Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Παιδοχειρουργος Θεσσαλονίκη


mummyoftwoandone

Recommended Posts

Γνωρίζει καμία κάποιον καλό παιδοχειρουργο να μου προτείνει??? Πρόκειται για τον μεγάλο μου γιο, έχει ανελκομενο ορχυ και η παιδίατρος μου είπε να πάρω μια γνώμη ειδικού... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια κορίτσι..παιδοχειρουργικη είναι στο Παπαγεωργίου παρά πολύ καλη..εγώ μπορω να σου πω προσωπικά για τον κύριο Λαμπρόπουλο..είναι εξαιρετικός άνθρωπος πολύ αναλυτικός και αγαπάει πάρα πολύ τα παιδιά ...ότι άλλο θες μπορείς να με ρωτήσεις 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια κορίτσι..παιδοχειρουργικη είναι στο Παπαγεωργίου παρά πολύ καλη..εγώ μπορω να σου πω προσωπικά για τον κύριο Λαμπρόπουλο..είναι εξαιρετικός άνθρωπος πολύ αναλυτικός και αγαπάει πάρα πολύ τα παιδιά ...ότι άλλο θες μπορείς να με ρωτήσεις 

Αυτός ο γιατρός είναι στο Παπαγεωργίου και έχει εξωτερικό ιατρείο?? Γιατί δεν θελω να κλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο, θα μου κλείσουν σε πόσους μήνες, εγω θέλω για τώρα!! Μια εκτίμηση για αρχή και αν χρειαστεί επέμβαση το συζητάμε!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αυτός ο γιατρός είναι στο Παπαγεωργίου και έχει εξωτερικό ιατρείο?? Γιατί δεν θελω να κλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο, θα μου κλείσουν σε πόσους μήνες, εγω θέλω για τώρα!! Μια εκτίμηση για αρχή και αν χρειαστεί επέμβαση το συζητάμε!! 

Ναι στο Παπαγεωργίου είναι αλλά δεν γνωρίζω αν έχει εξωτερικό ιατρείο .πάντως αν θες πάρε ένα τηλ και ρώτα πότε είναι το επόμενο ραντεβού η κλείσε απογευματινό που σίγουρα δεν θα ειναι σε αρκετό καιρό..εμένα μου είχαν κλείσει ραντεβού μετά από 15 ημέρες ..για εξωτερικό γιατρό  δυστυχώς δεν ξέρω κάτι ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamasanty είπε:

Ναι στο Παπαγεωργίου είναι αλλά δεν γνωρίζω αν έχει εξωτερικό ιατρείο .πάντως αν θες πάρε ένα τηλ και ρώτα πότε είναι το επόμενο ραντεβού η κλείσε απογευματινό που σίγουρα δεν θα ειναι σε αρκετό καιρό..εμένα μου είχαν κλείσει ραντεβού μετά από 15 ημέρες ..για εξωτερικό γιατρό  δυστυχώς δεν ξέρω κάτι ..

Ααα τέλεια, εγώ νόμιζα αργούν πολύ.... Και ζήτησες εσύ τον συγκεκριμένο γιατρό, με πληρωμή??? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πήγα πρωινό και έτυχε να είναι αυτός ..εσύ μπορείς να ζητήσεις απογευματινό είτε με αυτόν είτε με κάποιον άλλο στο απογευματινό πληρώνεις ..όλοι εκεί είναι πολύ καλοί ..εγώ έπαθα πλάκα με όλο το προσωπικό ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Mamasanty είπε:

Εγώ πήγα πρωινό και έτυχε να είναι αυτός ..εσύ μπορείς να ζητήσεις απογευματινό είτε με αυτόν είτε με κάποιον άλλο στο απογευματινό πληρώνεις ..όλοι εκεί είναι πολύ καλοί ..εγώ έπαθα πλάκα με όλο το προσωπικό ...

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ, θα πάρω αύριο να κλείσω ραντεβού!!! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mamasanty είπε:

Ελπίζω να βοήθησα..να χαίρεσαι τα παιδάκια σου ..

Φυσικά και βοήθησες!!!! Κι εσύ να χαίρεσαι τη μικρούλα σου!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια και απο μενα. Εγω θα σου ελεγα να πας σε παιδοουρολογο καλυτερα, αφου αφορα τους ορχεις. Στη Θεσ/νικη μπορεις να πας στον κ Ζουπανο ανεβαινει απο Αθηνα και δεχεται στη γενικη κλινικη euromedica. 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , mariagb είπε:

Γεια και απο μενα. Εγω θα σου ελεγα να πας σε παιδοουρολογο καλυτερα, αφου αφορα τους ορχεις. Στη Θεσ/νικη μπορεις να πας στον κ Ζουπανο ανεβαινει απο Αθηνα και δεχεται στη γενικη κλινικη euromedica. 

 

 

Λες ε??? Η αλήθεια είναι η παιδίατρος μου είπε παιδοχειρουργο, αλλά αν υπάρχει αυτή η ειδικότητα που προφανώς είναι πιο εξειδικευμένη θα το προτιμήσω!!! Ευχαριστώ πολύ!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει. Εμείς καναμε στο δικο μου εγχείρηση γι'αυτό στο λέω. Την κανουν και παιδοχειρουργοι αλλά ειναι πιο σωστό θεωρώ να πάρεις γνώμη και απο παιδοουρολογο. Πιστοποιημένοι υπαρχουν λίγοι και οι περισσότεροι Αθήνα αλλά αυτός έρχεται και Θεσ/νίκη. Μπορεις να βρεις στο ιντερνετ πληροφορίες. Εχει και σελίδα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Στον κύριο ζουπανο είχαμε πάει κ εμείς έρχεται κ εδώ στην Κρήτη κ είναι πολύ καλός μπορώ να πω .. κ αν έκανε κ χειρουργείο εδώ σε αυτόν θα πηγεναμε αλλά δυστυχώς δεν έκανε ..!! 

Σε τέτοιες περιπτώσεις αυτό που κατάλαβα εγώ ειναι πως οι παιδίατροι σε στέλνουν για αρχή σε παιδοχειρουργο κ αν έχεις διαφορετικές γνώμες σου προτείνουν κ παιδοουρολογο για μια ποιο ολοκληρωμένη εικόνα ..!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια, θα ψάξω για αυτόν τον γιατρό που λέτε.... Πάντως νομίζω δεν έχω να χάσω τίποτα να πάρω και μια γνώμη παιδοχειρουργου, κι ας ελπίσουμε ότι δε θα χρειαστεί επέμβαση...! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια, θα ψάξω για αυτόν τον γιατρό που λέτε.... Πάντως νομίζω δεν έχω να χάσω τίποτα να πάρω και μια γνώμη παιδοχειρουργου, κι ας ελπίσουμε ότι δε θα χρειαστεί επέμβαση...! 

Εμείς πήγαμε σε εκείνον για άλλο λόγο από εσάς αλλά τελικά την εγχηρηση τη κάναμε που χρειάστηκε σε παιδοχειρουργο της περιοχής μας που μας είχε πει την ίδια γνωμάτευση με τον κύριο ζουπανο ..!!! Εύχομαι το παιδάκι σου να μη χρειάζεται καμία επέμβαση ...!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...