Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2012


Garouf

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 507
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:P:p:ppapoi oso gia to mpanio 8a arxisw na to 3anaskeftomai!!!

να μην το σκέφτεσαι! να το κάνεις πράξη!

Ρώτα τον γιατρό σου πρώτα, αλλά πιστεύω θα σου πεί ότι μπορείς αρκεί να είναι καθαρή η θάλασσα! Εμένα τουλάχιστον όχι απλώς με αφήνει αλλά με μαλώνει που δεν πάω και πιο συχνά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τις ίδιες ακριβώς ημερομηνίες έχουμε ακόμα και στο πότε αλλάζουμε εβδομάδα!!!

Πού γεννάς?????

Καλώς μας ήρθες!

Πφφφφ.. δεν έχω προσέξει με φαγητά γαμώτο. Απο σήμερα θα αρχίσω να το ψάχνω!!!

καταπληκτικό τις ίδιες ημερομηνίες!!!

γεννάω στο Λητώ, εσύ?

καλως σας βρήκα κοριτσάκια και καλημέρα σε όλες :P


as1cMoe-M361200MDAwMDYxMmR8MDAwMjU3ZHxteSBwcmluY2VzcyBpcyA.gif
Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικό τις ίδιες ημερομηνίες!!!

γεννάω στο Λητώ, εσύ?

καλως σας βρήκα κοριτσάκια και καλημέρα σε όλες :P

ΠΗΤ 19-11-12 εχω κι εγω, κοριτσακια! ...και στο ΛΗΤΩ, παρακαλω! λετε να τα πουμε κι απο κοντα με τα μωρακια μας? μακαρι να δωσει ο Θεος να φτασουμε σε εκεινες τις μερες και να ερθουν τελειομηνα στην αγκαλια μας!

να στε ολες καλα! πολλα φιλια...


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

papoi o giatros me afinei alla egw fovamai giati den einai kai pentaka8ares h 8alases mas!!

η αλήθεια είναι ότι αν μιλάμε για Αττική δεν είναι εύκολο.. με λίγο ψάξιμο όμως και λίγο τρέξιμο κάτι μπορεί να γίνει!!

καταπληκτικό τις ίδιες ημερομηνίες!!!

γεννάω στο Λητώ, εσύ?

καλως σας βρήκα κοριτσάκια και καλημέρα σε όλες :P

ΠΗΤ 19-11-12 εχω κι εγω, κοριτσακια! ...και στο ΛΗΤΩ, παρακαλω! λετε να τα πουμε κι απο κοντα με τα μωρακια μας? μακαρι να δωσει ο Θεος να φτασουμε σε εκεινες τις μερες και να ερθουν τελειομηνα στην αγκαλια μας!

να στε ολες καλα! πολλα φιλια...

Χριστίνα και Κάτια, Λητώ κι εγώ!!

Τί λέτε? Ραντεβού στις 19?? Αν κι εμένα μου αρέσει σαν ημερομηνία η 17η! Την θέλω επαναστάτρια την μικρή μου! :tongue::tongue::tongue:

Κορίτσια, δεν την παλεύω άλλο με την ζέστη και με τα μουδιασμένα χέρια! Σήμερα είμαι άυπνη.. Μέτρησα κάθε δευτερόλεπτο.. πόσο αργά και βασανιστικά περνούσαν... :(:(:(

Καλημέρες πολλές!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, δεν την παλεύω άλλο με την ζέστη και με τα μουδιασμένα χέρια! Σήμερα είμαι άυπνη.. Μέτρησα κάθε δευτερόλεπτο.. πόσο αργά και βασανιστικά περνούσαν... :(:(:(

Καλημέρες πολλές!

ααα... εμενα συμπληρωθηκε η κατασταση με ενα ηπιο νευροκαβαλικευμα στον αυχενα-ωμοπλατη (αριστερα)! σουπερ ειμαιι!!! πρεπει να φταιει ο ανεμιστηρας και το οτι ειμαι μονιμμως μουσκεμα! ελπιζω να υποχωρησει λιγο... αλλα ο υπνος, υπνος! δεν καταλαβαινω τιποτα! και να φανταστεις οτι πριν ημουν με 4-5 ωρες τη μερα, χωρις να με νοιαζει! τωρα ξεραινομαι κανονικα!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

ααα... εμενα συμπληρωθηκε η κατασταση με ενα ηπιο νευροκαβαλικευμα στον αυχενα-ωμοπλατη (αριστερα)! σουπερ ειμαιι!!! πρεπει να φταιει ο ανεμιστηρας και το οτι ειμαι μονιμμως μουσκεμα! ελπιζω να υποχωρησει λιγο... αλλα ο υπνος, υπνος! δεν καταλαβαινω τιποτα! και να φανταστεις οτι πριν ημουν με 4-5 ωρες τη μερα, χωρις να με νοιαζει! τωρα ξεραινομαι κανονικα!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Τυχερούλα! :) Μακάρι να συνεχίσεις έτσι!!

