Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Αναζήτηση καροτσιου


Recommended Posts

Καλημέρα, ψάχνω να βρω καρότσι, ελαφρύ, να κλείνει κ να γίνεται μικρό μιας κ έχω yaris και το πορτ μπαγκαζ είναι επίσης μικρό, και να μπορώ να βάλω πίσω 'ποδαρακι' για ν ανεβαίνει η μικρή μου. Επίσης θα προτιμούσα να μη δώσω ολόκληρο το μηνιάτικο μου σ αυτήν την αγορά. 

Έχετε κάποια γνώμη; 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα, ψάχνω να βρω καρότσι, ελαφρύ, να κλείνει κ να γίνεται μικρό μιας κ έχω yaris και το πορτ μπαγκαζ είναι επίσης μικρό, και να μπορώ να βάλω πίσω 'ποδαρακι' για ν ανεβαίνει η μικρή μου. Επίσης θα προτιμούσα να μη δώσω ολόκληρο το μηνιάτικο μου σ αυτήν την αγορά. 

Έχετε κάποια γνώμη; 

Καλημερα κοριτσι μου!! καροτσι 3 σε 1 εννοεις;;


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Θα με βόλευε ναι! 

κοιτα επειδη οταν πηραμε το δικο μας ειχαμε κανει ερευνα αγορας καταληξαμε σε cam και καλη τιμη και ελαφρυ καροτσι! Aλλες μαρκες φθηνοτερες που τα ειδαμε απο κοντα ηταν ολοκληρες κουμουτσες...αλλιως μετα σαν αλλη λυση πας σε inglesina αλλα ανεβαινει σε τιμη εκτος κι αν βρεις σε καποιο καταστημα καποια προσφορα...οσον αφορα το υποποδιο για το δευτερο παιδακι νομιζω ειναι εξαρτημα που μπαινει στα περισσοτερα καροτσια!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω δ θα κοιτουσα σε 3σε1,κ δ εμεινα ευχαριστημενη απο το δικο μας, κ γενικα ειναι πιο ογκωδη κ βαρια. Θα κοιτουσα ελαφρυ, που να ανοιγοκλεινει με το ενα χερι, κ φυσικα δοκιμασμενο στο πορτ μπαγκαζ. Πχ κικο σιμπλισιτι η λαιτγουει, καποια joei, απλα να ξαπλωνουν τελειως για να ειναι καταλληλα για νεογεννητο. Απλα συνηθως σε αυτα το μωρο ειναι γυρισμενο προς τα εξω. Κ το baby jogger που ειναι κ προς την μαμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , vikib είπε:

Εγω δ θα κοιτουσα σε 3σε1,κ δ εμεινα ευχαριστημενη απο το δικο μας, κ γενικα ειναι πιο ογκωδη κ βαρια. Θα κοιτουσα ελαφρυ, που να ανοιγοκλεινει με το ενα χερι, κ φυσικα δοκιμασμενο στο πορτ μπαγκαζ. Πχ κικο σιμπλισιτι η λαιτγουει, καποια joei, απλα να ξαπλωνουν τελειως για να ειναι καταλληλα για νεογεννητο. Απλα συνηθως σε αυτα το μωρο ειναι γυρισμενο προς τα εξω. Κ το baby jogger που ειναι κ προς την μαμα

Απλα σκέφτομαι ότι θα συμφέρει να τα πάρω όλα μαζί απτό να πάρω ξεχωριστα το 'αβγο' για το αμάξι. Όχι λες ε; 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Απλα σκέφτομαι ότι θα συμφέρει να τα πάρω όλα μαζί απτό να πάρω ξεχωριστα το 'αβγο' για το αμάξι. Όχι λες ε; 

Ναι, λογικα θα σου βγει πιο οικονομικο. Κ εγω ετσι ειχα σκεφτει. Αλλα πλεον θα προτιμουσα να παρω ενα απλο ελαφρυ καροτσι, κ να δωσω αρκετα λεφτα σε ενα καλο αναποδο καρεκλακι 0-18 κιλα αναποδο, που να εχει καλο βαθμο στα κρας τεστ, για θεμα ασφαλειας

Link to comment
Share on other sites

@tsilona καλημέρα! Εγώ πήρα το simplicity της chicco που είναι το πιο ελαφρύ που βρήκα. Το είχε το λητω 119 ευρώ σε προσφορά τον Οκτώβρη. Το έχει επίσης και το Orchestra σε αυτή την τιμή αν έχεις καρτα μέλους.

Προτίμησα να πάρω κατευθείαν ένα πολύ καλό ανάποδο καθίσματακι 0-25 που θα κρατήσει για χρόνια και είναι και πιο ασφαλές. Για το υποποδιο δεν ξέρω βέβαια αλλά μπορείς να ρωτήσεις στο κατάστημα. 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εγώ ψαχνομαι κ η ερώτηση μου είναι η εξής.Ενα νεογέννητο μπορεί να κοιμηθεί κατευθείαν στο μεγάλο καρότσι?Γιατί βλέπω ότι στην αρχή τα έχουν στην καλαθουνα κ μετά στο καθισματακι αυτοκινητου.Διαφωτιστε με 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ilios είπε:

Κορίτσια και εγώ ψαχνομαι κ η ερώτηση μου είναι η εξής.Ενα νεογέννητο μπορεί να κοιμηθεί κατευθείαν στο μεγάλο καρότσι?Γιατί βλέπω ότι στην αρχή τα έχουν στην καλαθουνα κ μετά στο καθισματακι αυτοκινητου.Διαφωτιστε με 

κι εγω ετσι ειχα την μικρη μου!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Ilios είπε:

Κορίτσια και εγώ ψαχνομαι κ η ερώτηση μου είναι η εξής.Ενα νεογέννητο μπορεί να κοιμηθεί κατευθείαν στο μεγάλο καρότσι?Γιατί βλέπω ότι στην αρχή τα έχουν στην καλαθουνα κ μετά στο καθισματακι αυτοκινητου.Διαφωτιστε με 

Ναι μπορει, εφοσον το καροτσι λεει απο νεογεννητο κ ξαπλωνει τελειως, κ μπορεις να στρωνεις μια πανουλα η να βαλεις ενα στρωματακι καροτσιου, για μια βολτα μιλαμε, οχι ωρες

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...