Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Εγκυος ή οχι


Recommended Posts

 

Καλησπερα, ηθελα να ρωτησω αν καποια συμπτωματα που εχω μπορει να υποδειλωνουν εγκυμοσυνη χωρις ακομα να εχω καθυστερηση...αρχικα 13/01 τελευταια περιοδος με κυκλο 28-29 μερες φουλ επαφες με τον συντροφο μου στις γονιμες μερες με διακεκομενη συνουσια...απο την προηγουμενη τριτη το στηθος μου ποναει ειχα καποιες αναγουλες αλλα οχι εμετο ζαληστηκα κανα δυο φορες αλλα δεν εδωσα σημασια κ χτες 10 μερες δλδ μετα την ωορηξια ειδα στο εσωρουχο μου καφεροζ υγρα κ ηταν κολωδης... κανονικα την κυριακη ειναι να αδιαθετησω η θερμοκρασια μου ειναι 37,2,λετε να ειμαι εγκυος;;

Επισης να προσθεσω οτι νιωθω τσιμπιματα στις σαλπιγγες κ πονακια στην κοιλια χαμηλα που πανε κ ερχονται...κ σαν βαρος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Stamatelaki είπε:

 

Καλησπερα, ηθελα να ρωτησω αν καποια συμπτωματα που εχω μπορει να υποδειλωνουν εγκυμοσυνη χωρις ακομα να εχω καθυστερηση...αρχικα 13/01 τελευταια περιοδος με κυκλο 28-29 μερες φουλ επαφες με τον συντροφο μου στις γονιμες μερες με διακεκομενη συνουσια...απο την προηγουμενη τριτη το στηθος μου ποναει ειχα καποιες αναγουλες αλλα οχι εμετο ζαληστηκα κανα δυο φορες αλλα δεν εδωσα σημασια κ χτες 10 μερες δλδ μετα την ωορηξια ειδα στο εσωρουχο μου καφεροζ υγρα κ ηταν κολωδης... κανονικα την κυριακη ειναι να αδιαθετησω η θερμοκρασια μου ειναι 37,2,λετε να ειμαι εγκυος;;

Επισης να προσθεσω οτι νιωθω τσιμπιματα στις σαλπιγγες κ πονακια στην κοιλια χαμηλα που πανε κ ερχονται...κ σαν βαρος

Καλημέρα!!!! Πάντα υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης όταν υπάρχουν επαφές, το "τραβηγμα" σίγουρα δεν είναι αντισύλληψη  είναι αρκετές οι κοπέλες που έμειναν έτσι!! Η περίοδος σου ξεκινάει έτσι η κατευθείαν με αιμα; Κάνε ένα τεστάκι η μια χοριακη θα σου δείξει αποτέλεσμα!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Bloumblou είπε:

Καλημέρα!!!! Πάντα υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης όταν υπάρχουν επαφές, το "τραβηγμα" σίγουρα δεν είναι αντισύλληψη  είναι αρκετές οι κοπέλες που έμειναν έτσι!! Η περίοδος σου ξεκινάει έτσι η κατευθείαν με αιμα; Κάνε ένα τεστάκι η μια χοριακη θα σου δείξει αποτέλεσμα!! 

Καλημερα! Κατευθειαν με αιμα, αν κ αυριο δεν μου εχει ερθει θα κανω τεστ. Ο φιλος μου ειναι πολυ αρνητικος ενω εγω θα το ηθελα πολυ ενα μωρακι. Ευχαριστω για την απαντηση σου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Stamatelaki είπε:

Καλημερα! Κατευθειαν με αιμα, αν κ αυριο δεν μου εχει ερθει θα κανω τεστ. Ο φιλος μου ειναι πολυ αρνητικος ενω εγω θα το ηθελα πολυ ενα μωρακι. Ευχαριστω για την απαντηση σου

Κορίτσι μου καλημέρα. Ναι έχεις πιθανότητες εγκυμοσύνης και τα συμπτώματα σου μοιάζουν. Αν η ωορρηξια σου έγινε πριν 11 μέρες το τεστ ισως να μην δείξει έγκυρο αποτέλεσμα αύριο αλλα δεν αντέχεις την αναμονή δοκίμασε το. 

Όσο για το φίλο σου που είναι αρνητικος θα έπρεπε να το έχει σκεφτεί κι εκείνος λίγο περισσότερο τον τρόπο που προτιμάει... Ελπίζω το αποτέλεσμα να είναι αυτό που επιθυμείς. Πες μας την εξέλιξη αν θες. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stamatelaki είπε:

Καλημερα! Κατευθειαν με αιμα, αν κ αυριο δεν μου εχει ερθει θα κανω τεστ. Ο φιλος μου ειναι πολυ αρνητικος ενω εγω θα το ηθελα πολυ ενα μωρακι. Ευχαριστω για την απαντηση σου

Καλημέρα κι από μένα! Είχα τα ίδια ακριβώς συμπτώματα μόνο που δεν είχα τα καφέ ροζ υγρά τα οποία όμως συνήθως υποδηλώνουν εμφύτευση του σπερματοζωαρίου στη μήτρα. Κάποιες τα έχουν κάποιες άλλες όχι. Επίσης 37, 2 είχα κάθε βράδυ όλο το πρώτο τρίμηνο! Αν δοκιμάσεις να τεντωθεις ίσως πονέσει δεξιά κι αριστερά στο ύψος που είναι οι σάλπιγγες. Εύχομαι να είναι το αποτέλεσμα που θέλεις γλυκιά μου.Παρεμπιπτόντως κι εγώ όταν είχα απορίες έγραψα εδώ και  μου είπαν ότι είμαι έγκυος κι έτσι έκανα το τεστ! :-o

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 9/2/2019 at 8:24 ΠΜ, Bloumblou είπε:

Καλημέρα!!!! Πάντα υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης όταν υπάρχουν επαφές, το "τραβηγμα" σίγουρα δεν είναι αντισύλληψη  είναι αρκετές οι κοπέλες που έμειναν έτσι!! Η περίοδος σου ξεκινάει έτσι η κατευθείαν με αιμα; Κάνε ένα τεστάκι η μια χοριακη θα σου δείξει αποτέλεσμα!! 

Καλημερα! Κατευθειαν με αιμα, αν κ αυριο δεν μου εχει ερθει θα κανω τεστ. Ο φιλος μου ειναι πολυ αρνητικος ενω εγω θα το ηθελα πολυ ενα μωρακι. Ευχαριστω για την απαντηση σου

Καλησπερα,εκανα τεστ σημερα βγηκε αρνητικο πιστευω οτι θα μου ερθει περιοδος διαφορετικα κατι θα εδειχνε το τεστ...29 μερες απ’την τελευταια περιοδο δεν επρεπε να δειξει κατι;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...