Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΟ ΝΕΡΑΙΔΟΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!!!!!


ΑΝΝΑ4

Recommended Posts

καλησπερα τρελοκοριτσα που μου φτιαχνετε την διαθεση!!!! δεν θα μεινω πολυ μπηκα να σας πω ενα γεια..γιατι παω για καφεδακι!!!Εχετε αρχισει και μου γινεστε απαρετητες!!!!!


line_line_typew1_beg_d_typew9_time_1222488000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εβιτα τα ειπαμε κ στο τσατ,καλως ηρθες στην χαζοπαρεα μας κ ναι φετος ολες θα γινουμε μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υ.σ.η νεραιδουλα μας μας ειχε ταξει φουσκωμενες κοιλιτσες κ να που κ η δικια της γεμισε κ η δικιες μας θα συνεχισουν το καλο της παραδειγμα!!!!

Αννα μου απο το στομα σου και στου θεου το αφτη!!!!!!Σας ευχαριστω για την γλυκια υποδοχη σας!!!!


line_line_typew1_beg_d_typew9_time_1222488000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα έμαθα ότι το νεραϊδομωρό είναι γεγονός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Άν και καθυστερημένα εύχομαι στην όμορφη νεραϊδούλα μας να έχει μια πολύ πολύ καλή ευγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσει το μωράκι της στην αγκαλιά της!!!!!Να είναι καλά και να το χαίρεται η μανούλα του, ο μπαμπάκας του και μετά εμείς, όλη η υπόλοιπη παρέα, που το περιμέναμε με ανυπομονησία!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!Δεν σας ξεχνάω..............:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

fu6fecw.png

Link to comment
Share on other sites

αααχ κοριτσια τα συναισθηματα μου ειναι πολυ μπερδεμενα...ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει καλα καλα...προσπαθω να σκεφτομαι πως το φασολακι του υπερηχου θα γινει ενα γερο μωρακι που πρωτα ο Θεος θα το κραταω αγκαλιτσα τον αυγουστο...τον αγχος μου ειναι οση και η χαρα μου...παρακαλαω μερα νυχτα να πανε καλα...οταν αρχιζεις πια να πειθεις τον εαυτο σου οτι δεν προκειται να συμβει κ σου ερχεται απο το πουθενα το σοκ ειναι μεγαλο!ολη την ωρα παρακαλαω να πανε ολα καλα...μακαρι Παναγια μου το ονειρο να γινει πραγματικοτητα!

γραφω με ροζ γιατι ξερω οτι σ αρεσει ;)

φιλη μου καλη ξερεις οτι το φασολακι θα γινει ενα γερο μωρο που θα παρεις αγκαλιτσα τον αυγουστο, πρωτα ο θεος, κ στη συνεχεια ενα γερο παιδακι που θα καμαρωνεις κ θα αγαπας μερα με τη μερα κ πιο πολυ..........να σαι σιγουρη οτι ολα θα πανε τελεια κ υπεροχα!!!!!!!!!!αληθεια στο λεω.......................αυτος ο αυγουστος θα ειναι ο καλυτερος της ζωης σας..........!!!!

σαγαπω πολυυυυυυυυυ, αλλα πιο πολυ το φασολακι.....:tongue:

ετσι για να ζηλευεις κ να σκαςςςςςςςςςς

φιλια πολλα κ αυτο που λεει η αννουλα για θετικα ατομα κ σκεψεις κοιτα να το τηρησεις ;) εχει απολυτο δικαιοοοοοοοο


line_line_typew8_beg_d_typew6_time_958708800_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

as1cJR_-O6k0000MzQ1bHp8MDAwMzM1ZHxteSBiaXJ0aGRheSBpcyBpbg.gif

αντε μωρακι , ελα.....σε περιμενουμε!!!!!!

929143gcgd137hxb.gif&width=400&height=210

Link to comment
Share on other sites

γραφω με ροζ γιατι ξερω οτι σ αρεσει ;)

φιλη μου καλη ξερεις οτι το φασολακι θα γινει ενα γερο μωρο που θα παρεις αγκαλιτσα τον αυγουστο, πρωτα ο θεος, κ στη συνεχεια ενα γερο παιδακι που θα καμαρωνεις κ θα αγαπας μερα με τη μερα κ πιο πολυ..........να σαι σιγουρη οτι ολα θα πανε τελεια κ υπεροχα!!!!!!!!!!αληθεια στο λεω.......................αυτος ο αυγουστος θα ειναι ο καλυτερος της ζωης σας..........!!!!