Θα μου πείς το μυστικό???

Εγώ έχω να κοιμηθώ βαθιά αρκετές μέρες... :|:neutral::|

Είναι και τα πράγματα στην δουλειά περιέργα και όλο αυτό μου δημιουργεί μεγαλύτερο άγχος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τυχερούλα! :) Μακάρι να συνεχίσεις έτσι!!

Θα μου πείς το μυστικό???

Εγώ έχω να κοιμηθώ βαθιά αρκετές μέρες... :|:neutral::|

Είναι και τα πράγματα στην δουλειά περιέργα και όλο αυτό μου δημιουργεί μεγαλύτερο άγχος!

Δεν ξερω... απλα εχω στανταρ προγραμμα! ξυπναω 8:30-9:00 το πρωι, ξαπλωνω κατα τις 15:30-16:00 μεχρι τις 17:30-18:00 και ξανα στις 23:30-24:00. εννοειται πως το βραδυ σηκωνομαι 5-6 φορες για τουαλετα, ξυπναω για να αλλαξω πλευρο ή απο καμια κλωτσια αλλες τοσες, αλλα σαν να μην με ενοχλει... ξανακοιμαμαι κανονικα! και παλια κοιμομουν 1:00-1:30 και σηκωνομουν 6:00 για τη δουλεια! μαλλον ειναι υπναρας ο μπεμπης 'η με αφηνει να κοιμηθω τωρα για να με ξενυχταει μετα!!! δοκιμασε λιγο γαλα πριν τον υπνο και κανα χαδι (απτον αντρα σου) στην πλατη-αυχενα! εμενα αμα εχω εκνευρισμο ετσι με παιρνει ο υπνος στο λεπτο!!! εχουμε και αποχη απτο σεξ τοσους μηνες, οποτε κι αυτος ευκαιρια ψαχνει!:oops::oops::oops:


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες. Πως ειστε; εμεις συνε ιζουμε υα μπανακια. Ο μικρος εχει γινει δελφινι πλεον.

Χριστινα καλως ηρθες στην παρεα μας.

Παπι το μαγαζι που αναφερεις οντως εχει ωραια πραγματα.εγω εκει ειχα δει τα αυτοκολλητα για το δωματιο του μικρου. Απλως νομιζω οτι ειναι αρκετα ακριβο και μπορεις να βρεις τα ιδια πραγματα πιο φθηνα σε αλλα του εξωτερικου. Εγω τα ειχα παρει 25 ευρω ψθηνοτερα απο το αμαζον τελικα.

Για τις πρωτομανουλες να γνωριζετε οτι οσο περναει ο καιρος τοσο το σωμα βαραινει και αρχιζουν διαφορα συμπτωματα

οαλα τα αναφερουμε στο γιαυρο οσο ασημανο και αν φαινεται. Τα μουδιασματα οι κραμπες η μεση οι αυπνιες η κουρασγ. Ειναι τοσα πολλα. Καλη διαθεση να υπαρχει και ολα αντι.ετωπιζοναι.

Σορι για τα λαθη αλλα γραφω απο το κινητο. Φιλακια σε ολες.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε joan80! να στε καλα! ...και ασε τον μικρο να γινει δελφινακι φετος!!! να δυναμωσει ο οργανισμος και το ανοσοποιητικο του! θα ρθει κι ο χειμωνας και οσο πιο γερος αυτος, τοσο το καλυτερο για σενα και το νεογεννητο! ...ασε που του χρονου θα ναι ετοιμος να σε βοηθαει στα πρωτα μπανακια του μωρου!!! ψυχουλα μου... πολλα φιλακια δωστου και να κανει μια βουτια και για μας! :cool::cool::cool::cool::cool:


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ωραία: θα δώσουμε ραντεβού στο Λητώ ;)

πάντως και μένα η μικρή μου κάνει μπανάκια στην θάλασσα και νομίζω ότι αφού αρέσει στην μαμά της θα αρέσει και στην ίδια :)

πολλά φιλιά σε όλες και καλημεεεεεέρααααααα!!!!!


as1cMoe-M361200MDAwMDYxMmR8MDAwMjU3ZHxteSBwcmluY2VzcyBpcyA.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...