Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

ανεβάστε μου το ηθικό...


mama-xrysa

Recommended Posts

υπερηχογραφικα μικρη, εβγαινε και η δικη μου σκατουλιτσα, στην αρχη μαλιστα ημασταν σχεδον σιγουροι πως ηταν χαμενη υποθεση αυτο το μωρο...

τελικα γεννηθηκε 3190 και 51 ποντους!!! η ταλι(μ)πανα μου!


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Aχ πές μου τέτοια βρε φυστίκι να πάρω και άλλο τα πάνω μου!γιατί εγώ και στη Δέσποινα είχα μικρή διαφορά στις ημερομηνίες και σκεφτόμουνα τις τελευταίες μέρες "αν αυτή βγήκε 2800 το σκατουλάκι πόσο θα βγει;"

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα απο τον γιατρό.Βρίσκει υπερηχογραφική ηλικία γύρω στις έξι εβδομάδες που σημαίνει οτι είμαστε λίγο πίσω επειδή δεν έκανα την ηπαρίνη.Θα πάω πάλι την άλλη Παρασκευή και ελπίζω τώρα με την θεραπεία να πάρει τα πάνω του το εμβρυάκι μου!Πάντως λίγο ηρέμησα γιατί δεν είδα τον γιατρό πολύ ανήσυχο, απλά μου άφησε το ενδεχόμενο οτι μπορεί να μην πάει καλά γιατί έπρεπε να το αφήσει.Η τουλάχιστον αυτή την εντύπωση μου έδωσε...

Ελπίζω να πάει καλά, δεν αντέχω να ξαναπεράσω τα ίδια....

καλη μου ολα καλα θα πανε και να μην αγχωνεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο το μωρακι σου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στην εγκυμοσύνη της Έλλης είχα διαφορά υπερυχογραφικής ηλικίας και μάλιστα έβγαινε 3 εβδομάδες μικρότερη!!!:rolleyes: Ο γιατρός μου έλεγε ότι μάλον πιάστηκε έξω από τις γόνιμες μέρες....όμως δεν το ψάξαμε παραπάνω.....μου είπε ότι το γεγονός είναι ότι έγινε το πως δεν μας ενδιαφέρει αλλά το από εδώ και πέρα!

Την γέννησα με πρόκληση δύο μέρες πριν την ΠΗΤ και βγήκε 3.360kg και 51cm!

Συγκριτικά εγώ δεν είχα κάποιο πρόβλημα όπως εσύ με την ηπαρίνη, όμως όλα φαίνονται να σου πηγαίνουν καλά και έτσι θα συνεχίσουν! Μην αγχώνεσαι!:-P


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Tώρα είδα και τις τελευταίες ευχές!ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας.Δόξα το θεό πάνε όλα καλά!Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα και την αυχενική διαφάνεια και βγήκαν όλα καλά!!!!Τον άλλο μήνα μπορεί να δούμε και το φύλο.Πωπω...πως περνάει ο καιρός....

Link to comment
Share on other sites

Tώρα είδα και τις τελευταίες ευχές!ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας.Δόξα το θεό πάνε όλα καλά!Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα και την αυχενική διαφάνεια και βγήκαν όλα καλά!!!!Τον άλλο μήνα μπορεί να δούμε και το φύλο.Πωπω...πως περνάει ο καιρός....

Πάρα πολύ ωραία!!!! Με το καλό το νέο σας μπεμπούλι!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...