Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2012


Garouf

Recommended Posts

Ασε στις διακοπες όλες ξεφευγουμε με τα κιλά και γω εδω στο εξοχικο με το ζορι κρατιέμαι να μην ορμηξω σε αυτα που τρώνε οι άλλοι...κι εχουμε ενα μηνα ακομη...δράμα!

Τουλαχιστον να παραμεινω στα ιδια μεχρι να γυρισω καλα θα ητανε!

Το μεσημερι με ειχε πιασει απιστευτη υπογλυκαιμία, νομιζα οτι θα λιποθυμησω,αλλα ελεγα οχι δε θα φας,ε δεν αντεξα,βουτηξα ενα κουταλακι στο μελι και το εγλειψα ετσι να μου φυγει η λιγουρα.

Τι τραβαμε πια.

Εκλεισα ραντεβου την Τριτη στις 7 στο Χρελια,άντε να δουμε πως θα παει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 507
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια καλησπέρα!είστε ολες καλα?popoi καλωσηρθες και με το καλο το αστερακι σου!Αγγελική ο γιατρος ασχολίαστος!!!ηθέλα να ήξερα κανονικά δεν θα έπρεπε με κάποιον τροπο να είμαστε κατοχυρωμενες για να μην μας παρατανε στα καλακαθουμενα???τι να πω..

Επίσης και τα κιλά δεν θα τα σχολιάσω (δεν με συμφέρει αυτόν το μηνα)!!!ένα μόνο θα σας πω..όλοι μου λένε μόλις με βλέπουν άντε εσυ κοντευεις....:DΣας φιλω


url=http://www.TickerFactory.com/]

preg.png

[/url]

url=http://www.TickerFactory.com/]

age.png

[/url]

url=http://www.TickerFactory.com/]

event.png

[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσούδια όμορφα!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε! :D:D

Πώς πάτε? Τα μωράκια σας??

Εμένα η δικιά μου όλο το σκ με τσάκισε στο βρωμόξυλο!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

Όχι ότι δεν το απολαμβάνω βέβαια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες...

ρε κοριτσια μου αρπαξε ιο ο υπολογιστης και εχει μπλοκαρει.....

Τα νευρα μου....Τωρα ειμαι στις πεθερρας....

Τι λεει?πως πατε?

Εμεις πηγαμε σημερα στο γιατρο, μας εδωσε να κανουμε την μικρη καμπυλη και κλεισαμε ραντεβου για 17 σεπτεμβρη...

Αγγελικη και η δικια μου εχει μια υπερυχογενεια στην αριστερη κοιλια, αλλα μου ειπαι οτι πριν απο 10 χρονια θα μας αγχωνε ,τωρα δεν υπαρχει λογος να το ψαξουμε....

Οι υπολοιπες μανουλες καλα?

Κατια πως εισαι?

Ελενη κανετε κανενα μπανακι στη σαλαμηνα?

παποι απολαυσε το οσο μπορεις , σε λιγο δεν θα εχει χορο και θα κουνιετε σπανια....

Joan καλα να περνατε

Τα λεω λιγο γρηγορα γιατι δεν ειμαι σπιτι/....

Φιλακια και να ειστε καλα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και καλη εβδομαδα!!!

Καλα ειμαστε κι εμεις! Μαλλον τα μωρακια μας αναστατωθηκαν το σκ με τη ζεστη... γιατι κι εμενα μου χει ριξει μπολικες - μπολικες!

papoi μου, παντως εχεις δικιο, κι εγω το απολαμβανω...ακομα!!!

μαρινακι, ολα καλα κοριτσι μου! εχω ραντεβου την πεμπτη για την μικρη καμπυλη και ευτυχως λογω καταστασης θα ρθουν σπιτι... αλλα αγχωνομαι λιγο, μηπως λογω ξαπλας δεν βγει καλη... θα δουμε. οτι ειναι θα το αντιμετωπισουμε! καλα να ναι ο μπεμπης μου, μονο!

