Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Τρελομανούλες καλοκαιρινές 2010


mammy30

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Ωραία, τώρα μπορώ να σας γράψω τα νέα μου έτσι απότομα, γιατί έτσι απότομα το αποφάσισα την προηγούμενη εβδομάδα και φυσικά δεν μπορώ να το γράψω δημόσια στο άλλο μέσο δικτύωσης που βρισκόμαστε.

Αύριο κάνω εμβρυομεταφορά και νιώθω σαν πρωτάρα! Ακριβώς με τον ίδιο τρόπο με το κοριτσάκι μου -λόγω του προβλήματος με το μικρόβιο που έχουμε θυμάστε- σε φυσικό κύκλο χωρίς φάρμακα και ο θεός βοηθός... Μέσα Ιουλίου θα σας πω τα αποτελέσματα! Σας φιλώ όλες!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, τώρα μπορώ να σας γράψω τα νέα μου έτσι απότομα, γιατί έτσι απότομα το αποφάσισα την προηγούμενη εβδομάδα και φυσικά δεν μπορώ να το γράψω δημόσια στο άλλο μέσο δικτύωσης που βρισκόμαστε.

Αύριο κάνω εμβρυομεταφορά και νιώθω σαν πρωτάρα! Ακριβώς με τον ίδιο τρόπο με το κοριτσάκι μου -λόγω του προβλήματος με το μικρόβιο που έχουμε θυμάστε- σε φυσικό κύκλο χωρίς φάρμακα και ο θεός βοηθός... Μέσα Ιουλίου θα σας πω τα αποτελέσματα! Σας φιλώ όλες!

τι μικρόβιο είναι αυτό ??δεν θυμαμαι τιποτα να σου πω...:roll:ότι και να ναι παντως το νικήσατε με το ΘΑΥΜΑ ΣΑΣ....ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΑΣ:tongue:


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αρέ τι θυμήθηκα εδω μεσα τι στιγμες τι αγωνίες

Απίστευτο μου φαίνεται , έχουν περασει τα χρονια έχουν αλλάξει τοσα

Mummy μου εύχομαι τα καλυτερα , δύναμη και θετική ενέργεια σου στέλνω μεσα απο την καρδιά μου.

Αν και εγω δεν ειχα μαθει ολη την ιστορία σου ίσως έχασα επισοδεια αλλα εύχομαι να εχει το ιδιο αποτέλεσμα οπως και η πρώτη σου επιτυχία.

Σας φιλώ ολες και εύχομαι να τα λέμε.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρισκω τρελομανουλες!ηρθα κι εγω!μου λειψατεεε οολες!ευτυχως ειχαμε και το fb και σας εβλεπα και τα λεγαμε καμια φορα!mammy 30 ειναι το εβιτακι μας!εγω εκτος απο τον κωδικο που τρομαξα να τον θυμηθω ..εχω ξεχασει και λιγο τα παρατσουκλια μας!χαχχαχα πλακα κανω τα υπολοιπα τα θυμαμαι!σας φιλω οοολες!


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον τα νεα μας

η κορη μου εχει μεγαλωσει και απο σεπτεμβρι παμε προνηπιο περιμενουμε να δουμε αν ανακοινωθουν και παει και φετος στο δημοσιο

σκεφτομαι πολυ σοβαρα να την παω σε ιδιωτικο σχολειο και η αληθεια ειναι οτι εχω λιγο αγχος με αυτο γιατι απο του χρονου πρεπει να ψαχνομαι .

Κυριως εχω το αγχος το οικονομικο αλλα σκεφτομαι μια την εχω να την προσεξω .

Απο ομιλια τα παμε πολυ καλα ....με δουλευει κιολας

αλλα το ξ το λεει ψ και το ρ δεν το λεει ακομα σωστα


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ναι εχουν περασει 4 χρονια και οντως πολλα αλλαξαν και πολλα εμεινα ιδια

αντεεεεεεεεεε να τα λεμε ρε κοριτσια αντε

roz εργαζεσαι ακομα? πως τα καταφερνεις?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...