ονομα Καλλιόπη με το ονομα Αναστασία ή το Ευαγγελία;;;

σκεφτηκα Λίλα, Καλλια(αλλά δεν μ αρέσει), Καλλιστώ (ειναι αλλο ονομα).

εχετε καμια ιδέα;;;

Δεν μ αρεσει το Καλλιόπη ιδίως γιατι ακούγεται σαν Καλ-λιό-πη και οχι σαν Καλλι-ό-πη!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

...ενω το Καλλιστώ, πολυ σχετικό, ε???

χαχαχα!!!!

τι να κάνω;;;όχι πες μου, βγαινει άκρη;

δεν βλέπω φως στο τούνελ....!το Καλλιστώ είναι άλλο όνομα ανεξάρτητο...γιατί να μη βγάλεις κάποιο άσχετο που να σας αρέσει?γιατί απ' ότι καταλαβαίνω παππουδογιαγιαδοκατάσταση παίζει εδώ.....!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν βλέπω φως στο τούνελ....!το Καλλιστώ είναι άλλο όνομα ανεξάρτητο...γιατί να μη βγάλεις κάποιο άσχετο που να σας αρέσει?γιατί απ' ότι καταλαβαίνω παππουδογιαγιαδοκατάσταση παίζει εδώ.....!

στο περίπου...πιο πολύ ο άνδρας μου που θέλει να βγαλει τους δικούς του...Εγώ ήθελα άσχετο όνομα...Με βλεπω να ρίχνω κλήρο!

Link to comment
Share on other sites

Όλια, το Ο απο το Καλιόπη και το λία από το Ευαγγελία, ή Κέιλι (κάπως πιό ξενικό). Αλλά αν θες τη γνώμη μου και μπορείς πιό ωραίο απ όλα είναι το Αναστασία μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

δυσκολοσ συνδυασμοσ. σκεφτηκα Καλλιαννα αλλλα ακουγεται σαν ξενο σχεδον ιταλικο,βεβαια ειναι ευηχο.Καλβη απο καλλιοπη και ευαγγελια(ευη).αχ αυτα τα ονοματα κ εγω πελαγωμενη ειμαι ,δε βρισκω ακρη για την δικη μου την μπουμπου,που ειναι μηδη 3μηνωνκ ονομα ακομα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

από αυτά τα 3 το πιο όμορφο είναι το Αναστασία.....κ μ'αρέσει ολόκληρο...έχει κ πολλά υποκοριστικά αν θες...είχαμε στο σχολείο 3 κοπέλες με αυτό το όνομα κ η μία το είχε κάνει Νατάσα (που δεν μ'αρέσει) η άλλη το είχε κατήσει ολόκληρο κ η τρίτη "έπαιζε" συνέχεια μ'αυτό κ μια το κανε Νάνσυ μια Στέιση μα τις περισσότερες φορές το ήθελε ολόκληρο...κ δεν ακουγόταν καθόλου άσχημο...η κοπέλα ήταν πολύ δημοφιλής κ όμορφη που σε όλους άρεσε τ' όνομά της...εξάλλου κ ο Σάκης την κόρη του Αναστασία την έβγαλε....κάτι παραπάνω θα ξέρει...Σάκης είναι αυτός....! :P αλλά αν δεν σ' αρέσει το Αναστασία πες την Ευαγγελία κ κάν' το Εύη ή Εύα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όλια, το Ο απο το Καλιόπη και το λία από το Ευαγγελία, ή Κέιλι (κάπως πιό ξενικό). Αλλά αν θες τη γνώμη μου και μπορείς πιό ωραίο απ όλα είναι το Αναστασία μόνο του.

το Όλια βγαίνει απ' το Όλγα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΜΕΝΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ ΚΑΛΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΡΙΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ Η ΝΟΝΑ-ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ! ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ! ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΛΙ-ΙΡΙΔΑ. ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΠΑΝΤΩΣ...ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΓΟΝΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΩΝ.:confused::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΜΕΝΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ! ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ ΚΑΛΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΡΙΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ Η ΝΟΝΑ-ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ! ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΙ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ! ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΛΙ-ΙΡΙΔΑ. ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΠΑΝΤΩΣ...ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΓΟΝΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΩΝ.:confused::rolleyes:

Το Καλλιόπη μπορεί να γίνει και Κάλλια ή Κέλυ, τα οποία είναι πολύ όμορφα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...