Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Εγκυος η οχι


Myrtw18

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Myrtw18 είπε:

Οχι περημενω αυριο που ειναι να ερθει περιοδος

Όσο μπορώ να δω στην φωτο που έβαλες δεν βλέπω αχανή γραμμή...μετά από πόση ώρα εμφανίστηκε η γραμμή που βλεπεις; μήπως είναι της εξατμισης;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw18 είπε:

Αμεσως εμφανιστηκε κσι σε οσους το εδειξα φενεται καθαρα

ωραία γιατί από την φωτο δεν μπορώ να καταλάβω δεν φαίνεται καλά!! λοιπόν εγώ θα σε συμβούλευα να πας να ζητήσεις να σου κάνουν χοριακη...Αφού παίρνουν αίμα δεν γίνεται να μην σου πουν Όχι στην χοριακη! εξέταση αίματος είναι και αυτή!! μπορεί να χρειάζεσαι προγεστερόνη...Καλύτερα μίλησε με τον γιατρό σου!! Η έστω Κάνε ένα τεστ ακομη να δεις αν όντως σκουρενει η γραμμή!

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Myrtw18 said:

Αδιαθετησα κοριτσια δν πειραζει

Αν σου έβγαινε θετικό το τεστ τότε ίσως ήταν βιοχημικη κυηση. Δεν πειράζει τουλάχιστον ξέρεις ότι πάει καλά και ότι σύντομα θα τα καταφέρετε κανονικά. Καλή επιτυχία. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 28/2/2019 at 2:44 ΜΜ, Rinaki88 είπε:

Κοριτσι μου εγώ από εξωσωματική 3 μέρες πριν την ημερα που περίμενα περίοδο ή αν θέλεις την ημέρα που είπε ο γιατρός να κάνω χοριακή δεν άντεξα και έκανα τεστ. Βγήκε και εμένα αχνο. Μετά από τρεις ημέρες η χοριακή θετικότατη. Τώρα είμαι έγκυος και αύριο μπαίνω στην 15η εβδομάδα. Σου εύχομαι καλή επιτυχία. Λογικά το τεστάκι δεν κάνει λάθος. 

Εγώ σήμερα περίμενα περίοδο και εχω μονο 2 σταγόνες καφε υγρά.  Τι είναι αυτο; μου έχει ξανατυχει αλλες δυο φορές. Θα περιμένω 2 μέρες. Μετά συνηθως ερχεται και η κανονική περίοδος.  Ομως υπάρχει καμια πιθανότητα και για μενα;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Cupcake είπε:

Εγώ σήμερα περίμενα περίοδο και εχω μονο 2 σταγόνες καφε υγρά.  Τι είναι αυτο; μου έχει ξανατυχει αλλες δυο φορές. Θα περιμένω 2 μέρες. Μετά συνηθως ερχεται και η κανονική περίοδος.  Ομως υπάρχει καμια πιθανότητα και για μενα;;

Μετά από 2 μέρες σου έρχεται η περίοδος κανονικά όταν βλέπεις τα καφέ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Bloumblou είπε:

Μετά από 2 μέρες σου έρχεται η περίοδος κανονικά όταν βλέπεις τα καφέ;

Μετά από μια επέμβαση που έκανα τον Σεπτέμβριο 2, 3 φορές μου ηρθε καφε υγρό 2 μέρες πριν και μετά Αδιαθετησα κανονικα. Αλλα Μόλις απο την αρχή του χρονου προσπαθούμε με τον άντρα μου. Εντωμεταξει πονάω σαν σε περιοδο. Ας μην ελπίζω επομενως

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Cupcake είπε:

Μετά από μια επέμβαση που έκανα τον Σεπτέμβριο 2, 3 φορές μου ηρθε καφε υγρό 2 μέρες πριν και μετά Αδιαθετησα κανονικα. Αλλα Μόλις απο την αρχή του χρονου προσπαθούμε με τον άντρα μου. Εντωμεταξει πονάω σαν σε περιοδο. Ας μην ελπίζω επομενως

τα πονακια είναι ίδια ακριβώς με την εγκυμοσύνη οπότε δεν μπορώ να σου πω ότι δεν μπορείς να ελπίζεις!! Επίσης από την στιγμή που έχετε ολοκληρωμένές επαφές πάντα υπάρχει η πιθανότητα εγκυμοσύνης!!! υπάρχουν πολλές εγκυμοσύνες που ξεκινάνε με καφέ...αν δεις ότι δεν έχεις αύριο Κάνε ένα τεστακι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Bloumblou είπε:

τα πονακια είναι ίδια ακριβώς με την εγκυμοσύνη οπότε δεν μπορώ να σου πω ότι δεν μπορείς να ελπίζεις!! Επίσης από την στιγμή που έχετε ολοκληρωμένές επαφές πάντα υπάρχει η πιθανότητα εγκυμοσύνης!!! υπάρχουν πολλές εγκυμοσύνες που ξεκινάνε με καφέ...αν δεις ότι δεν έχεις αύριο Κάνε ένα τεστακι 

Λες, ε; Μακάρι!! Ποιο είναι το πιο αξιοπιστο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...