Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

ΤΟ ΝΕΡΑΙΔΟΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!!!!!


ΑΝΝΑ4

Recommended Posts

αλλος ενας μηνας αγχους | και βραδυες με ελλειψη παθους

το μηχανικο σεξακι | δεν θα φερει το μωρακι

Τα μυαλα σας χαλαρωστε | και στους αντρες σας ενδωστε

τη μουρμουρα σταματηστε | και στον ερωτα βουτηξτε

καποτε τα ελεγα ετσι

μια στη χαση μια στη φεξη

τελικα ηταν αληθεια

κι οχι μουφες παραμυθια

πως το αγχος το τρελο

ειναι αντισυλληπτικο

ε, χαλαρωσα κι εγω

και να που κυοφορω!

μεσα στην αναμπουμπουλα

μ'εχει πιασει κι αναγουλα

κανω ομως υπομονη

στη γλυκια μου αναμονη...

ξερετε πως δεν μπορουσα

και αιωνες προσπαθουσα

να ομως που ειμαι γκαστρω

σαν βασιλισσα σε καστρο!

θα ερθει κι η σειρα σου αννα

δεσποινα θα γινεις μανα

χρυσα ολα θα παν καλα

λεμονια να τα μωρα!

ποππυ μου ακουω κλαμα

καραμελα σ'εχω ταμα

μην αγχωνεστε κοριτσια

και αφηστε τα καπριτσια

ειπε ο μικρος μου σπορος

πως ειναι ενας ωραιος χωρος

που περιμενουν τα μωρα σας

για να ερθει κι η σειρα σας!

κι αφου εμεινα εγω

ολες θα ειστε εν καιρω!

ευχομαι να μην αργησει

και να μην καθυστερησει

το μικρο σας θαυματακι

ενα γερο γλυκο μωρακι!

μπλιιινκ!!!

μπλιιινκ!!!

μπλιιινκ!!!

και παλι σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!και οσες ξερω και οσες δεν ξερω!σας ευχομαι τα καλυτερα!!!


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αλλος ενας μηνας αγχους | και βραδυες με ελλειψη παθους

το μηχανικο σεξακι | δεν θα φερει το μωρακι

Τα μυαλα σας χαλαρωστε | και στους αντρες σας ενδωστε

τη μουρμουρα σταματηστε | και στον ερωτα βουτηξτε

καποτε τα ελεγα ετσι

μια στη χαση μια στη φεξη

τελικα ηταν αληθεια

κι οχι μουφες παραμυθια

πως το αγχος το τρελο

ειναι αντισυλληπτικο

ε, χαλαρωσα κι εγω

και να που κυοφορω!

μεσα στην αναμπουμπουλα

μ'εχει πιασει κι αναγουλα

κανω ομως υπομονη

στη γλυκια μου αναμονη...

ξερετε πως δεν μπορουσα

και αιωνες προσπαθουσα

να ομως που ειμαι γκαστρω

σαν βασιλισσα σε καστρο!

θα ερθει κι η σειρα σου αννα

δεσποινα θα γινεις μανα

χρυσα ολα θα παν καλα

λεμονια να τα μωρα!

ποππυ μου ακουω κλαμα

καραμελα σ'εχω ταμα

μην αγχωνεστε κοριτσια

και αφηστε τα καπριτσια

ειπε ο μικρος μου σπορος

πως ειναι ενας ωραιος χωρος

που περιμενουν τα μωρα σας

για να ερθει κι η σειρα σας!

κι αφου εμεινα εγω

ολες θα ειστε εν καιρω!

ευχομαι να μην αργησει

και να μην καθυστερησει

το μικρο σας θαυματακι

ενα γερο γλυκο μωρακι!

μπλιιινκ!!!

μπλιιινκ!!!

μπλιιινκ!!!

και παλι σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!και οσες ξερω και οσες δεν ξερω!σας ευχομαι τα καλυτερα!!!

απλα τελειοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!κ να σου πω εχω λιωσει με το τικερακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Νεραιδουλα συγχαρητηρια γλυκια μου.Μπορει να μην ειμαι της παρεουλας σας αλλα σας παρακολουθω ολες εδω στο καφε και χαρηκα για σενα...

Μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη καλη μου.

Και σε ολες τις κοπελες ευχομαι συντομα να τα καταφερετε....Το 2011 να ειναι η χρονια σας!!!

και γω στην προσπαθεια ειμαι σαν εσας και περναω της αγωνιες σας!!!

νεραιδουλα και παλι συγχαρητηρια....:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

@Λ+Ν@ σε ευχαριστουμε!!!!που θα παει θα τα καταφερουμε ολες!!!!το 2011 ειναι χρονια για ολες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ ναι κ αγωνιες κ χαζα θα εχουμε αλλα πανω απο ολα δεν θα χασουμε ποτε την πιστη μας οτι ΝΑΙ θα γινουμε σουπερ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Λ+Ν@ σ'ευχαριστω πολυ καλη μου για τις ευχες!ευχομαι και το δικο σου μωρακι να ερθει πολυ συντομα!και το δικο σου και ολων των κοριτσιων που ειναι στην προσπαθεια!


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

τι τελειο ποιηματακι κ τικερακι εμφανιστηκε;;;;;;;;; αντε τωρα που το εγραψες μια μια θα ακολουθησουμε το δρομο σου.....!!!!!!!!!!!!!!

