Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

την γνωμη σας...!!


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες κοριτσια!!! παρακολουθω καιρο τις συζητησεις σας και θα ηθελα να πω και εγω την απορια μου. Εμαθα την παρασκευη πως εχω κολπιτιδα και ετσι αυτες τις μερες που ηρθα σε επαφη με τον αρραβωνιαστικο μου φορεσε προφυλακτικο γιατι φοβηθηκα μην τον κολλησω. Αγωγη ειχα σκοπο να ξεκινησω απο δευτερα δηλαδη αυριο.σημερα το πρωι ομως που "παιξαμε μπαλα" εσπασε το προφιλακτικο αλλα το συνειδητοποιησαμε πολυ αργοτερα (αφου ειχε τελειωσει δηλαδη)πραγμα που με παραξενεψε γιατι εχω ακουσει οτι οταν σπαει το καταλαβαινεις. τελοσπαντων να σημειωσω εδω οτι εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων. πρωτη μερα περιοδου 27/5 οποτε γονιμες μερες 7-12 γ αυτον τον μηνα. αρα ειμαι στις γονιμες μερες μου με πιθανη μερα οωρηξιας αυριο. υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης? γιατι δε τελειωσε κανονικα να φυγουν ολα μεσα icon_redface.gif ..οτι ετρεξε απο το προφυλακτικο..θελουμε πολυ ενα ζουζουνακι απλα ειπαμε να μη προσπαθησουμε αυτες τις μερες και μεχρι να τελειωσει η θεραπεια που θα ξεκινησω αυριο λογω κολπιτιδας. λετε το ατυχηματακι να μασ κανει την εκπληξη?? δε μπορω να παω και στον γιατρο σημερα ειναι κυριακη...πειτε μου την γνωμη σας...συγνωμη για το μεγαλο ποστ...:oops:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολες κοριτσια!!! παρακολουθω καιρο τις συζητησεις σας και θα ηθελα να πω και εγω την απορια μου. Εμαθα την παρασκευη πως εχω κολπιτιδα και ετσι αυτες τις μερες που ηρθα σε επαφη με τον αρραβωνιαστικο μου φορεσε προφυλακτικο γιατι φοβηθηκα μην τον κολλησω. Αγωγη ειχα σκοπο να ξεκινησω απο δευτερα δηλαδη αυριο.σημερα το πρωι ομως που "παιξαμε μπαλα" εσπασε το προφιλακτικο αλλα το συνειδητοποιησαμε πολυ αργοτερα (αφου ειχε τελειωσει δηλαδη)πραγμα που με παραξενεψε γιατι εχω ακουσει οτι οταν σπαει το καταλαβαινεις. τελοσπαντων να σημειωσω εδω οτι εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων. πρωτη μερα περιοδου 27/5 οποτε γονιμες μερες 7-12 γ αυτον τον μηνα. αρα ειμαι στις γονιμες μερες μου με πιθανη μερα οωρηξιας αυριο. υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης? γιατι δε τελειωσε κανονικα να φυγουν ολα μεσα icon_redface.gif ..οτι ετρεξε απο το προφυλακτικο..θελουμε πολυ ενα ζουζουνακι απλα ειπαμε να μη προσπαθησουμε αυτες τις μερες και μεχρι να τελειωσει η θεραπεια που θα ξεκινησω αυριο λογω κολπιτιδας. λετε το ατυχηματακι να μασ κανει την εκπληξη?? δε μπορω να παω και στον γιατρο σημερα ειναι κυριακη...πειτε μου την γνωμη σας...συγνωμη για το μεγαλο ποστ...:oops:

καλημερα και καλως ηρθες!

ναι υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να μεινεις ...!

εφοσον εχεις γονιμες οπωσ ειπες...και αυριο ωορηξια...η τεσπα αυτες τισ μερες...

αν εχει καλοσπερμα ο δικος σου ...μπορει να ζησει και 5 μερες μεσα στον κολπο ...

ασχετα αν ειναι πολυ η λιγο το σπερμα ...στα τοσα ..εκατομυρια που μπαινουν ...ΕΝΑ χρειαζεται για ολη την δουλεια!;)

δεν ξερω αν σε ικανοποιει η απαντηση μου ,αν σου αρεσει και αν εινια αυτο που θες ,απλα σου λεω οτι ναι ..εχεις πολλες πιθανοτητες!

σε καμια ..15αρια μερες..θα μας πεις!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι πως με ικανοποιει απολυτα η απαντηση σου!!!! μακαρι...γιατι το θελουμε καιρο..αν και δε θελω να ενθουσιαζομαι..θα δειξει!! :) απλα σκεφτομαι πως σε περιπτωση που υπαρχει συλληψη δε θα μπορω να παρω τα χαπια για την κολπιτιδα αλλα να βαλω μονο την κολπικη κρεμα και πρεπει να περιμενω 2 εβδομαδες και μετα να κανω αγωγη αναλογα με το αποτελεσμα της χοριακης.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι πως με ικανοποιει απολυτα η απαντηση σου!!!! μακαρι...γιατι το θελουμε καιρο..αν και δε θελω να ενθουσιαζομαι..θα δειξει!! :) απλα σκεφτομαι πως σε περιπτωση που υπαρχει συλληψη δε θα μπορω να παρω τα χαπια για την κολπιτιδα αλλα να βαλω μονο την κολπικη κρεμα και πρεπει να περιμενω 2 εβδομαδες και μετα να κανω αγωγη αναλογα με το αποτελεσμα της χοριακης.

σε ολα ,αν με το καλο γινει ...θα πας με συμβουλη του γιατρου σου . εννοειται αυτο και δεν θα κανεισ τιποτα απο μονη σου ...

καλα αποτελεσματα...σε 15 μερουλες θα ξερεις εσυ ,θα ξερουμε κι εμεις!;)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σιγουρα με τον γιατρο απο διπλα παντα! αντε να δουμε...!!! εσυ εισαι μανουλα? η' στις προσπαθειες??

στην προσπαθεια...προβλημα με σπερμα ..φτιαχνει σιγα σιγα...

ο νωον - νοητω!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...