Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2008


CoffeeMaker

Recommended Posts

culte ειρήνη

τι ομορφιά??? τι τοπίο τέλειο είναι αυτό ????

μένατε σε ενοικιαζόμενο? ή έχετε κάποιον εκεί???

η ζωούλα σας είναι πολύ γλυκιά , φτου φτου

όσο για το γυαλί στο χιόνι, είναι απίστευτα απαραίτητο όσο κι αν φαίνεται περίεργο

άλλη αίσθηση στην όραση

δεν μπορείς να πεις ??? και για τις 3 φοτοσ είχα κάτι να σχολιάσω:P:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    3047

  • culte

    1689

  • voulam

    1640

  • fafela

    1197

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • evangelia

    evangelia 3.047 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 1.689 δημοσιεύσεις

  • voulam

    voulam 1.640 δημοσιεύσεις

  • fafela

    fafela 1.197 δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια ολα καλα???

Νικολ τι κανει η Μανουλα σου??? ελπιζω καλυτερα

glitterfy0081054414D30.gif

Δειτε εδω Φατσουλα!!:D:D

glitterfy0081236447D32.gif

Η μικρη Φενου ειναι απιστευτη!!! Πολυ Πολυ Ησυχη αντιθετα με το δικο μου τερατακι που μας εκανε ανω κατω :rolleyes::rolleyes: Αν δεν ηταν εκει ο αντρας μου δεν θα μας αφηνε να μιλησουμε.

Τελικα το Δεμα της Νενας μου ηρθε παλι πισω:mad::mad: τι να πω Δεμα συστημενο μπορω να στειλω?? ξερει καμοια??

Αχ ποσο ζηλευω εσας που χιονιζει:(:(

Culte Μαμα και κορη ειστε κουκλες και σαν 2 σταγονες νερο σου μοιαζει παρα πολυ!!!


wvPmp3.pngtt8d251.aspx
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια..εκεί που μέναμε ήταν ξενοδοχείο ...

kristianna (ελένη είναι το όνομα σου) ήθελα να σε ρωτήσω για τις εξετάσεις που έκανες...έχει ιστορικό αλλέργιών ο μικρός? πήγαν όλα καλά?

συγνώμη που ρωτάω αλλά επειδή εμείς παραλίγο να πάθουμε αλλεργικό σοκ από το αυγό το σεπτέμβρη...

αν θες να σου στείλω το τηλ μου να με πάρεις ή να σε πάρω....

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια..εκεί που μέναμε ήταν ξενοδοχείο ...

kristianna (ελένη είναι το όνομα σου) ήθελα να σε ρωτήσω για τις εξετάσεις που έκανες...έχει ιστορικό αλλέργιών ο μικρός? πήγαν όλα καλά?

συγνώμη που ρωτάω αλλά επειδή εμείς παραλίγο να πάθουμε αλλεργικό σοκ από το αυγό το σεπτέμβρη...

αν θες να σου στείλω το τηλ μου να με πάρεις ή να σε πάρω....

Ειρηνη αν θελεις να μιλησουμε στειλε μου με πμ το τηλ σου να σε παρω να στα πω,αλλα επειδη τωρα θα φυγω αν θελεις να μιλησουμε το βραδακι η αυριο το πρωι και οτι θελεις με ρωτας ναι Ελενη με λενε


wvPmp3.pngtt8d251.aspx
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;

Εμείς είμαστε άρρωστοι.Κόλλησε τελικά και ο Γιωργάκης και εγώ.Ο Γιωργάκης έχει πυρετό και βήχα και εγώ έχω συνάχι και μ ενοχλούν και τα λαιμά μου λίγο.Ο Ϋπνος μου είναι ελαχιστος και ειμαι χάλια.Ευτυχώς ο αντρούλης μου ειναι καλά.

Ειρήνη μου πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σας.Μαμά και κόρη δυο κούκλες:P:p:p:p

Ευάκι και Ελένη μου και εσείς δυο κούκλες είστε.Οπως φυσικά και τα παιδάκια σας δυο κουκλάκια.:P:p:p:p:p


  526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας και πάλι

ελένη ευαγγελία φτου σας, μαζί με τα παιδάκια σας

καλά η φένια τι ματάκια είναι αυτά που κάνει στον φακό?

φτου φτου

βούλαπεραστικά σας

υπομονή

έχει και πολύ κρύο, πρέπει να φυλαχτούμε αυτές τις μέρες

όσο για τη μαμα μου ,τι να πώ εκεί που λέμε καλά εκεί ανεβάζει ξαφνικά πίεση

....δεν ξέρω, θα τη δεί ο γιατρός τη δευτέρα και βλέπουμε;)

Link to comment
Share on other sites

κρύο,κρύο!!!!!!!!!

πω,πω παγώσαμε!!!

αλλά περάσαμε όμορφα!!!πήγαμε στον κουμπάρο μας, που μένει σε προάστιο και είχε αρκετό κρύο εκεί.αλλά έχει ένα τεραστιο τζακι και μας αποζημιωσε..φαγαμε και τα παιδάκια μας,τις μπριζολίτσες μας, μια χαρά!!

αυριο πρέπει να πα΄με στο χωριό!!εχουμε τα 40 της γιαγιάς..για να δουμε εαν θα τα καταφερουμε να φτάσουμε..


