Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Τα νέα μας είναι ευχάριστα...σχετικά βέβαια... Η θρόμβωση είναι απο την ακτινοβολία αλλά υπήρχε εκεί και στις προηγούμενες μαγνητικέςκαι απλά επειδή ήταν άλλος υπεύθυνος ακτινολόγος αυτή τη φορά το σημείωσε ως εύρημα! Δεν χρειάζεται να κάνουμε τίποτα δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος και απλά εξακολουθούμε να παρακολουθούμε τον όγκο όπως και πριν...το πόσο ξαλάφρωσα δε λέγεται!!!!!! Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες για τις ευχές σας, μου ανεβάσατε την ψυχολογία πάρα πολύ!!!!!!!:D:D:D:D:D

Ρίτα δίκαιος είναι ο τίτλος!!!!;)

Εμάς επειδή η Αναστασία κοιμόταν αργά ο έξυπνος άντρας μου πήγε και ξάπλωσε 1-2 φορές μαζί της και κοιμήθηκε μέσα σε 5 λεπτά και τώρα που όταν είναι να κοιμηθεί τον φωνάζει να παει και εκείνος να κοιμηθεί δεν του αρέσει καθόλου!:twisted:

Πετρούλα οι γιοί σου δεν παίζονται!!!!:D:D:D Πολύ γέλασα!

Πανμαρ περαστικά σου... Εγώ μια ελιά έχω αφαιρέση απο την πλάτη αλλά χειρουργικά όχι με λέιζερ και ένιωθα λες και μου είχαν μπήξει το μαχαίρι στην πλάτη!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αααα μεγαλος ..χμ στα 46 ειναι αλλα "του εχει αδυναμια" λέει η πεθερα μου..κι εμεις του εχουμε αλλα δεν κανουμε σημαδια στο παιδι!!Ειχα φριξει τοτε και ηταν μπροστα κι ο πεθερος μου και δεν του αρεσε οπως μιλησα αλλα του χρειαζοταν...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβοοοο Ελενη πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ημουν σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα!!!

Μεγεια τα ψωνια!Δικια μου εισαι!!Κι εγω οταν ειμαι σε mood...το παρακανω!

Πετρουλα εγω θα ακουστω πολυ κακια τωρα αλλα μαλλον δεν θα το ξαναβλεπε το παιδι καποιος που θα εκανε τετοια...ειλικρινα σου λεω με τσαντισε ο κυριος...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα καλά εκανες!!και εγω το διο θα εκανα

Το ειχες μεγαλο βαρος ρε κοριτσι και για να μας το πεις πάει να πει πως ηθελες λίγο να ανακουφιστεις..Ελπίζω μεσα απο τις γραμμες και τα γραμματα να πήρες λίγη δυναμη και τη θετικη ενεργεια ολων μας!!Και πάλι σιδερενια!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτα μου επειδη εγω εχω στομα, ετυχε καποιες φορες να του την πω ασχημα και πλέον δεν ερχεται εδω αλλα οταν ο μικρος παέι στο μαγαζι με τον μπαμπα του τυχαίνει να τον βλέπει εκει..

Και σημερα αυτο ρωτησα τον αντρα μου, ποτε ειδε ο μικρος τον θειο του τελευταια φορα και μου ειπε το Σαββατο τοπρωί στο μαγαζί

Μπροστα μου δεν τολμανε να πουν και τιποτα...που λέει κι η μαμα μου "ολοι σε φοβουνται βρε παιδι μου!!!"


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχα καλά εκανες!!και εγω το διο θα εκανα

Το ειχες μεγαλο βαρος ρε κοριτσι και για να μας το πεις πάει να πει πως ηθελες λίγο να ανακουφιστεις..Ελπίζω μεσα απο τις γραμμες και τα γραμματα να πήρες λίγη δυναμη και τη θετικη ενεργεια ολων μας!!Και πάλι σιδερενια!

Ακριβώς Πετρούλα! Με καταλαβες απόλυτα!:D

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου...

απλά την κατάταση της μαμάς μου την έχω λίγο σαν "κατάρα"... έμαθε για την αρρώστια όταν γέννησα την αναστασία και όταν γέννησα τον γιανάκκη τα συμπτώματα της χειροτέρεψαν (ευτυχώς επανήλθε)...οπότε κάθε χαρά δικιά μου την έχω συνδέση με κάτι δικό της...χαζό βέβαια το ξέρω αλλά... Τέσπα τέλος καλό όλα καλά και ας ελπίσουμε απο δω και πέρα όλο και καλύτερα!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

deleni μου υπεροχα τα νεα σου!!!

πολυ χαρηκα καλα εκανες και σηκωσες το τζαμπο χαχαχα!!!

στονε μου αυτο με το δαγκωμα το εμαθε κι ο τιμος απο την ανηψια μου την μεγαλη και προχθες δαγκωσε ενα παιδακι για να το κανει τικ τακ και του εχουμε πει χιλιες φορες οτι δεν ειναι σωστο αλλα στου κουφου την πορτα παρε την πορτα και φυγε!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Και για να συμπληρώσω... όλες σας αισθάνομαι δικούς μου ανθρώπους γιατί παρόλο που δεν προλαβαίνω να γράφω όσο συχνά θα ήθελα μοιραζόμαι μαζί σας πράγματα που πραγματικά δεν τα ξέρουν πολλοί.... Τι να κάνουμε, είμαστε φιλενάδες και ο λόγος σας μετράει!;)

Στονε το ίδιο αντιμετωπίζω και εγώ με τον πεθερό μου... μπροστά μου "γάτα" και απο πίσω...ας μη μιλήσω καλύτερα...:?:?:?


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ελένη αυτο το θυμαμαι που μας το ειπες και στον καφε..Μου εκανε εντυπωση πως τα εχεις συνδεσει..Ισως ενα τριτο παιδακι "ξορκισει" το κακο και στο βγαλει απο το μυαλο ετσι οπως σου καρφωθηκε..ε???


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα ελενη μου τωρα!!Αυτο εχει σημασια!!!Γερη και δυνατη να ειναι παντα η μανουλα σου!

Σε νιωθω και εγω τωρα τελευταια με την πνευμονια του πατερα μου διαταραχτηκα πολυ μεχρι να βρουμε τι ειναι..


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...