Οι υπολοιπες εχετε μουλιασει στα μπανια μαλλον! Να περνατε ομορφα, να ξεκουραστειτε, να χαρειτε τα παιδακια και τους αντρες σας και απο Σεπτεμβρη τα κεφαλια (η μηπως τις κοιλιτσες???) μεσα! Οσες "τυχερες" ειμαστε εδω... υπομονη, ερχεται ΚΑΥΣΩΝΑΣ παλι!


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, σας στέλνω για να ξέρετε κι εσείς!

Με πήρε τρομοκρατημένη η μαμά μου να μου πεί να προσέχω πάρα πολύ ειδικά μέχρι και αύριο με την ζέστη.

Δουλεύει σε νοσοκομείο και απο το πρωί έχουν πάει 4 εγκυούλες με λυποθημικά επισόδεια λόγω ζέστης! Και τους ενημέρωσαν οι γιατροί ότι σήμερα και αύριο θα είναι δύσκολες μέρες και να είναι προετοιμασμένοι!

Οι συμβουλές τους, πολλά υγρά και ειδικά τις μεσημεριανές ώρες παγωμένες κομπρέσες στο κεφάλι μας ή στο σωμα μας ή όπου νιώθουμε πολύ έντονη εφίδρωση!

Άντε να δούμε!

Εγώ προς το παρόν την παλεύω γιατί είμαι γραφείο και έχω το air condition.

Σπίτι να δώ τί θα κάνω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις μανουλες. Πως τα περνατε; εμεις συνεχιζουμε τις διακοπες αλλα ακομα και εδω η ζεστη ειναι αφορητη. Βεβαια εχουμε τη θαλασσα και δροσιζομαστε αλλα και παλι. Φετος νομιζω οτι ειναι απο τα πιο ζεστα καλοκαιρια.

Ο μικρος συνηθισε πλεον τη θαλασσα και κανει μπανιο με μπρατσακια και εχει αρχισει και λεει και πολλες λεξεις.

Καλη επιτυχια σε οσες θα κανουν την καμπυλη. Ειναι λιγο χαλια η γλυκοζη αλλα αναγκαιο κακο.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελένη μου,

καλησπέρα!

Να μην το φοβάσαι το μπάνιο εαν δεν στο έχει απαγορέψει ο ιατρός σου! Απλώς με μεγάλη προσοχή στο θέμα καθαριότητας! Και πεντακάθαρη θάλασσα και όταν βγαίνεις αλλαγή μαγιώ και προσοχή στην άμμο!

Εγώ το ευχαριστιέμαι πάρα πολύ πάντως! Είναι καταπληκτική άσκηση. Κι ειδικά αν αρχίζεις και νιώθεις βαριά τότε είναι ότι καλύτερο. Κινείσαι τόσο άνετα στο νερό που σχεδόν ξεχνάς την κοιλίτσα! :tongue:

Επίσης, εγώ την μικρή την νιώθω κάθε μέρα και αρκετές φορές! Πολύ ξύλο!!!!! :shock::shock: αλλά μου αρέσει!!! :eek::-o:-o

Καλησπέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια της παρέας!

Ήθελα να σας πώ τον πόνο μου και να μου πείτε αν συμβαίνει και σε καμία άλλη!

Πρώτον, ειδικά αυτές τις δύο ημέρες (μπήκα την Δευτέρα στην 25η εβδομάδα) νιώθω να έχω βαρύνει απίστευτα. Νιώθω εύκολα κόπωση και γενικά δεν είμαι στα κέφια μου. Θέλω ησυχία και να είμαι ξάπλα σε έναν καναπέ μόνιμα! Ίσως φταίει και η ζέστη, τί να πώ!

Αυτό όμως που δεν αντέχεται καθόλου είναι οι πόνοι και τα μουδιάσματα στα χέρια! Κάθε πρωί εδώ και μια εβδομάδα κι ενώ δεν τα πλακώνω τα χέρια μου (καρατσεκαρισμένο!) με πονάνε απο τον αγκώνα ως τα δάχτυλα και μουδιάζουν. Ακόμα και όταν οδηγώ μουδιάζουν! Μου έχουν σπάσει τα νεύρα! Ξέρει καμία τί μπορεί να είναι?

