Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Recommended Posts

Ιστοριες για μεγαλους ερωτες και δυνατα παθη μονο με ένα ευρω το κάθε βιβλιο.

Ελαχιστη παραγγελια 20 τεμαχια 7 ευρω τα ταχυδρομικα εξοδα

ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΜΕ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ..

.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχα!Βιβλια τυπου αρλεκιν ποτε δεν διαβαζω αλλα χροοοοονια πριν επεσε στα χερια μου ενα,με μια πολυ ενδιαφερον ιστορια.Ηταν μια κοπελα σε ενα τρενο που εκτροχιαστηκε και οταν συνηλθε ηταν 100 χρονια πισω στον χρονο.Μου αρεσει και αν το εχεις θα ηθελα να το ξαναδιαβασω.Γενικα οτι βιβλιο εχει σχεση με επιστροφη στον χρονο με ενδιαφερει.Σου λεει κατι?

Ειναι πολυ παλιοοοοο


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω, σίγουρα δεν είναι τύπου άρλεκιν, θα ρωτήσω όμως την κουμπάρα μου που ζει για αυτές τις ιστορίες.... αν το γνωρίζει κάποια, είναι αυτή. Θα σε ενημερώσω όταν έχω νέα........

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Συγνώμη από κοπέλες που μου έστειλαν π.μ. αλλά δεν είχα υπολογιστή μέχρι τώρα... βιβλία υπάρχουν ακόμα αρκετά και σχετικά με τα έξοδα μεταφοράς μπορούμε να βρούμε λύση.... περιμένω νέα σας...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...