Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Άχνη γραμμή τεστ εγκυμοσύνης


Anna91

Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια, 

προσπαθούμε με τον άντρα μου για παιδακι και σήμερα είμαι στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης . 
επειδη ο κύκλος μου δεν είναι σταθερός συγκρατημένα εκανα το τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε μια δεύτερη πολύ άχνη γραμμούλα. Στις οδηγίες όμως δε διευκρίνιζε κάτι για τις αχνές γραμμές, μονάχα έλεγε αν βγει μια γραμμή δεν είστε έγκυος, αν βγουν 2 είστε ( στην εικόνα όμως η δεύτερη γραμμή ήταν αρκετά έντονη). 
Τι λέτε ; Λέτε να υπάρχει πιθανότητα; 
Έβγαλα και φωτό αλλα Δεν ξέρω πως μπορώ να την ανεβάσω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Anna91 είπε:

Καλησπερα κορίτσια, 

προσπαθούμε με τον άντρα μου για παιδακι και σήμερα είμαι στη δεύτερη μέρα καθυστέρησης . 
επειδη ο κύκλος μου δεν είναι σταθερός συγκρατημένα εκανα το τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε μια δεύτερη πολύ άχνη γραμμούλα. Στις οδηγίες όμως δε διευκρίνιζε κάτι για τις αχνές γραμμές, μονάχα έλεγε αν βγει μια γραμμή δεν είστε έγκυος, αν βγουν 2 είστε ( στην εικόνα όμως η δεύτερη γραμμή ήταν αρκετά έντονη). 
Τι λέτε ; Λέτε να υπάρχει πιθανότητα; 
Έβγαλα και φωτό αλλα Δεν ξέρω πως μπορώ να την ανεβάσω! 

Μπορεις Να την βάλεις μόνο ως εικόνα προφίλ. Εγώ λέω πως κατά 99τις100 είσαι έγκυος. Για να βγήκε η γραμμή έχει η ανίχνευση της ουσίας. Απλά είναι στην αρχή. Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη λοιπόν 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Katerina96 said:

Μπορεις Να την βάλεις μόνο ως εικόνα προφίλ. Εγώ λέω πως κατά 99τις100 είσαι έγκυος. Για να βγήκε η γραμμή έχει η ανίχνευση της ουσίας. Απλά είναι στην αρχή. Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη λοιπόν 

Την έβαλα! Ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Rafaela_123 said:

Δεν φαίνεται πολύ καλά μπορείς να στην βγάλεις πιο κοντά;;

Δυστυχώς λόγω μεγέθους εικόνας αυτό είναι το καλύτερο που μπορώ να κάνω!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Anna91 είπε:

Δυστυχώς λόγω μεγέθους εικόνας αυτό είναι το καλύτερο που μπορώ να κάνω!! 

Βάλτην εικόνα στο μεγάλο το ορθογώνιο όχι στην εικόνα προφίλ που είναι μεγαλύτερο να φαίνεται καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Rafaela_123 said:

Βάλτην εικόνα στο μεγάλο το ορθογώνιο όχι στην εικόνα προφίλ που είναι μεγαλύτερο να φαίνεται καλύτερα 

Επειδή είμαι καινουρια εδώ, πως  το κάνουμε αυτό;; Που εοναι το ορθογώνιο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , Anna91 είπε:

Την έβαλα!

Συγχαρητήρια κοπελα μου, θετικότατο το τεστακι σου!! ❤️ Εμένα ήταν πολύ πιο αχνο το πρώτο μου τεστ στη μπουμπούκα μου.. Με το καλό!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...