Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΤΙΚΡΙΣΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΑΣ!!


Recommended Posts

Κοριτσακι μου εφτασε και σενα η ωρα σου..

Τελικα εσυ πηγες μεχρι τελους, ουτε μερα νωριτερα..

Με το καλο ο μπεμπης σου, σου ευχομαι μια τελεια γεννα

και καλη δυναμη για μετα γιατι θα σας χρειαστει..

Οτι απορια εχεις μην διστασεις..Οι μαμαδες Ιανουαριου 2009 ειναι εδω!!

Φιλακια


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στεγια μου,ευχομαι να εχεις κοριτσι μου μια πολυ ευκολη και αξεχαστη γεννα!Με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου τον πριγκηπα!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Me to καλο στεγια μου να αντικρυσεις το παλικαρι σου!ευχομαι να ειστε παντα γεροι και ευτυχισμενοι!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!

Είμαι μια τρελαμένη χαζομαμά που δε χορταίνω κάθε στιγμή μαζί του!!!Να είστε όλες καλά και εσείς και οι οικογένειές σας...

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και με το καλό όσες τα περιμένετε εντός μηνών, εβδομάδων,ημερών και ωρών....

Πολλά φιλάκια σε όλες σας........

Με συγκινήσατε όλες σας μια μια ξεχωριστά....

Για τα πρακτικά γέννησα με Φ.Τ. και επισκληρίδιο στις 18/1/2010 (ακριβώς στην Π.Η.Τ. δηλ).Οι πόνοι ξεκίνησαν την Κυριακή 17/1/2010 τις 14:20 και γέννησα μετά από 24 υπέροχες ώρες...

Τις απολάψαμε μαζί με τον μπαμπούλη όλες μαζί ενωμένοι....

Μου συμπαραστάθηκε τόσο πολύ και εγώ τον ερωτεύτηκα άλλες 1000000 φορές....

Ήταν μαζί μου μέχρι το τέλος στις 14:17 που αντικρίσαμε το Δροσουλάκι μας ο οπόιος ζύγιζε 3860 γρ και 57 εκ....

Είναι μελαχροινούλης και μοιάζει και στους 2 με μια έμφαση στη μανούλα...

Έχει πάρα πολλά μαλλιά...και μια υπέροχη φωνούλα...

Αυτά για την ώρα θα επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλες τις κοπελιές μου!!!

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πολύ και τώρα που μπήκαμε σε σειρά επανέρχομαι για να σας παρουσιάσω το Δροσουλάκι μας.......

Είναι μια γλύκα.

Για την ώρα δεν έχει ταλαιπωρήσει καθόλου την μανούλα του...

Θηλάζουμε αποκλειστικά από την πρώτη μέρα με λίγο συμπλήρωμα στην κλινική.....

Η φώτο που σας παρουσιάζω είναι 1 εβδομάδος.....

Καμαρώστε μας λοιπόν.....

Πολλά φιλάκια σε όλες σας......

junior090.jpg


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αν μου ζητούσαν να τους περιγράψω πως νιώθω ύστερα από 3 μήνες που έχω στην αγκαλιά μου τον Πρίγκιπα δε θα μπορούσα να αρθρώσω ούτε μια λέξη...

Στιγμές,συναισθήματα,ανάσες,βλέμματα,χασμουρητά,αναστεναγμοί ανακούφισης,χαμογελάκια,φωνούλες.......

Είναι τόσα πολλά αυτά που νιώθω για τον Πρίγκιπα μας,και νιώθω τόσο λίγη για να σας μιλήσω για την ανατροπή που έφερε στη ζωή μας!!!

Φυσικά μιλάω για την πιο γλυκιά,όμορφη και παιχνιδιάρικη αλλαγή!!!

Μικρέ μας Πρίγκιπα σε ευχαριστούμε που μας έκανες γονείς που μας έδωσες την χαρά να γεμίσουμε με αγάπη και ευτυχία την ψυχή μας....και είμαι σίγουρη πως ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!

Σήμερα στα 3 μας μηνογενέθλια ο Πρίγκιπας έπιασε μόνος του την κουδουνίστρα και έπαιξε.....Δάκρυα κύλησαν στα μάτια μου....και φυσικά αποθανάτισα την στιγμή στο μυαλό μου αλλά και στη κάμερα για να το δείξουμε στο μπαμπούλη.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ποιός θα μου το έλεγε πως για μένα πλέον θα μέτραγε διαφορετικά ο χρόνος και μιλάω φυσικά πως άρχισε να μετράει από την στιγμή που αντίκρισα τον Πρίγκιπα μας!!!

