Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Γεια κορίτσια ..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , riaki25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχει καμία δοκιμάσει το τεστ εγκυμοσύνης self clear .? Ισχύει αυτό που λέει 10 μέρες νωρίτερα χωρίς να έχεις καθυστέρηση.?

@riaki25 εγω παντα εκανα ενω ειχα καθυστερησει και δεν ξερω να σου απαντησω ποτε περιμενεις εχεις συμπτωματα;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , riaki25 είπε:

Γύρω στις 10μερες περιμένω.. Απλά θέλω να μάθω πολύ.. :shock:

Χεχε σε καταλαβαίνω αλλά περίμενε λίγες μέρες ακόμα και κάνε χοριακη. Όσον αφορά για την εγκυρότητα και εγώ δεν ξέρω γτ έκανα μετα την καθυστέρηση,αλλά είχα και συμπτώματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 2/8/2018 at 7:53 ΜΜ, riaki25 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχει καμία δοκιμάσει το τεστ εγκυμοσύνης self clear .? Ισχύει αυτό που λέει 10 μέρες νωρίτερα χωρίς να έχεις καθυστέρηση.?

Καλησπέρα @riaki25 εμένα το τεστ που έκανα αν και δεν θυμάμαι καθόλου ποιο είχα πάρει θυμάμαι μόνο ότι ήταν διπλό έδειξε 2 μέρες πριν την καθυστέρηση.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2018 at 10:26 ΜΜ, riaki25 είπε:

Elfer τι συμπτώματα είχες ?

Εγώ απο την ωορρηξία και μετά είχα πρησμένο στήθος σε σημείο όμως που δεν άντεχα ούτε το σουτιέν. Δλδ γυρνούσα απο τη δουλειά κ το έβγαζα αμέσως. Την ημέρα που περίμενα είδα μια σταγόνα. Δύο μέρες μετά έκανα τεστ αλλά ήμουν σίγουρη.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Elfer είπε:

Εγώ απο την ωορρηξία και μετά είχα πρησμένο στήθος σε σημείο όμως που δεν άντεχα ούτε το σουτιέν. Δλδ γυρνούσα απο τη δουλειά κ το έβγαζα αμέσως. Την ημέρα που περίμενα είδα μια σταγόνα. Δύο μέρες μετά έκανα τεστ αλλά ήμουν σίγουρη.

Ακριβώς κ εγώ.. Μετά την ωορρηξία έχω πρισμενο στήθος τόσο που δεν αντέχω ούτε το σουτιέν κ ώρες ώρες πονάει η κοιλιά μου λες κ θα μου έρθει περίοδος έτσι νιώθω. 

 

9 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Εκανες τελικα? 

Όχι όχι δεν έκανα.. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, riaki25 είπε:

Ακριβώς κ εγώ.. Μετά την ωορρηξία έχω πρισμενο στήθος τόσο που δεν αντέχω ούτε το σουτιέν κ ώρες ώρες πονάει η κοιλιά μου λες κ θα μου έρθει περίοδος έτσι νιώθω. 

 

Όχι όχι δεν έκανα.. 

Κοίτα,μπορεί το σώμα έχει τρομερές αλλαγές. Μπορεί απλά να μη θυμάμαι κάτι άλλο.. Περίμενε κάνα 3αρι μέρες και κάνε μια χοριακη να δεις. Λογικά θα δείξει νωρίτερα απο το τεστ

@riaki25 μόλις θυμήθηκα ότι τουλάχιστον κάνα 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο ένοιωθα εξάντληση και ήθελα να κοιμάμαι συνέχεια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , Elfer είπε:

Κοίτα,μπορεί το σώμα έχει τρομερές αλλαγές. Μπορεί απλά να μη θυμάμαι κάτι άλλο.. Περίμενε κάνα 3αρι μέρες και κάνε μια χοριακη να δεις. Λογικά θα δείξει νωρίτερα απο το τεστ

@riaki25 μόλις θυμήθηκα ότι τουλάχιστον κάνα 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο ένοιωθα εξάντληση και ήθελα να κοιμάμαι συνέχεια

Έχω αγχωθει παρα πολύ κ αυτή η αναμονή.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , riaki25 είπε:

Έχω αγχωθει παρα πολύ κ αυτή η αναμονή.. 

Εντάξει το καταλαβαίνω κ είναι λογικό.. Πόσες μέρες είσαι πρίν την αναμενόμενη περίοδο τώρα; Αν είσαι 4-5 μέρες κάνε αύριο μια χοριακη μα δεις που είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα μην κανεις τεστ μπορεί να έχεις λαθος αποτελέσματα. Απλα λιγο υπομονή κανε. Η χοριακη λογικα θα δείξει αλλα θα είναι πολύ μικρή και θα χρειαστεί να κανεις κι αλλη κι αλλη κι αλλη. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τα τεστ ανιχνεύουν συγκεκριμένες μονάδες της χοριακηπαλλι συνήθως από 20-25 κ πάνω που σημαίνει ότι όχι δεν μπορείς...σκέψου ότι στις εξωσωματικη που ναι μετρημένα κουκια το πότε κ πάλι κάνεις 12 μέρες μετα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...