Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      καλή επιτυχία σ εύχομαι ! να πάνε οοοοολα καλα! 1η σ μεταφορά; 

Recommended Posts

Πουλαω καροτσι τριροδο Jane trio slalom formula strata του 2009! Το καροτσι ειναι απ τα πιο ελαφρυα τριροδα που θα βρειτε! Ειναι σε καλη κατασταση και περιλαμβανει πορτ μπεμπε ελαφρα χρησιμοποιημενο, καθισμα αυτοκινητου 0+/13 χρησιμοποιημενο 1-2 φορες μονο, και το κλασικο καθισμα το οποιο ειναι σε πολυ καλη κατασταση. Εχει κουκουλα κ για βροχη, και τσαντα αλλαξιερα Χρωματος κοκκινο μαυρο, οπως στη φωτο. Το καροτσι αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα εχει πανω απο 1000αρικο!!! Εξω πρεπει να χει κανα 800αρι. Το πουλαω γιατι ο υιος ειναι 3,5 χρονων σχεδον, οποτε τρεχουμε, δεν τσουλαμε.. οποιος ενδιαφερετε, στελνω κοντινες φωτο. Τιμη 400..

(αν ξερει κανεις πως ανεβαζω φωτο ας μου πει γιατι εχει χ στο εικονακι που εβαλα)

2Q==

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2Q==http://okbabystrollers.com/Stroller-Jane-Slalom-Pro-Formula-Strata-3-in-1-t1448/

Σορυ αλλα δεν ξερω πως αλλιως να σας το δειξω. οποιος ενδιαφερετε θα στειλω φωτο στο e-mail. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...