Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Angot είπε:

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

      @Eflenew είσαι αρκετά έγκυος κορίτσι ! ποντάρω 3 ψηφία 😁 ! @Blue Velvet καλή επιτυχία αύριο κορίτσι μ , θα περιμενω ενημέρωση!! 😉

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΨΑΧΩ ΜΙΑ ΦΟΡΜΑ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΜΕ ΘΕΣΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ; ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΝΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΜΟΡΦΟ ΣΧΗΜΑ. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

To Cookshop εχει πάρα πολλές.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΨΑΧΩ ΜΙΑ ΦΟΡΜΑ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΜΕ ΘΕΣΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ; ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΝΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΜΟΡΦΟ ΣΧΗΜΑ. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι εχω μια σιλικονης για1 μακροστενα σοκολατακια σκετα χωρις σχεδιο. Σ'ενδιαφερει να ψαξω να τη βρω? Δεν την χρησιμοποιησα ποτε και με τους ρυθμους που εχω δεν το βλεπω να προλαβαινω να φτιαξω σοκολατακια την επομενη πενταετια. :(

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ! ΕΙΔΑ ΣΤΟ COOKSHOP KATI ΩΡΑΙΕΣ. ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ!!!!!

ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ: ΛΙΩΝΕΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΡΑ ΣΕ ΜΠΕΝ ΜΑΡΙ ΚΑΙ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΘΕΣ. ΦΥΣΤΙΚΑ, ΑΜΥΓΔΑΛΑ, ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΑ, ΤΡΙΜΕΝΟ ΜΠΙΣΚΟΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙΣ. ΒΑΖΕΙΣ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΛΑΔΟΚΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΡΥΩΣΟΥΝ. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

Κοριτσι εχω μια σιλικονης για1 μακροστενα σοκολατακια σκετα χωρις σχεδιο. Σ'ενδιαφερει να ψαξω να τη βρω? Δεν την χρησιμοποιησα ποτε και με τους ρυθμους που εχω δεν το βλεπω να προλαβαινω να φτιαξω σοκολατακια την επομενη πενταετια. :(
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 1 month later...

515o2pcchvlsl500aa300.jpg

  • Processor: Centrality 300 MHz
  • O/S: Microsoft WinCE.Net Version 5.0
  • Memory: 64MB Flash / 64MB RAM
  • Storage Capacity SD: up to 2 GB
  • GPS: Centrality, 20 channels, integrated antenna
  • Battery: rechargable lithium-ion battery / 1100 mAh
  • Speaker: 1,5 Watt
  • Dimensions: (L x H x T): 130 x 76 x 30 mm
  • Weight: 190 g
  • Operating time on batteries (GPS activated): approx. 3 hours

Eλληνικο μενου πληρης αναβαθμισμενο και ευκολη ανανεωση απο το site για χαρτες της περιοχης σας.

εχει σταντ για ταμπλο- touch screen ,φορτιστη τοιχου-φορτιστη αυτοκινητου-πενακι ακομα και το κουτι του..και cd ενθετο για οδηγειες χρησεις αναλυτικο και πολυ ευκολο GPS (κοστισε 100) στο δινω 40...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...