Και πέρασαν οι πρώτοι 3 μήνες και λέω οκ κάποια στιγμή θα σταματήσω να είμαι ένα χαζοχαρούμενο που όπου σταθεί και όπου βρεθεί μιλάει και δείχνει τον Πρίγκιπα...Και περνάνε και άλλοι 3....

Και φτάνουμε στο σήμερα και ξέρετε τι καταλαβαίνω?

Όσο περνάει ο καιρός γίνομαι όλο και πιο χαζοχαρούμενη,γίνομαι όλο και πιο πολύ κουκουβάγια...

Τελικά αν αναλογιστώ τις υπέροχες στιγμές που ζώ εδώ και 6 μήνες δε μου φτάνουν σελίδες και σελίδες...

Πλέον στεκόμαστε και χορεύουμε όρθιοι (το κάναμε πολύ νωρίς και πηδήξαμε να καθήσουμε στο πωπό μας κάτι που το έκανε με την απόλυτη επιτυχία εχτές...)

Εννοείτε πως θηλάζουμε γαλατάκι από την μανούλα μέχρι τώρα αποκλειστικά και σε μερικές μέρες θα αρχίσουμε τα φρούτα...

Γελάμε πολύ δυνατά και συνέχεια....Όποια ακούει Babyradio θα ξέρετε το τραγούδι που μιλάει για τον Πρίγκιπα.....

"Ο Γελαστούλης είναι γλυκούλης

και γελάει όλη μέρα,

έχει αγάπη στη καρδιά,

γιαύτο τον αγαπάνε τα παιδιά..."

Μας αρέσει πάρα πολύ να χορεύουμε και να τραγουδάμε.....

Είμαστε πάρα πολύ καλά παιδιά και ακούμε την μαμά και τον μπαμπούλη μας....

Αν μείνω θα μιλάω με τις ώρες οπότε σας αφήνω...

Να χαιρόμαστε όλοι τα παιδάκια μας!!!

Φυσικά και αυτά που έρχοντε!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Δύο χρόνια γεμάτα αγάπη,φιλιά,χαμόγελα,εκπλήξεις,στοργή,υπομονή,ζωντ άνια,γέλια,ελπίδα,χορούς,τραγούδια,σκανδαλιές,συγκ ινήσεις,ζωή,ζωή,ζωή.....

Δύο χρόνια γεμάτα με σένα.....

Δύο χρόνια μανούλα!!!!!!!

Σ'ΑΓΑΠΩ!!!!!!!

Να τα εκατοστήσεις αστέρι μας......

Το δώρο μας για φέτος ο ερχομός της αδερφής σου/του αδερφού σου....

Τέτοια ώρα ήσουν ακόμα στην κοιλίτσα μου,γέλια και χαρά μέσα στο δωμάτιο...Γιορτάζαμε τον ερχομό σου πριν τον ερχομό σου και είχαμε δίκιο.....

Η γέννησή σου είναι ένα συνεχές γλέντι.....

Σήμερα θήλαζες τρυφερά και παρακολουθούσες αποσβολωμένος βιντεάκια από εκείνη την μέρα!!!Χαρά μου σ'ευχαριστώ για όλες αυτές τις συγκινήσεις που μου έχεις προσφέρει δύο χρόνια...Έπεται διπλή συνέχεια.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Δύο χρόνια γεμάτα αγάπη,φιλιά,χαμόγελα,εκπλήξεις,στοργή,υπομονή,ζωντ άνια,γέλια,ελπίδα,χορούς,τραγούδια,σκανδαλιές,συγκ ινήσεις,ζωή,ζωή,ζωή.....

Δύο χρόνια γεμάτα με σένα.....

Δύο χρόνια μανούλα!!!!!!!

Σ'ΑΓΑΠΩ!!!!!!!

Να τα εκατοστήσεις αστέρι μας......

Το δώρο μας για φέτος ο ερχομός της αδερφής σου/του αδερφού σου....

Τέτοια ώρα ήσουν ακόμα στην κοιλίτσα μου,γέλια και χαρά μέσα στο δωμάτιο...Γιορτάζαμε τον ερχομό σου πριν τον ερχομό σου και είχαμε δίκιο.....

Η γέννησή σου είναι ένα συνεχές γλέντι.....

Σήμερα θήλαζες τρυφερά και παρακολουθούσες αποσβολωμένος βιντεάκια από εκείνη την μέρα!!!Χαρά μου σ'ευχαριστώ για όλες αυτές τις συγκινήσεις που μου έχεις προσφέρει δύο χρόνια...Έπεται διπλή συνέχεια.....

Πολύ ωραίο μήνυμα !


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...