Το έχετε πάθει κι εσείς??

Αύριο έχω και το ραντεβού με τον γιατρό μου οπότε θα τα ξεκαθαρίσω κι εκεί!!!!

Καλό μεσημέρι κοριτσούδια!

Πολλά δροσερά φιλιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ομορφες!!!

κι εγω τον καταλαβαινω πολλες φορες τη μερα πια... αρχικα φοβηθηκα μηπως τον ενοχλει κατι (η ζεστη, η σταση μου, το φαγητο, κλπ...), αλλα μαλλον παιζει,, τεντωνεται ή απλα θελει να ξερω οτι ειναι εδω και καλα! χαμος γινεται δε οταν τρωω πεπονι! η τρελαινεται η πραγματικα το σιχαινεται! εσεις? καποιο φαγητο που το ξυπναει?

ααααχχχ αυτα τα χερια!!! εγω ολη μερα ξαπλα, δεν κανω σχεδον τιποτα (λιγο υπολογιστη και πλεξιμο) και παλι ειναι συνεχεια μουδιασμενα... και κυριως το βραδυ που ξυπναω για τουαλετα και περιμενω να λειιτουργησουν για να σηκωθω! πρεπει να φταιει η ζεστη...να επηρεαζει την κυκλοφορια, γιατι οσο κανω κατι ειναι οκ, μολις τα αφηνω μουδιαζουν. τι να πω...


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κάτια μου,

αυτό με το φαγητό να σου πώ την αλήθεια μου δεν το έχω παρατηρήσει! Ξέρω μόνο ότι όταν καθόμαστε και βλέπουμε ταινία κάθεται κι αυτη ήσυχη ήσυχη κι αμα σηκωθώ για καμιά τουαλέτα ή για να τσιμπήσω με αρχίζει!! Για φαγητό θα το προσέξω γιατί με έβαλες σε σκέψεις! ;);)

Τώρα να πώ ότι χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη τουλάχιστον θα είναι χαζομάρα γιατί αντιλαμβάνομαι πόσο θα υποφέρεις κι εσύ! Και είναι έτσι ακριβώς όπως το έχεις παρατηρήσει. ΌΤαν μένουν ακίνητα αρχίζουν να μουδιάζουν!

Αν αύριο έχω κάποια καλύτερη εξηγηση απο τον γιατρό μου θα σου πώ!

Και κάτι άσχετο.

http://www.cosycorner.gr/ Αυτό το μαγαζί το ξέρατε ή μόνο εγώ χαίρομαι σαν χαζή που μόλις το ανακάλυψα?? (Ελπίζω να μην "κάνω διαφημίση" και δημιουργήσω κανά πρόβλημα... :|:-|:|:-| )

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα! να μαι και γω στην παρέα σας :) και γω γεννάω τον Νοέμβριο με ΠΗΤ 19/11, είμαι στην 25η εβδομάδα από την Δευτέρα ... λοιπόν και μένα η μικρή μου τρελαίνεται όταν τρώω ροδάκινο τσεκαρισμένο πια ;)


as1cMoe-M361200MDAwMDYxMmR8MDAwMjU3ZHxteSBwcmluY2VzcyBpcyA.gif
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα! να μαι και γω στην παρέα σας :) και γω γεννάω τον Νοέμβριο με ΠΗΤ 19/11, είμαι στην 25η εβδομάδα από την Δευτέρα ... λοιπόν και μένα η μικρή μου τρελαίνεται όταν τρώω ροδάκινο τσεκαρισμένο πια ;)

Τις ίδιες ακριβώς ημερομηνίες έχουμε ακόμα και στο πότε αλλάζουμε εβδομάδα!!!

Πού γεννάς?????

Καλώς μας ήρθες!

Πφφφφ.. δεν έχω προσέξει με φαγητά γαμώτο. Απο σήμερα θα αρχίσω να το ψάχνω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...