Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ GPS ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΘΩΤΙ ΝΕΑ ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Ή ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕ ΒΡΕΦΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΑΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ GPS ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΘΩΤΙ ΝΕΑ ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Ή ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕ ΒΡΕΦΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΑΣ.

Καλησπέρα,

έχει μία φίλη μου ένα ολοκαίνουργιο στο κουτί του. Τους το έκαναν δώρο, αλλά δεν το χρησιμοποίησαν καθόλου, μου είχε δώσει το μοντέλο είναι το Mio digi walker c220, αν σε ενδιαφέρει να σου δώσω το τηλέφωνό της να συνενοηθείτε.

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ.

Ωραία ρώτησα σήμερα τη φίλη μου και μου είπε ότι το δίνει 50 ευρώ, είναι ολοκαίνουργιο το είχε πάρει περίπου 220 ευρώ και έχει στο κουτί του τη βάση για το παρμπριζ, φορτιστή αυτοκινήτου και φορτιστή για μπρίζα. Μου είπε επίσης ότι δείχνει και διάφορα μαγιαζιά, σινεμά, θέατρο, εστιατόρια ακόμη και σε νησιά.

Αν σε ενδιαφέρει μένει Νέο Ηράκλειο Αττικής και μπορώ να σου δώσω και το τηλέφωνό της για περεταίρω πληροφορίες

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ SITE MONO 49 EYΡΩ.

http://http://www.bestprice.gr/item/2152638779/mio-digiwalker-c220#item-prices

Να σου πώ, επειδή μεσολαβώ και δεν θέλω να γίνει καμία παρεξήγηση, θα ήθελες να σου δώσω το τηλέφωνο της κοπέλας να τα πείτε και ίσως να μπορεί να κάνει και καλύτερη τιμή, γιατί κι εγώ δεν το έχω δεν είναι δικό μου αντικείμενο οπότε δε μπορώ να ξέρω λεπτομέρειες. Εξυπηρέτηση κάνω κι εγώ γιατί η κοπέλα δεν έχει καθόλου ίντερνετ.

Αν θες πές μου να σου στείλω με πμ το τηλέφωνό της.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! 'Εχω ένα Vector Master 310, το είχαμε πάρει 70 ευρώ, το δουλέψαμε μόνο για πλάκα 2 φορές, έκτοτε το'χω στο κουτί, τι να το κάνουμε στην Κρήτη, απ'έξω την ξέρουμε... στο δίνω 30 ευρω. :P


365di7jqttmk8pzn.pngwg46c8j2yz77h0v2.png
Link to comment
Share on other sites

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΜΕ ΡΟΔΕΣ, ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΜΠΕΖ Ή ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΝΟΙΧΤΟ Ή ΜΠΛΕ ΑΝΟΙΧΤΟ, ΔΕΡΜΑΤΙΝΗ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ, ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗΣ ΥΨΟΥΣ ΚΑΙ ΠΛΑΤΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 5 ΕΤΩΝ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριλένα έχω ένα GPS το οποίο αν δεν κάνω λάθος είναι GARMIN. Είναι καινούριο διότι όταν το πήρα το χρησιμοποίησα μόνο για τις διακοπές μου και μετά άλλαξα αυτοκίνητο το οποίο έχει ενσωματωμένο GPS. Έχει όλη την Ελλάδα και ευρωπαϊκούς χάρτες! Επίσης είναι και για αυτοκίνητο αλλά και για πεζό. Θα στο δώσω στα 30 ευρώ. Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου πμ για να δω και την μάρκα σίγουρα γιατί το έχω στην ντουλάπα στο κουτί του.


gCgEp3.png

LNjNp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοίτα το μοντέλο γιατί με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ

Μαριλένα έχω ένα GPS το οποίο αν δεν κάνω λάθος είναι GARMIN. Είναι καινούριο διότι όταν το πήρα το χρησιμοποίησα μόνο για τις διακοπές μου και μετά άλλαξα αυτοκίνητο το οποίο έχει ενσωματωμένο GPS. Έχει όλη την Ελλάδα και ευρωπαϊκούς χάρτες! Επίσης είναι και για αυτοκίνητο αλλά και για πεζό. Θα στο δώσω στα 30 ευρώ. Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου πμ για να δω και την μάρκα σίγουρα γιατί το έχω στην ντουλάπα στο κουτί του.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...