Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Κ εγώ το βλέπω προς το θετικό. Μήπως να πάρεις αυτό με τον Σταύρο? Είναι πιο ξεκάθαρο. Ή το ηλεκτρονικό που γράφει .. 

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

Τεχνικά θέματα Blogging


admin

Recommended Posts

  • 8 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα.Έχω ένα μπλοκ και αντιμετωπίζω εδώ και δύο ημέρες πρόβλημα με τα στατιστικά στοιχεία. Μου εμφανίζει τον αριθμό των επισκεπτών, τις πηγές επισκεψιμότητας αλλά δεν μου βγάζει στοιχεία για τις αναρτήσεις. Λέει πως δεν υπάρχουν ακόμη στοιχεία. Παρόλο που ξέρω πως μπαίνουν σε διάφορες αναρτήσεις δεν τις μετράει. Γνωρίζει κάποιος κάτι; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα!

Εχω κι εγώ ένα μπλογκ και θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να βάλω άλλες ταπετσαρίες από τις στ'ανταρ που μου δίνει!

Και αν αυτό κοστίζει!

Ευχαριστώ

Καλημέρα,

Μπορείς να βρεις δωρεάν themes στο internet, στις περισσότερες σελίδες έχουν και οδηγίες για την εγκατάσταση. Αν έχεις το blog σου σε wordpress μπορώ να σου πω πιο συγκεκριμένα πράγματα (όχι ότι είμαι και πολύ σχετική, αλλά κατάφερα να το κάνω στο δικό μου)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

Εχω κι εγώ ένα μπλογκ και θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να βάλω άλλες ταπετσαρίες από τις στ'ανταρ που μου δίνει!

Και αν αυτό κοστίζει!

Ευχαριστώ

http://www.thecutestblogontheblock.com/

http://shabbyblogs.com/

Είναι δωρεάν!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

γεια σας κοριτσια..καινουρια στα μπλογκ ..με πολλες αποριες....ας κανω τη πρωτη..μηπως θα μπορουσε καποια να με βοηθησει λεγοντας μου πως να βαλω.....το σημα το φεις μπουκ και τη σελιδα μου σε αυτο....στο μπλογκ μου;;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

καλησπερα προσπαθω ν φτιαξω ενα blog στο blogger αλλα στο προφιλ μου δινει 2 επιλογες

προφιλ google+

η

προφιλ blogger

ξερετε την διαφορα τους???

ευχαριστω


otB5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νομίζω ότι δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.Θα εμφανίζει την τελευταία σου δημοσίευση.


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
καλημερα

ξερει καμια κοπελα πως μπορω να κανω αλλαγη και οταν καποιος μπαινει στο blog μου να φαινεται ηπρωτη μου δημοσιευση πρωτα ?

Σιγουρα εχεις φτιαξει τωρα πια το blog σου αλλα υπαρχει τετοια επιλογη.Ενημερωτικα για οποια μπορει να το ψαχνει;)


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...