αλλωστε το σπορακι σου ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυυυ γουρλιδικοοοοοοοοοοοο

θα το δεις σε λιγο καιρο ποσες εγκυμοσυνες θα μετραμε

εεεεεεεε αννα?????

αντε τωρα περιμενουμε φωτογραφιες......απο την κοιλιτσαααααααα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


line_line_typew8_beg_d_typew6_time_958708800_text_c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

as1cJR_-O6k0000MzQ1bHp8MDAwMzM1ZHxteSBiaXJ0aGRheSBpcyBpbg.gif

αντε μωρακι , ελα.....σε περιμενουμε!!!!!!

929143gcgd137hxb.gif&width=400&height=210

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ...ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!ΟΛΟ ΣΒΗΝΩ ΓΡΑΦΩ ΣΒΗΝΩ ΓΡΑΦΩ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!

ΥΣ:ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!! Ε ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ?


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ...ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!ΟΛΟ ΣΒΗΝΩ ΓΡΑΦΩ ΣΒΗΝΩ ΓΡΑΦΩ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!

ΥΣ:ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!! Ε ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ?

αχ βρε Μαρακι μου καλο,ειχες να μπεις μερες κ τα ειδες ολα με τα νεραιοδομπεμπενεα μας!!!!ειμαι σιγουρη πως συντομα θα ακουσουμε κ αλλα τετοια νεα!!!!αλλωστε σας το ειπα φετος θα ειναι η ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσια χαιρομαι μεσα απο την καρδια μου οταν ακουω τετοια νεα!!!Ελπιζω και εγω σαν καινουρια που ειμαι στην παρεα σας να σας φερω γουρη!!!!!!!Να εχετε μια υπεροχη μερα ολες αυριο!!!:lol:

Εβιτα τα ειπαμε κ στο τσατ,καλως ηρθες στην χαζοπαρεα μας κ ναι φετος ολες θα γινουμε μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υ.σ.η νεραιδουλα μας μας ειχε ταξει φουσκωμενες κοιλιτσες κ να που κ η δικια της γεμισε κ η δικιες μας θα συνεχισουν το καλο της παραδειγμα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου γλυκο...δεν περιμενες μετα απο τοσες μερες απουσιας να μπεις κ να δεις τετοιο νεο ε?χαχαχαχχα!σ'ευχαριστω καλη μου!κι εσυ με το καλο ο γαμος σας κ μετα να ερθει κ το σπορακι που τοσο επιθυμειτε!

αααχ κοριτσια τα συναισθηματα μου ειναι πολυ μπερδεμενα...ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει καλα καλα...προσπαθω να σκεφτομαι πως το φασολακι του υπερηχου θα γινει ενα γερο μωρακι που πρωτα ο Θεος θα το κραταω αγκαλιτσα τον αυγουστο...τον αγχος μου ειναι οση και η χαρα μου...παρακαλαω μερα νυχτα να πανε καλα...οταν αρχιζεις πια να πειθεις τον εαυτο σου οτι δεν προκειται να συμβει κ σου ερχεται απο το πουθενα το σοκ ειναι μεγαλο!ολη την ωρα παρακαλαω να πανε ολα καλα...μακαρι Παναγια μου το ονειρο να γινει πραγματικοτητα!


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου γλυκο...δεν περιμενες μετα απο τοσες μερες απουσιας να μπεις κ να δεις τετοιο νεο ε?χαχαχαχχα!σ'ευχαριστω καλη μου!κι εσυ με το καλο ο γαμος σας κ μετα να ερθει κ το σπορακι που τοσο επιθυμειτε!

αααχ κοριτσια τα συναισθηματα μου ειναι πολυ μπερδεμενα...ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει καλα καλα...πρεοσπαθω να σκεφτομαι πως το φασολακι του υπερηχου θα γινει ενα γερο μωρακι που πρωτα ο Θεος θα το κραταω αγκαλιτσα τον αυγουστο...τον αγχος μου ειναι οση και η χαρα μου...παρακαλαω μερα νυχτα να πανε καλα...οταν αρχιζεις πια να πειθεις τον εαυτο σου οτι δεν προκειται να συμβει κ σου ερχεται απο το πουθενα το σοκ ειναι μεγαλο!ολη την ωρα παρακαλαω να πανε ολα καλα...μακαρι Παναγια μου το ονειρο να γινει πραγματικοτητα!

το μονο που θα σου πω ειναι αυτο που ειπε σε εμενα μια μανουλα οταν εμαθε την ιστορια μου.μην σε νοιαζει τιποτα,κανε μονο θετικες σκεψεις,εχε διπλα σου μονο θετικα ατομα κ νιωσε την στιγμη σου(για τι ειναι Η στιγμη)οσο καλυτερα μπορεις!!!καλη μου μητερα θα ειναι το καλυτερο καλοκαιρι της ζωης σας!!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μόλις έμαθα ότι το νεραϊδομωρό είναι γεγονός και αν και καθυστερημένα έυχομαι στην όμορφη νεραϊδούλα μας μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και τα καλύτερα για το μωράκι της!!!!!!Να είναι καλά και με το καλό να το χαρεί η μανούλα του, ο μπαμπάκας του και όλη η υπόλοιπη παρέα που το περιμέναμε πως και πως!!!!!!!!!!!!!Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!Δεν σας ξεχνάω....... :lol::lol::lol::lol::lol:

line_line_typew3_beg_d_typew6_time_1258261200_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...