Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΤΙΚΡΙΣΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΣ!!


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου,

τόσους μήνες οι συζητήσεις μαζί σας,οι γνώμες και τα σχόλια με βοήθησαν να περάσω μια ΤΕΛΕΙΑ εγκυμοσύνη..

Φτάνοντας λοιπόν στο τέλος αυτής της 9μηνης Υπέροχης Περιπέτειας,θέλω να ευχαριστήσω πρώτα το πάρεντς και μετά όλες εσάς τις ανώνυμες φιλενάδες μου που με συντροφέψατε....

Σήμερα θα με συντροφέψετε για τελευταία μέρα ως εγκυμονούσα,και σας ευχαριστώ ,αλήθεια σας ευχαριστώ πολύ όλες μια μια ξεχωριστά (ακόμα και εκείνες που δε μιλήσαμε ποτέ).

Αύριο το πρωί μπαίνουμε στο μαιευτήριο για πρόκληση....

Αύριο το πρωί (ή κάποια στιγμή τεσπα)θα αγκαλιάσω τον Μικρό μας Πρίγκιπα για πρώτη φορά...

Έχω τόσα συναισθήματα να με κατακλύζουν που δεν μπορώ να ελέγξω ούτε τι γράφω ούτε τα δάκρυά μου που είναι τόσο γλυκά.....

Δε θέλω να σας κουράσω άλλο....

Σας ευχαριστώ όλες σας μέσα από την ψυχή μου και θα είμαι εδώ συνοδοιπόρος σας μόλις γυρίσουμε(3 πλέον) και μπούμε κάπως σε πρόγραμμα..

Τελειώνοντας θέλω σε όλες τις ήδη μανούλες να ευχηθώ να σας ζήσουν τα παιδάκια σας...

Στις εναπομείναντες εγκυούλες με το καλό να αγκαλιάσετε τα ζουζουνάκια σας...

Και τις θερμότερες ευχές μου σε όλες τις φιλενάδες μου που παλεύουν και το ξέρω πως με θετικές σκέψεις και ενέργεια θα το πετύχουν να γίνουν και όλες εκείνες μανούλες.....

Φιλάκια σε όλες σας και να είστε όλες εσείς και οι οικογένειές σας ΚΑΛΑ,ΓΕΡΟΙ και ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε βρε Στέγια!!!!!!!! Με το καλό!!!! Καλή δύναμη σου εύχομαι!!!! Πάντα δάκρυα χαράς όπως αυτά που έχεις τώρα!!!

Το 2ο ροκομωρό του 2010!!!!!

Να του δώσεις ένα μεγάααααλο φιλάκι!!!!!!!

Και κοίτα να το ευχαριστηθείς όσο είναι μικρο, δυστυχώς μεγαλώνουν πολύ γρήγορα, οπότε μην είσαι φειδωλή στις αγκαλίτσες και τα χαδάκια! Να του δώσεις μερικά και απο μένα!!!!

Και πάλι με το καλό!!!!!!! Ολα θα πάνε καλά!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρα μου, μόλις μπήκα για να δώ τα νέα σου και έπεσα πάνω στο μην. σου εύχομαι τα καλύτερα,με το καλό, με ένα πόνο να αντικρίσεις το παληκαράκι σου.προσπάθησε σήμερα, αν και δεν νομίζω να τα καταφέρεις, να ξεκουραστείς όσο μπορείς και να είσαι ήρεμη.απο αύριο η μέρα σου θα είναι τόσο γεμάτη και υπέροχη γλυκιά μου, μπορείς να το συνηδητοποιήσεις;θα περιμένουμε νέα σου, όποτε μπορέσεις.φιλάκια


tt151846.aspx

tt151848.aspx

tt146113.aspx

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΕΓΙΑ ! με το καλο να ελθει αυριο το μωρακι σου!

μην σκεφτεσαι τιποτα ,ολα θα πανε καλα,θα δεις,τετοια ωρα αυριο θα εχεις αγκαλια τον μπεμπη σου!!!

καλη δυναμη,καλα ξενυχτια,και κοιτα να ευχαριστηθεις τη στιγμη!!!

εεεεεε εεεεεεερχεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1926379xfw01ap5f0.gif


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο να ερθει ο πριγκηπας σου στεγια μου.οπως ωραια και χωρις προβληματα ηταν η εγκυμοσυνη σου ετσι να ειναι και η γεννα σου.ειμαι σιγουρη οτι εισαι προετοιμασμενη για την ζωη σου που θα αλλαξει απο εδω και περα αλλα για το ποσο ευχαριστη μπορει να γινει θα το καταλαβεις απο αυριο.κοιτα ξεκουρασου γιατι απο αυριο αρχιζουν τα ξενυχτια:lol::lol:και θα εισαι και επισημα1012119o8zl5j45hj.gif [/i]


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

boy_balloon.gifΚοριτσακι μου με το καλο και με ενα πονο,να κρατησεις αυριο κοντα στην καρδουλα σου,για να την ακουσει τον αγγελο σου.Να ειστε παντα γεροι κι ευτυχισμενοι οσο θα εισαι αυριο που θα συναντησεις για πρωτη φορα το θαυμα της ζωης σας.Φιλια πολλα.

OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με το καλο γλυκεια μου!!!!μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα και θα χαρεις τοοοοοσο πολυ με την παρουσια του που δεν θα θελεις να τον αποχωρηστεις ποτε σου!!!!

μην εχεις αγχος για τιποτα και ολα θα κυλησουν τοσο γρηγορα που ουτε θα το καταλαβεις....περιμενουμε νεα σου οταν θα γυρισεις σπιτι...πολλα φιλια


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Aχ συγκινηθηκα......Αυριο θα δεις τι θα πει ευτυχια!

Με το καλο να ερθει ο μπεμπακος σου στον κοσμο μας!

Δε θα σου πω με ενα πονο.......γιατι δε θα ειναι ενας! Θα σου ευχηθω απλα να ειναι ολος σου ο τοκετος απολαυστικος!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

αντε με ενα πονο αντε το πολυ με δυο να αγκαλιασεις το μωρακι σου και γεννας σε καλη εποχη μολις σαραντησεις ο καιρος θα γλυκανει και θα αρχισετε τις βολτουλες σας τελεια!!!!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΕΓΙΑ μου με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μικρο σου αγγελουδι!

να ειστε γεροι και δυνατοι!

τις θερμοτερες ευχες μου για την πιο μαγικη στιγμη της ζωης σου!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...