Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τί σημαίνει?????


Recommended Posts

λοιπόν .. κακάκα έιναι τα "καλτσάκια" χιχι

γουγούνι όσο περίεργο κι αν φαινεται είναι το λουλούδι. μου κάνει τρομερή εντύπωση γιατί το "λ" το λεέι μια χαρά π.χ. καλό, όλα, άλλο, γάλα, μπάλα αυτά τα λέει πλέον μια χαρά.. τώρα πώς προέκυψε το γουγούνι δεν ξέρω.

επίσης βελτιώσαμε και την κουκουβάγια.. από κακακούκα έγινε βάου χαχαχαα


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 253
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αααα έχω ένα καλό.. πολύ γέλιο

τί εννοεί η κόρη μου όταν λέει "α-ό"??? έχει παύση μετά το "α" δεν τα λεέι μαζεμένα.. για να βοηθήσω γιατί δεν βρίσκεται με τίποτα, είναι έντομο, μεγαλώνει σε κουκούλι και έχει και τραγουδάκι. χιχιιχιχιχι


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Ελπίδα, δε θα το έβρισκα με τίποτα. Μου φάνηκαν πολύ αστεία έτσι όπως τα λέει η μικρούλα σου.

Το α-ό μόνο από την περιγραφή σου καταλαβαίνω ότι είναι η πεταλούδα, από το μωρό όμως δε θα το έβρισκα με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

πού να το βρεις καλέ? είπαμε είσαι σπουδαγμένη όχι μέντιουμ χαχαχα

έχει συνδυάσει το ξεκίνημα του τραγουδιού Μια ω - ραία πεταλούουδα... οπότε λέει α - ο και κουνάει και το χέρι χιχιχιχιχι


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...