Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συγκαμα στο στήθος


El86

Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Είμαι στην 34+1 εβδομάδα κύησης και παρατήρησα σήμερα ότι έχω συγκαει κάτω από το στήθος, το οποίο έχει μεγαλώσει αρκετά... Τι θα μπορούσα να κάνω; Ξεκίνησα να βάζω λάδι για ραγαδες και στο σημείο αυτό, μήπως και με ανακουφίσει... Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, El86 είπε:

Καλησπέρα σας! Είμαι στην 34+1 εβδομάδα κύησης και παρατήρησα σήμερα ότι έχω συγκαει κάτω από το στήθος, το οποίο έχει μεγαλώσει αρκετά... Τι θα μπορούσα να κάνω; Ξεκίνησα να βάζω λάδι για ραγαδες και στο σημείο αυτό, μήπως και με ανακουφίσει... Σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω ιδέα τι επιτρέπεται... 

Εγώ όταν το έπαιρνα πρέφα ήμουν σε σημείο να ανοίξει πληγή.... 

Εμένα κοκκινίζει αμέσως και πήγαινε να ανοίξει...

Δεν ρώτησα ποτέ γιατρό δεν ξέρω αν επιτρέπεται... Επειδή χρησιμοποιούσα σπυντοκρεμ στο γιο μου για τα συγκαματα... έβαζα και στο.στηθος.βραδυ και το πρωί ξυπνούσα περδίκι... Επίσης απέφευγα το σουτιέν για κάποιες μέρες... 

Το πάθαινε εκτός εγκυμοσυνης συχνά το.καλοκαιρι... Αλλά μου έτυχε και εντός και έκανα το ίδιο!! 

Ρωτα τον γιατρό βέβαια αν επιτρέπεται... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, El86 είπε:

Καλησπέρα σας! Είμαι στην 34+1 εβδομάδα κύησης και παρατήρησα σήμερα ότι έχω συγκαει κάτω από το στήθος, το οποίο έχει μεγαλώσει αρκετά... Τι θα μπορούσα να κάνω; Ξεκίνησα να βάζω λάδι για ραγαδες και στο σημείο αυτό, μήπως και με ανακουφίσει... Σας ευχαριστώ πολύ!

Sudocream 

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θεωρω την sudocream πολυ δυνατη κ προτιμω πιο φυσικα προιοντα για τα μωρα,οπως κ στην εγκυμοσυνη.

μπορεις να χρησιμοποιησεις απλη ενυδατικη,ακομη κ δειγματακια βρεφικων κρεμων,η αν εχεις παρει κρεμα για το αλλαγμα πανας του μωρου σου

προσωπικα δ εβαζα κρεμα σε καθε αλλαγμα πανας,κ πολυ καλη δουλεια εκανε η κεραλοιφη.θα σε βοηθησει κ σενα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...