σαγαπω πολυυυυυυυυυ, αλλα πιο πολυ το φασολακι.....:tongue:

ετσι για να ζηλευεις κ να σκαςςςςςςςςςς

φιλια πολλα κ αυτο που λεει η αννουλα για θετικα ατομα κ σκεψεις κοιτα να το τηρησεις ;) εχει απολυτο δικαιοοοοοοοο

και εσυ βρε νεραιδορουφιανουλα τα καταφερες,τα χριστουγεννα θα μας στειλεις την γνωστη φωτο ''μανουλα,θαυματακι,δεντρο(ω ναι φετος θα στολισεις κανονικο δεντρο,αλλιως δεν γινετε:tongue:)''!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρακι μου γλυκο...δεν περιμενες μετα απο τοσες μερες απουσιας να μπεις κ να δεις τετοιο νεο ε?χαχαχαχχα!σ'ευχαριστω καλη μου!κι εσυ με το καλο ο γαμος σας κ μετα να ερθει κ το σπορακι που τοσο επιθυμειτε!

αααχ κοριτσια τα συναισθηματα μου ειναι πολυ μπερδεμενα...ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει καλα καλα...προσπαθω να σκεφτομαι πως το φασολακι του υπερηχου θα γινει ενα γερο μωρακι που πρωτα ο Θεος θα το κραταω αγκαλιτσα τον αυγουστο...τον αγχος μου ειναι οση και η χαρα μου...παρακαλαω μερα νυχτα να πανε καλα...οταν αρχιζεις πια να πειθεις τον εαυτο σου οτι δεν προκειται να συμβει κ σου ερχεται απο το πουθενα το σοκ ειναι μεγαλο!ολη την ωρα παρακαλαω να πανε ολα καλα...μακαρι Παναγια μου το ονειρο να γινει πραγματικοτητα!

ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

αχ ρε κοριτσια δεν ξερετε ποση θετικη ενεργεια δινετε!να βρασω τα μπλιιινκ μου μεσα!

ευχαριστω πολυ πολυ!κατια μου ευχαριστω καλη μου!ευχομαι συντομα κι εσυ να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα!

ευτυχως και η δευτερη βολτα μας στο γιατρο πηγε καλα!μακαρι να συνεχισουν ετσι καλα και οι υπολοιπες!κι ας ξενυχταω απο τον αυγουστο κι ας ειμαι ενα ορθιο πτωμα!μα καθολου δε με πειραζει!!!


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε κοριτσια δεν ξερετε ποση θετικη ενεργεια δινετε!να βρασω τα μπλιιινκ μου μεσα!

ευχαριστω πολυ πολυ!κατια μου ευχαριστω καλη μου!ευχομαι συντομα κι εσυ να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα!

ευτυχως και η δευτερη βολτα μας στο γιατρο πηγε καλα!μακαρι να συνεχισουν ετσι καλα και οι υπολοιπες!κι ας ξενυχταω απο τον αυγουστο κι ας ειμαι ενα ορθιο πτωμα!μα καθολου δε με πειραζει!!!

ολα πανε τελειααααααααα καλη μου νεραιδουλα.

απο δω και μπρος μονο ευχαριστα και ομορφα θα ναι ολα.

σου στελνω μια ζεστη αγκαλια και ενα ζεστο χαδακι στο εμβριακι μας!!!!!!!!!!:D:D:D:D


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε κοριτσια δεν ξερετε ποση θετικη ενεργεια δινετε!να βρασω τα μπλιιινκ μου μεσα!

ευχαριστω πολυ πολυ!κατια μου ευχαριστω καλη μου!ευχομαι συντομα κι εσυ να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα!

ευτυχως και η δευτερη βολτα μας στο γιατρο πηγε καλα!μακαρι να συνεχισουν ετσι καλα και οι υπολοιπες!κι ας ξενυχταω απο τον αυγουστο κι ας ειμαι ενα ορθιο πτωμα!μα καθολου δε με πειραζει!!!

συγνωμη μητερα αλλα οτι θα πρεπει να στολισεις δεντρο για την γνωστη φωτο γιατι δεν το σχολιασες?!!!!!νομιζεις οτι θα το γλιτωσεις....λαθος εμεις αυτην την φωτο θα την περιμενουμε με τρελλααααααααααααααααααα!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ω μητερα αννα...ειναι που δεν αποφασισα ακομα που να βαλω το δεντρο σε περιπου 330 μερες απο τωρα! απο την αλλη μαλλον θα ειμαι σαλονικη να βλεπω μια τρελη να βγαινει απο το μαιευτηριο με ενα αγιοβασιλακι μια σταλια!χαχαχαχαχα!

ασε τωρα εβλεπα βιντεακια με τοκετους και με πηραν τα ζουμια...τα βλεπω τωρα για να μην τα δω οταν θα κοντευει ο καιρος και φρικαρω τελειως...


