Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ιωαννίτσα μου μήπως κάποιο παιδάκι έφερε μαζί του από αυτά τα βαλσαμωμένα ζουζουνια που κυκλοφορούν και τον τρόμαξε ή μήπως τους τα έδιεξαν στο σχολείο????

Ρίτα μου φαντάζομαι παρόμοιο, μπορεί και μεγαλύτερο νούμερο να είδε και ο σύζυγος αφού πηγαίνει με τα οικονομικά έτη!!!! Ωχ Παναγία μου!!!!! Αν μάθεις κάτι πες μου, διαφορετικά πρέπει αύριο να πάω από εκεί να δω τι θα κάνω :(

Χριστίνα εμένα ο δικός μου αγαπάει πολύ το λύκο με τα 7 κατσικάκια και όποτε θέλει να το ακούσει μου λέει "μια φορά κι έναν καιρό" και ειδικά μας αρέσει το μικρό κατσικάκι που κρύφτηκε στο ρολόι, αλλά ευτυχώς γυαλιά δεν ζητάει ακόμα να φορέσει :)


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ελενη μου ζουζουνια λενε τον παιδικο γιαυτο λεει δεν θελω να παω ζουζουνια....

Εμας μας αρεσουν παρα πολυ τα 3 γουρουνακια ..το διαβαζαμε μαζι με την κοκκινοσκουφιτσα απο 1 ετους αλλα πλεον πριν κοιμηθουμε θελει να του βαζω στο νετμπουκ απο το you tube τα 3 γουρουνακια του disney ..ειναι πολυ ομορφο το παραμυθι στα ελληνικα με τραγουδακια!!!λεει στα ελληνικα το who's afraid of the big bad wolf ..ειναι ενα κλιπακι 10 λεπτων ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου ζουζουνια λενε τον παιδικο γιαυτο λεει δεν θελω να παω ζουζουνια....

Εμας μας αρεσουν παρα πολυ τα 3 γουρουνακια ..το διαβαζαμε μαζι με την κοκκινοσκουφιτσα απο 1 ετους αλλα πλεον πριν κοιμηθουμε θελει να του βαζω στο νετμπουκ απο το you tube τα 3 γουρουνακια του disney ..ειναι πολυ ομορφο το παραμυθι στα ελληνικα με τραγουδακια!!!λεει στα ελληνικα το who's afraid of the big bad wolf ..ειναι ενα κλιπακι 10 λεπτων ..

Ωχ δεν το ήξερα για το όνομα του παιδικού και υπέθεσα......τα βαλσαμωμενα.

Αυτό που λες με τα 3 γουρουνάκια το ξέρουμε κι εμείς, απλά μας έκατσε το άλλο παραμύθι χιχιχιχι!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επισης στο you tube εχει τα 7 κατσικακια απο τα κινεζικα παραμυθια που βλεπαμε οταν ειμασταν μικρα!!!!καλε συγκινηθηκα οταν το ειδα.....

Αχ Ιωάννα μου. Βλέπω τον παραμυθά ανελιπώς!!!! Κι ευτυχώς αρέσει και στο Γρηγόρη :)

Τα κινεζικα ε? Με τα μαυρο ανθρωπάκι????


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

τον παραμυθα τον πετυχα στα ψηφιακα της ερτ!!

Μου το είπες, αλλά εγώ γράφτηκα στην ομάδα του στο FB και κάθε τοσο παρουσιάζουν τα νέα επισόδεια, οπότε δεν χάνω κανένα!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ελπίζω ότι κοιμήθηκαν τα ζουζούνια μου και θα ηρεμήσουμε για λίγο!

Πετρούλα ακόμα γελλάω με το γιο σου! Καλά έχουμε να ακούσουμε ακόμα πολλά!

Κι εμείς από τραγούδια μπααα, μόνο κανά δυο κουβέντες λέει και πρέπει να φανταστώ εγώ τα συμφραζόμενα! Καλέ προσπαθούσα να θυμηθώ εγώ τα κάλαντα και άλλα τραγούδια και τίποτις!!!!!!!!!!:evil: Αλζχάιμερ κυρίες μου!

Joa σκεφτόμαστε να πάμε το απόγευμα στον παιδότοπο!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


marina και Αθηναίες την Κυριακή είσαστε για θέατρο 11.30πμ στο "Μάρκος ο Γάτος"; Στο χώρο που ήταν και το Μήλα Ζάχαρη Κανέλα. Για τις υπόλοιπες είναι στο θέατρο Φούρνος στη Μαυρομιχάλη, κοντά στην Αλεξάνδρας (πας και με λεωφορείο) .


C5lUp3.pngMWF6p2.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι ο αδερφος του πεθερου μου και αυτος που του εμαθε να κανει "ρολόι" στο χερι....:evil::evil:
Τι εννοεις?:

Να δαγκωνει Ριτα..του ρουφαγε και του δαγκωνε τα χερακια και για να μην διαμαρτυρεται ο μικρος του ελεγε οτι του εκανε "ρολοι" απο το σημαδακι που αφηνε στο χερακι του και ηρθε μια ωραια μερα κι αρχισε ο Αναστασης να κανει ρολογακια σε ολους μας..Τοτε επειδη δουλευα και τον ειχε η πεθερα μου τη ρωτησα μια μερα.. ημουν χαλαρη ομως για να της αποσπάσω την αλήθεια και εκεινη γελώντας τον προδωσε..Εεεε ρε να δειτε μια Stone!!!!Τον στόλισα κανονικοτατα και της ειπα οτι αν ξαναφησει να κανουν τετοια στο παιδι - οπως και μια ρουφηξια που ειχα δει στο λαιμουδακι του τοτε- αυτος ή οποιοσδηποτε αλλος, δεν θα τον ξαναδουν για πολύ καιρό!!!

Νομιζα πως το ειχα αναφερει οταν εγινε..

Επίσης του ειπα οτι αυτη την λέξη δεν πρεπει να την ξαναπουμε κι οταν την ξανακουσει απο το θειο να του πει "Εσυ εισαι!!!"χαχα και λέει κι αυτος "Θυ ειθαι θειε!!!"Αντιπαιδαγωγικό αλλα αφου ειναι πρεπει να του το πει καποιος!!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να δαγκωνει Ριτα..του ρουφαγε και του δαγκωνε τα χερακια και για να μην διαμαρτυρεται ο μικρος του ελεγε οτι του εκανε "ρολοι" απο το σημαδακι που αφηνε στο χερακι του και ηρθε μια ωραια μερα κι αρχισε ο Αναστασης να κανει ρολογακια σε ολους μας..Τοτε επειδη δουλευα και τον ειχε η πεθερα μου τη ρωτησα μια μερα.. ημουν χαλαρη ομως για να της αποσπάσω την αλήθεια και εκεινη γελώντας τον προδωσε..Εεεε ρε μα δειτε μια Stone!!!!Τον στόλισα κανονικοτατα και της ειπα οτι αν ξαναφησει να κανουν τετοια στο παιδι - οπως και μια ρουφηξια που ειχα δει στο λαιμουδακι του τοτε- αυτος ή οποιοσδηποτε αλλος, δεν θα τον ξαναδουν για πολύ καιρό!!!

Νομιζα πως το ειχα αναφερει οταν εγινε..

Δεν το θυμομουν...:evil::evil::evil::evil:

Παει καλα αυτος?????????????

Εφριξα....


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...