Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

ο Θοδωρικος απο το απογευμα σηκωνεται μονος του ορθιος και πιανεται απο τα καγκελα!!!

τον αφησα στην κουνια και ξαφνικα παω και τον βλεπω ορθιο στην κουνια τρομαξα ευτυχως δεν επαισε και σηκωσα το καγκελο της κουνιας!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και αφού μοίρασα το γαλα στα παιδάκια μου, ο Κωνσταντινος σηκώθηκε αμέσως και τρώει σαλάμι αέρος:shock:. Τί να πώ πιά! Τόσα καλά του φτιάχνω και αυτός τη βρίσκει με σαλάμι αέρος?

Κάπου είδα οτι μιλάτε για πατίνι. Εμείς έχουμε πατίνι εδω και κανα χρόνο, είναι με 4 ρόδες, πλαστικό και το είχαμε πάρει απο τον Μουστάκα. Δεν υπάρχει μεγάλος κίνδυνος για να πέσει όπως το κανονικό που είναι με 2 ρόδες. Απο το καλοκαιρι και μετά το δουλευει μια χαρά στις βόλτες μας. Στο site του μουστακα το έψαξα αλλά δεν το βρήκα να σας το έδειχνα.

Ο Κωνσταντίνος έχει βήχα ρε γμτ... Δίνω εδω και μια βδομαδα aerius και prospan αλλά δε βλέπω βελτίωση. Λεω να τον πάω παιδίατρο σήμερα ή αυριο μήπως μας δώσει κάτι άλλο.

vatraxaki μου μεγάλωσε το αγοράκι σου βρε και σηκώνετε όρθιος! Μπράβο του! Τον βλέπω να περπατάει νωρίς.

Αντε κ αυτό το star τί ώρα θα βάλει τη Ντόρα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Κωνκων, εμείς 6.45 ξυπνήσαμε σήμερα... Εσείς?

Πώς είστε μανούλες, παιδάκια, βηχαλάκια, διάρροιες, μπουκώματα...καλύτερα?

Ντελένη, πολύ καλά τα νέα της μαμάς σου...!

Ριτα, Βατραχάκι, Stone, είστε λίγο όργια... Πού να είχατε και κόρες... :-) :-) :-)

Είχε καμμιά σας κανένα νέο από την Κίκο?

Το Φιλάκι πού χάθηκε?

Εγώ σήμερα θα είμαι χαλαρή... Δουλειές δεν έχω να κάνω (μόνο στο φούρνο για ψωμί), φαϊ έχω από χθες, το σπίτι το συμμάζεψα λίγο επίσης εχθές, οπότε όσο έχω κέφι θα σιδερώσω!!!

Φιλιά σε όλες!!!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Κορίτσια πάντως αν σας ενθαρρύνει... ο νονός του μικρού στον ανιψιό του πήρε... κουζίνα!!!!!! τώρα το ότι είναι γερμανός δεν ξέρω αν λέει κάτι...:tongue::tongue::tongue::tongue:

Ααχχχ δεν μπορώ έχω πολύ δουλειά και νυστάζωωωωωωωωωωωωω.... ο μικρός έδωσε ρεσιτάλ βήχα πάλι χθες...:(

Επανέρχομαι....


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημεραααα

Καλε στα αγορακια μας σκουπες θα παρετε ???εμενα ο αντρας μου θα με κρεμασει αν του πω κατι τετοιο ..οποτε θα βολευτει ο χρηστακης με την απλη την σκουπα και θα σκουπιζει την αυλη...Για δωρο χριστουγεννων δεν ξερω τι θα του παρω αλλα εμεις μιας και εχουμε τρελα με τα cars λεμε κατι σε πιστα των cars να παρουμε...θελουμε να παρουμε και κατι για να του το φερει ο μπεμπης δωρο αλλα δεν εχουμε σκεφτει ακομη κατι ...playmobil και εργαλεια (εκτος απο τα αληθινα...)μας ειναι αδιαφορα...παλι κατι σε αυτοκινητοειδη θα παμε..πατινι εμεις εχουμε σαν αυτο που λεει η κωνκων το καλοκαιρι παιξαμε αρκετα ...

Απο βηχα ειμαστε πολυ καλυτερα και ο πριγκηπακος μου ειναι ηδη σχολειο που πηγε με πολλα κλαμματα ..θα παρω να μιλησω με τις κοπελες αργοτερα να δω πως παει ..

Ντελενι μου σουπερ τα νεα σας!!!!ουφ ξαναπηγε η καρδια σας στην θεση της ε ????να ειναι παντα γερη η γυναικα...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!!!!Βαρια σημερα η μερα..εχω ενα κεφαλι, ασηκωτο!!!

Δεν πήρα τπτ χτες για το μπουκωμα μου και το βραδυ η κατασταση επιδεινωθηκε με αποτέλεσμα εναν κακό ύπνο..

