Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Για να δούμε..


Recommended Posts

Εδώ και λίγο καιρό που γράφτηκα στα περιβόητα forums "parents" και "parentscafe", έχω απορίες:

1. Ποιά είναι η διαφορά τους; Ότι το πρώτο είναι ενημερωτικού χαρακτήρα ενώ το δεύτερο περισσότερο ψυχαγωγικού;

2. Με ποιά κριτήρια κλειδώνεται ένα θέμα;

3. Πώς θα είμαστε πάντα σίγουρες-οι ότι γράφουμε στη σωστή ενότητα, εφόσον μερικοί τίτλοι των ενοτήτων δεν είναι απολύτως ξεκάθαροι;

4. Είμαστε απόλυτα σίγουροι-ες ότι, πέρα από αυτά που λέμε εμείς για τον εαυτό μας (όνομα, ηλικία κλπ), δεν διαρρέει καμία άλλη πληροφορία (μέιλ κλπ);

5. Στην περίπτωση που θέλουμε να διαγράψουμε το λογαριασμό μας, τι κάνουμε; Απλά δεν τον ξαναχρησιμοποιούμε;

Έχω διαβάσει τους κανόνες των φόρουμ αλλά αδυνατώ να θυμάμαι τα πάντα... και, εκτός αυτού, δεν καταλαβαίνω πάντοτε αυτά που γράφουν οι Συντονιστές Περιεχομένου... Αν μπορεί κάποια κοπέλα να με βοηθήσει..

Ευχαριστώ, Λία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...