Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Σε απόγνωση


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, ΖΖOI είπε:

Καλησπέρα ειμαι σε απόγνωση μετα απο τοσα χρονια παντρεμένη μετα απο τοσες προσπαθειες για ενα παιδακι...μετα απο την πρωτη αποτυχημένη εξωσωματική...μετα απο μια δεύτερη ωοληψια τα όνειρα μου και η ελπιδες μου χάνονται ...δυστυχώς τα πράγματα στην ζωη της καθε μιας δεν ειναι παντα οπως τα φαντάζεται...θελω παρα πολυ ενα παιδακι οσο τίποτα στον κοσμο αλλα τα οικονομικά μου πλεον εχουν φτάσει στο πατω...δεν ξερω τι να κανω...σκέφτομουν για να παω να ρωτήσω για δανειο...αλλα το θεμα ειναι οτι εχω και δανειο σπιτιου..τα λεφτα για εξωσωματική στον ιδιωτικο τομεα ειναι πολλα....που μπορει να τα βρει ενας άνθρωπος που ειναι εργαζομενος με τους μισθους των.500€..που να βρει τα λεφτα οταν.δεν εχει καποιων να των βοηθήσει....κουράστηκα...με εχει πιασει απόγνωση δεν.περιμενα ολο αυτο οτι θα συνέβαινε τοσο γρήγορα...δεν ξερω τι να πω...εχω πολυ πονο μεσα μου..ειχα παει και στο ελενα στο τμημα εξωσωματικής και δεν εβγαλα ακρη..ειχα μεγαλη αναγκη να το μοιραστώ ...αλλα δυστυχώς δεν ειχα κανεναν....ευχαριστώ πολυ...

Καλημέρα! Όπως σου πρότειναν κάποια κορίτσια, θα σου έλεγα κι εγώ να ψάξεις την Be-live, ο κ. Κελλαρης είναι ο γιατρός μου και γνωρίζω ότι το κάνει δωρεάν, μάλιστα τα Χριστούγεννα είχε στο ιατρείο του κάτι γουρια-κρεμαστα-μπρελοκ κλπ για την οικονομική ενίσχυση της προσπάθειας και αγόρασα κάτι. Τα κριτήρια επιλογής ζευγαριών δεν τα γνωρίζω, όμως μπορείς να κάνεις μια ερώτηση σίγουρα! Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, ΖΖOI είπε:

Ευχαριστώ παρα πολυ έστειλα μνμ στο manga matter...ελπιζω να μου απαντησουν θα παρω και τηλ αν δεν το δουν...εύχομαι ολων το όνειρο να γινει πραγματικότητα...δυστυχώς σε τετοιες περιπτώσεις και οι σχέσεις των ζευγαριών περνανε μια περίεργη φαση...

Aν δεν σου απαντήσουν πάρε τηλέφωνο (αν θυμάμαι καλά υπάρχει και το κινητό στην σελίδα). Εγώ έκανα τον γιο μου με έκπτωση που είχα κερδίσει σε κοπή πίτας του σωματείου (πριν αρκετά χρόνια). Κάνε μία προσπάθεια δεν έχεις να χάσεις κάτι, εγώ είχα βοηθηθεί από εκεί.Όπως και αν έχει όμως μην εγκαταλείψεις πριν εξαντλήσεις όλα σου τα περιθώρια, επίσης μην απορίπτεις και τα δημόσια νοσοκομεία, κάνουν αρκετά καλή δουλειά.

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 13/7/2020 at 10:51 ΠΜ, Νεκταρινακι είπε:

Καλημέρα! Όπως σου πρότειναν κάποια κορίτσια, θα σου έλεγα κι εγώ να ψάξεις την Be-live, ο κ. Κελλαρης είναι ο γιατρός μου και γνωρίζω ότι το κάνει δωρεάν, μάλιστα τα Χριστούγεννα είχε στο ιατρείο του κάτι γουρια-κρεμαστα-μπρελοκ κλπ για την οικονομική ενίσχυση της προσπάθειας και αγόρασα κάτι. Τα κριτήρια επιλογής ζευγαριών δεν τα γνωρίζω, όμως μπορείς να κάνεις μια ερώτηση σίγουρα! Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

Κορίτσια,έχω κάνει μόλις μία αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής. Είμαι εξαντλημένη από στρες και από λεφτά.

Αν καταλαβα καλά υπάρχει μια οργάνωση που μπορείς να κάνεις εξωσωματική δωρεάν. Σοστα?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, pelagia 88 είπε:

Κορίτσια,έχω κάνει μόλις μία αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής. Είμαι εξαντλημένη από στρες και από λεφτά.

Αν καταλαβα καλά υπάρχει μια οργάνωση που μπορείς να κάνεις εξωσωματική δωρεάν. Σοστα?

Καλημέρα κορίτσι μου! Ναι όπως γράψαμε κ πιο πάνω υπάρχει αυτή η δυνατότητα αλλά δε γνωρίζω τα κριτήρια επιλογής, ούτε περισσότερες λεπτομέρειες.

Σου εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, pelagia 88 είπε:

Κορίτσια,έχω κάνει μόλις μία αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής. Είμαι εξαντλημένη από στρες και από λεφτά.

Αν καταλαβα καλά υπάρχει μια οργάνωση που μπορείς να κάνεις εξωσωματική δωρεάν. Σοστα?

Εγώ είχα πάει σε κοπή πίτας πρωτοχρονιάτική είχαν λαχνούς, αγόρασα καμία δεκαριά και μέσα σε αυτούς είχε κάποιες προσπάθειες με έκπτωση 50%. Αν θυμάμαι καλά κατά καιρούς δίνουν τα κέντρα δωρεάν προσπάθειες στο σωματείο αλλά δεν γνωρίζω τα κριτήρια επιλογής . Πάρε ένα τηλέφωνο να μάθεις.

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, pelagia 88 είπε:

Κορίτσια,έχω κάνει μόλις μία αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής. Είμαι εξαντλημένη από στρες και από λεφτά.

Αν καταλαβα καλά υπάρχει μια οργάνωση που μπορείς να κάνεις εξωσωματική δωρεάν. Σοστα?

Ψάξε για το be live κελλαρης , Χηνιαδης.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...