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

culte η κόρη σου είναι απίστευτη φάτσουλα!!φτου,φτου!!

τέλεια με τα άσπρα της!!(χμ,καλή ιδεα το ασπρο μπουφάν!!)

και είνια ίδια εσύ!!!να την χαίρεστε,ότι επιθυμείτε!!!!!

νικόλ,τα γυαλιά στο χιόνι είναι απαραιτητα λόγω αντανάκλασης του φωτός!!είναι σαν να πέφτει το φως πάνω σε καθρέφτη!!

εμένα μου άρεσαν πολύ οι μπότες!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

βουλίτσα μου περαστικά!!!

ιωσούλα θα είναι, θα περάσει..

τώρα ένας ένας θα αναρρώνει!!

νικόλ νομίζω πως η μαμα σου προολήπτικα θα πρέπει να πέρνει καποιο χάπι για την πίεση..βγήκατε τελικά απόψε??


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχα!!βλέπετε το τραπέζι στην φωτο??δεν μπορειτε να φανταστείτε πως το αφησαμε!!!!!!λερωσαμε τα πάντα!!!!!

ο γιωργάκης είναι ίδιος η μαμά του!!μοιάζουν πολύ!!!!

να το στείλεις συστημένο το δέμα!!δεν μπορεί να μην πάει,θα πάει,τί στο καλό!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σήμερα που πήγαμε επίσκεψη η φενού ήταν μια κυρία!!

καθόταν, έπαιζε με τα παιχνιδάκια της,έφαγε αλλά δεν μας ενόχλησε καθόλου!!μόνο κατά τις 10 που νυσταξε ηθελε λίγιο αγκαλίτσα!

τί να πω,με σκλαβώνει..πραγματικά αισθάνομαι πως η μαμά μου με βοηθάει..

τες πα,πήγα και για ψωνια σημερα!!

πήρα 3 τσαντούλες kem 130 ευρω και οι 3!!!!

μια χαρά!!

πήρα και ενα ζευγαρι παππούτσια αλλά μου είναι μεγάλο!!

μήπως φοράει καμία 41 νουμερα να τις στείλω??!!μαυρες γόβες είναι!!

αν απορείτε,να σας πω ότι δεν τις δοκίμασα!!ναι,ναι αυτά μονο εγω τα κάνω!!το ουφο..

νικόλ τι εγινε με εκεινο το ρολογακι??ποιο πηρες τελικά??!!

Επεξεργάστηκαν by evangelia

FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κορίτσια! Να'μαι κ εγώ, αργά - αργά...

Αύριο έχουμε επισκέψεις, την κολλητή μου με τον άντρα κ τη μικρή της και κουμπάρα μας - νονά της Ραφαέλλας με τον αρραβωνιαστικό της! Έτσι είπα να ετοιμάσω λίγα πραγματάκια μια που την προηγούμενη βδομάδα ήμουν στο κρεβάτι κ τελικά δεν έκανα τπτ για τη γιορτή μου... Τώρα κοιμάμαι όρθια...

Link to comment
Share on other sites

Σχόλια...

Ευαγελία, το τραγούδι που έχεις από κάτω (φιλόλογος σου λέει μετά...:rolleyes:) ήταν το αγαπημένο μου όσο ήμουν έγκυος! Η Ραφαέλλα ακόμα κ τώρα, όταν το ακούει, σταματάει ό,τι κ αν κάνει κ το ακούει! Απίστευτο, ε;)

Νικόλ, ίσως η μαμά σου να έχει νευροπίεση. Ανεβοκατεβαίνει ξαφνικά... Αυτό για το πορτοκάλι μου το είχαν πει σε νοσοκομείο, ότι δλδ ρυθμίζει την πίεση. Όταν έχεις χαμηλή, τη βοηθάει να ανέβει, κ όταν έχεις ψηλή, το αντίθετο! Εγώ βέβαια είμαι υποτασική, οπότε... όπως κ να 'χει, καλό μου κάνει!

Ελένη, χαίρομαι που όλα πήγαν καλά! Άντε να μπορεί να τρώει κ άλλα πραγματάκια ο Γιωργάκης! Πολύ όμορφες φωτο! (Φένια, κλέβεις την παράσταση!)

Culte, λατρεύω τα χιονισμένα τοπία!

Glam, θυμάμαι ότι είχες πάει πρόσφατα Τρίκαλα, αλλά όχι ότι ήσουν από εκεί! Βέβαια, η μνήμη μου είναι κάπως... κακή να την πω; ανύπαρκτη να την πω;;; Πιστεύω, όμως ότι κάτι τέτοιο θα το θυμόμουν.

Ιωαννούλα, εγώ είχα φτιάξει παστίτσιο. Δεν έμεινε ούτε για δείγμα, παρόλο που ήταν διπλή η δόση! Αν μένεις κοντά όμως να ξαναφτιάξω κ να σου στείλω ολόκληρο το ταψί!

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελία, να προσέχεις πάρα πολύ! Στις ειδήσεις είπαν ότι οι δρόμοι θα είναι επικίνδυνοι λόγω του καιρού... Ελπίζω να μην έχουν μπλόκο οι αγρότες μέχρι εκεί που πας... Οι δικοί μου έκαναν 8 ολόκληρες ώρες να φτάσουν πάνω, για απόσταση 4,5 ωρών το πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...