Τωρα πίνω τα τσαγακια μου, deponaki και ελπίζω να βελτιωθω λίγο

Μαρια εχω και εγω λίγο σιδερο (3 πλυντηρια), αν θες κι αγαπάς.....:)


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ του έχω πάρει καροτσάκι του σουπερ μαρκετ με ταμείο και το είχα βρεί στα κοριτσίστικα παιχνίδια. Αλλά στις μερες μας οι άντρες πάνε και σουπερ μαρκετ και σκούπα βάζουν και μαγειρευουν και σιδερώνουν. Για μενα όλα αυτά καλό θα είναι να τα μάθει και αυτός όπως τα ξέρει και τα κάνει ο μπαμπάς του. Στο μέλλον να μπορεί να ζησει και μόνος του και να μπορεί να βοηθάει τη γυναίκα του....:mrgreen: Το πήγα πολύ μακρυα ε? Συμπεθέρα για τη Φωτεινούλα σου δουλευω:mrgreen:!

πανμαρ σημερα σηκωθηκε ο δικό μου απο τις 05.30

deleni μου περαστικα σας!

Ετοιμο και το φαγάκι μου, πάω να απλώσω ρούχα.

Link to comment
Share on other sites

Καλε στα αγορακια μας σκουπες θα παρετε ???εμενα ο αντρας μου θα με κρεμασει αν του πω κατι τετοιο ..

Ιωάννα μου απο σκουπα είχα παρει την swifer με τα πανάκια αλλά δεν με βόλεψε και έτσι την έχει αναλάβει ο Κωνσταντίνος και μου σκουπίζει. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και από μενα.

Δεν εχω διαβασει και πολλά αλλα χάρηκα για τα νεα της μαμας της Ελενης.

Μπράβο Ελένη μου ηρεμησατε.

Εμελις φυσικα παλι το ξενυχτήσαμε χθες αλλα μεσα σε ολα μου εκανε και ενα 38 και μισο το απόγευμα χωρις αλλα συμπτώματα.

Το βραδυ εφτασε μεχρι 37 και μισό .Με ντεπον την εχω.

Τι ειναι παλι αυτο ρε κοριτσια???

Ουτε ο λαιμος της μου φαινεται ουτε μυξες εχει μονο που διαμαρτηρηθηκε για την κοιλιτσα της αλλα δεν εκανε διαρροια.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ευτυχώς εμένα η Σοφία δεν ζητάει τίποτα!!! Ξέρω βέβαια, πως αν της πάρω οτιδήποτε σχετικό με τον Μαστοράκο θα ξετρελλάθει, αλλά το παιδάκι μου δεν μου ζητάει (ακόμα...)

Έφτιαξα ένα τοστάκι για να φάω και την ρωτάω αν θέλει κι εκείνη να της φτιάξω και μου απαντάει "όχι, δεν μ'αρέσει αυτό το ψωμί. Έχει αμύγδαλα!" (επειδή είναι πολύσπορο...)

Πετρούλα, και όποια άλλη θέλει, επειδή σήμερα έχω πραγματικά πολύ κέφι για σίδερο, πείτε μου για να φτιάξω πρόγραμμα, να περάσω απ'όλες... Δεν έχω πρόβλημα!

Κωνκων (ευτυχώς) ακόμα δεν σας πλησιάζουμε...

Καλημέρα γειτονάκι και ντελένη!

Και Σούλα!!! Τώρα σε είδα!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα

Πως πανε τα κεφια??????

Πετρουλα πως εισαι σημερα?Ο Αναστασης?

Πανμαρ περασε ο πονος?

Σουλα καμμια ιωση θα ειναι.Περιμενε την και δωσε αντιπυρετικο πανω απο 38 για να δεις ποσο φτανει.

Κων κων ντορα εχει καθε πρωι στο καναλι nickelodeon

Ιωαννα πως παει ο μικρος πηρες τηλεφωνο?Αχου δε μπορω να σκεφτομαι οτι εκλαιγε...για δες τι θα σου πουν..

Ντελενη ο μικρουλης τι εχει?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες και παιδακια.

περαστικα στα αρρωστουλικα.

εμεις σημερα ειχαμε βηχα εντονο το πρωι και αποφασισα να την κρατησω μεσα.

της κανω μασκα κλασικα και της δινω μουκιοθολ.για αεριους ουτε λογος η δικια μου η παιδιατρος.

αντε να δουμε πως θα παμε...

θελω να παω και για δουλεια .τρομαρα μου!!!!!!!!!!!!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμελις φυσικα παλι το ξενυχτήσαμε χθες αλλα μεσα σε ολα μου εκανε και ενα 38 και μισο το απόγευμα χωρις αλλα συμπτώματα.

Το βραδυ εφτασε μεχρι 37 και μισό .Με ντεπον την εχω.

Τι ειναι παλι αυτο ρε κοριτσια???

Ουτε ο λαιμος της μου φαινεται ουτε μυξες εχει μονο που διαμαρτηρηθηκε για την κοιλιτσα της αλλα δεν εκανε διαρροια.

Αχ! Βρε Σούλα... Μήπως κάτι την τριγυρνάει την καημενούλα και το παλεύει ο οργανισμός της? Να προσπαθεί να αντισταθεί για να μην πέσει στο κρεββάτι....


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...