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ω μητερα αννα...ειναι που δεν αποφασισα ακομα που να βαλω το δεντρο σε περιπου 330 μερες απο τωρα! απο την αλλη μαλλον θα ειμαι σαλονικη να βλεπω μια τρελη να βγαινει απο το μαιευτηριο με ενα αγιοβασιλακι μια σταλια!χαχαχαχαχα!

ασε τωρα εβλεπα βιντεακια με τοκετους και με πηραν τα ζουμια...τα βλεπω τωρα για να μην τα δω οταν θα κοντευει ο καιρος και φρικαρω τελειως...

καταρχας ειπαμε καλικατζαρακι αλλος θα ειναι ντυμενος αγιος βασιλης,χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!κ το δεντρο θα μπει διπλα στο τζακι!!!!αααααααα ολα κ ολα την θελω κομπλε την φωτοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα

τι βλεπεις...................καλε κοιτα το τελειωμα μονο,τα πολλα πολλα αστα δεν πειραζει...αλλωστε το εργακι θα το δεις live κατα τον αυγουστο!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τα γραφω εδω για να μην τα γραφω στο θεματακι μας και κανω ακυρες παρεμβολες.

δεν ειμαι καλα!!!τα νευρα μου ειναι σε κακο χαλι και φορτωνω με το παραμικρο.η ψυχολογια μου ειναι στα πατωματα και ο ερμος ο αντρας δεν καταλαβαινει.αμα ζοριστω εγω με κατι αυτος ζοριζεται 1000 φορες παραπανω και στο τελος αντι να ηρεμει αυτος εμενα,ηρεμω εγω αυτον...

μανα και πεθερα σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τις βαλω στον παγο γιατι με τρελαινουν(χωρις να λενε κατι το ιδιαιτερα τραγικο,πραγματα που πριν θα τα διακωμωδουσα).στο τελος λεω να παω κι εγω να κλειστω στο τρελαδικο μπας και ηρεμησω.

αν ολα αυτα επηρεαζουν το σπλαχνο μου...βοηθεια μας!


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

τα γραφω εδω για να μην τα γραφω στο θεματακι μας και κανω ακυρες παρεμβολες.

δεν ειμαι καλα!!!τα νευρα μου ειναι σε κακο χαλι και φορτωνω με το παραμικρο.η ψυχολογια μου ειναι στα πατωματα και ο ερμος ο αντρας δεν καταλαβαινει.αμα ζοριστω εγω με κατι αυτος ζοριζεται 1000 φορες παραπανω και στο τελος αντι να ηρεμει αυτος εμενα,ηρεμω εγω αυτον...

μανα και πεθερα σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τις βαλω στον παγο γιατι με τρελαινουν(χωρις να λενε κατι το ιδιαιτερα τραγικο,πραγματα που πριν θα τα διακωμωδουσα).στο τελος λεω να παω κι εγω να κλειστω στο τρελαδικο μπας και ηρεμησω.

αν ολα αυτα επηρεαζουν το σπλαχνο μου...βοηθεια μας!

χαχαχαχαχαχα χωρις να το λεω για να σε ηρεμησω σου λεω οτι ολα αυτα ειναι θεματα ορμονων!!!!βρισε οσο θελεις,θα νιωσεις καλυτερα κ δεν μπορει κανεις να σου κρατησει μουτρα..αλλωστε δεν μιλας εσυ,οι ορμονες σου μιλανε!!!!!α κ το μωρακι δεν εχει προβλημα,ακομα δεν ακουει οποτε αλλος ενα λογος για να βριζεις ελευθερααααααααα!!!!!!!!!:tongue::tongue:


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

tingerbell μπράβο!!!!! τελικά μαζι μαζι τα καταφέραμε εχουμε μολις 2 μερες διαφορα!!!!!!! είναι γεγονός οτι ο αυγουστος του 2011 θα ειναι ο καλυτερος της ζωης μας! ευχομαι ολα να πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites

καλε;;;;;;;;ηρεμησε!!!!!!!!!!!!!!!!! πανε οι ορμονες τρελλαθηκαν...........καλα λεει η αννα βριζε οσο θες, κανε οτι θες, μην σκας καθολου :tongue:

υπομονη.................................


line_line_typew8_beg_d_typew6_time_958708800_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

as1cJR_-O6k0000MzQ1bHp8MDAwMzM1ZHxteSBiaXJ0aGRheSBpcyBpbg.gif

αντε μωρακι , ελα.....σε περιμενουμε!!!!!!

929143gcgd137hxb.gif&width=400&height=210

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...