Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

ΤΟ ΝΕΡΑΙΔΟΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!!!!!


ΑΝΝΑ4

Recommended Posts

καλε;;;;;;;;ηρεμησε!!!!!!!!!!!!!!!!! πανε οι ορμονες τρελλαθηκαν...........καλα λεει η αννα βριζε οσο θες, κανε οτι θες, μην σκας καθολου :tongue:

υπομονη.................................

χαχαχαχαχα μανουλες σε κατασταση εκτατου αναγκης!!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

stellakoly κι εσυ τον αυγουστο και μολις με 2 μερες διαφορα?κοιτα να δεις!με το καλο λοιπον να ερθουν τα μωρακια μας!

δεσποινακι και αννουλα λετε ε?να το ριξω στην εκτονωση?αυτο θα κανω!

αααααααααααααααααααα!

μετα αμα μου βγει το παιδι νευρασθενικο σε σας θα το στειλω χιχιχιχ!


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

αχ νεραιδακι μου κατι μου θυμιζουν ολα αυτα που λες.....

τα εχω ζησει και εγω βρε!ειναι οι ορμονες καλη μου....και ακομα ειναι αρχη.....ερχεται και συνεχεια!!!!!!:lol:

παντως κοιτα να χαλαρωσεις γιατι εγω που δεν το εκανα εβγαλα ενα παιδι νευροσπαστο που ωρες ωρες μου ερχεται να το σκοτωσω απο τα νευρα που εχει μια σταλια σκατο!!!!!!:twisted:(με εχει κανει πυραυλο αυτην την στιγμη η κορη μου οπως καταλαβαινεις)γκρρρρρ:twisted:

τελικα η συνταγη για ηρεμα μωρα ειναι η μαμα να ειναι σε νιρβανα κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης.....να μην δινει σημασια ακομα και αν καιγεται το σπιτι.....στατιστικα μελετημενο αυτο απο οσες φιλες εχω με ηρεμα μωρα.....

σνιφ σνιφ σνιφ δυστυχως εγω δεν ειμαι απο αυτες τις τυχερες και οπως φαινεται ουτε και το δευτερο θα ειναι πιο ηρεμο.....κλαψ κλαψ κλαψ:(


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε γιωτακι μου πως να πεσω σε νιρβανα?μου φαινεται αδυνατον!παντως αν συνεχισω ετσι κι εγω για νευροσπαστο παω καραμπινατο!χαχαχαχαχα!αφου καταφερνει μια σταλια ανθρωπακι να σε κανει πυραυλο... βοηθεια μας!

παντως περα απο τη πλακα κατι πρεπει να κανω με τα ψυχολογικα μου...ισως να αρχισω ομοιοπαθητικη...απο εκει που εχω τα τρελα νευρα και ειναι ικανη να ακουστω σε ολο το πανελληνιο εκει με πιανει μια στεναχωρια και το δακρυ πεφτει κορομηλο!δωσε μου κι εσυ απονη κουραγιο λεγοντας μου οτι ολο αυτο εχει κ συνεχεια!


line_line_typew4_beg_d_typew6_time_1247889600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.giftt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλε τι θες να σου πω;;;;;;ψεματα;;;;;;οοοοοχιιιιιιι δεν θα το κανω!:mrgreen:θελω να σε ενημερωσω για οτι θα συναντησεις αυτους τους 9 υπεροχους μηνες και τι συνεπειες θα εχεις μετα!:mrgreen:μου τα ελεγαν και εμενα αλλα εγω περα βρεχει!τι να κανουμε;;;;δυστυχως δεν ειναι στο χερι μας να κοντρολαρουμε τοοοοσες ορμονες που μας κανουν ετοιμες για το δαφνι!χιχιχι:mrgreen:ας το παρουμε αποφαση και ας το αφησουμε να προχωρησει......η φυση θα κανει την δουλεια της και εμεις την δικη μας!

αχ δεν μπορεις να φανταστεις!η κορη μου την μια στιγμη με στελνει στον ουρανο, με λιωνει με μια της αγκαλια και ενα φιλι και την αλλη στιγμη με κανει τουρκο!!!!!!!!!!!!!!!!παιδια......τι να πεις;;;;;;


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...