Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυος η οχι


Myrtw18

Recommended Posts

Καλησπερα τελευτ περιοδος 3 φεβρουαριου οωριξια 14 μερα κυκλου επαφες μερα παρα μερα ροζ κιλιδες 14 μερα κυκλου και πονακια και πονος στο στομαχι πηρα φεμαρα γ προκληση λογω πολυκιστικων σημερα εκανα τεστ και βγηκε αχνο επισης ειχα δει την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντω στον υπνο περημενω σε 3 μερες περιοδο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 minutes ago, Myrtw18 said:

Καλησπερα τελευτ περιοδος 3 φεβρουαριου οωριξια 14 μερα κυκλου επαφες μερα παρα μερα ροζ κιλιδες 14 μερα κυκλου και πονακια και πονος στο στομαχι πηρα φεμαρα γ προκληση λογω πολυκιστικων σημερα εκανα τεστ και βγηκε αχνο επισης ειχα δει την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντω στον υπνο περημενω σε 3 μερες περιοδο

Κοριτσι μου εγώ από εξωσωματική 3 μέρες πριν την ημερα που περίμενα περίοδο ή αν θέλεις την ημέρα που είπε ο γιατρός να κάνω χοριακή δεν άντεξα και έκανα τεστ. Βγήκε και εμένα αχνο. Μετά από τρεις ημέρες η χοριακή θετικότατη. Τώρα είμαι έγκυος και αύριο μπαίνω στην 15η εβδομάδα. Σου εύχομαι καλή επιτυχία. Λογικά το τεστάκι δεν κάνει λάθος. 

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Myrtw18 είπε:

Καλησπερα τελευτ περιοδος 3 φεβρουαριου οωριξια 14 μερα κυκλου επαφες μερα παρα μερα ροζ κιλιδες 14 μερα κυκλου και πονακια και πονος στο στομαχι πηρα φεμαρα γ προκληση λογω πολυκιστικων σημερα εκανα τεστ και βγηκε αχνο επισης ειχα δει την αγια ειρηνη χρυσοβαλαντω στον υπνο περημενω σε 3 μερες περιοδο

Καλησπερα ειχατε καλες επαφες εχεις ενα τεστ αχνο π οσο αχνο και να ειναι σημαινει θετικο ή περιμενε την ημερα της περιοδου και πανε για χοριακη ή πηγαινε σημερα,αυριο για να δειχνει το τεστ θα δειξει κ η χοριακη για σιγουρα!!! Με το καλο καλα αποτελεσματα η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντω να βαλει το χερι της!!!

Κ εγω το τεστ 2 μερες πριν την ημερα της περιοδου το εκανα ηταν θετικο και η χοριακη την ιδια μερα ηταν 200!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2019 at 12:42 ΜΜ, marioula1234 είπε:

εχω ήδη ενα παιδάκι και λεω να ξεκινησω προσπαθειες για δεύτερο... εχουμε αλλες μανουλες που προσπαθουν για δευτερο μπεμπακι;;; 

Εγω ναι 

Πως μπορω να σας στηλω φωτο το τεστ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 47 λεπτά , Bloumblou είπε:

αν σου βγήκε αχνό τότε είσαι!! Θα σου πρότεινα να πας να κάνεις χοριακη αύριο το πρωί!

Ειμαι σε νησι κ δν κανουν χορισκη μονο ηπερηχο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Myrtw18 είπε:

Ειμαι σε νησι κ δν κανουν χορισκη μονο ηπερηχο 

στον υπέρηχο δεν θα φανεί κάτι από τόσο νωρίς....! που κάνουν αιματολογικές εξετάσεις στο νησι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Bloumblou είπε:

Αυτο πρώτη φορά την ακούω να σου πω την αλήθεια!! 

@ΚατεριναΣκ για πες μας πως θα βάλει φωτο στα σχόλια!!

Θα μπεις στο tinypic θα αναιβασεις εκει την φωτι και μετα σου δινει διαφορα λινκ .Κανεις αντιγραφη αυτο που λεει για φορουμ και το αντιγραφεις στα σχολια


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Θα μπεις στο tinypic θα αναιβασεις εκει την φωτι και μετα σου δινει διαφορα λινκ .Κανεις αντιγραφη αυτο που λεει για φορουμ και το αντιγραφεις στα σχολια

ωραιααα για να δούμε  το τεστάκι της !!@Myrtw18 έτσι θα την ανεβάσεις :)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Myrtw18 είπε:

Εγω ναι 

Πως μπορω να σας στηλω φωτο το τεστ

ελα καλη μου πηγα να σου απαντήσω αλλα ειδα πως απαντησαν ηδη:) το τεστ οντως δεν φαινεται καλα εκει που το εβαλες γτ ειναι το ονομα σου βαλε την πιο δεξια η πιο αριστερα η βαλε την εδω στα σχολεια :)

πρίν από 3 λεπτά , marioula1234 είπε:

ελα καλη πηγα να σου απαντήσω αλλα ειδα πως απαντησαν ηδη:) το τεστ οντως δεν φαινεται καλα εκει που το εβαλες γτ ειναι το ονομα σου βαλε την πιο δεξια η πιο αριστερα η βαλε την εδω στα σχόλια :)

 

καλη μου το αλλαξες θεση αλλα τωρα ειναι που δεν φαινεται καθολου... βαλε το τερνα στη γωνια ας φαινεται μονο το παράθυρο της ορμονης δεν πειραζει αν δεν φαινοντα κ τα δυο


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...