Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

pregnyl και θετικο τεστ


Recommended Posts

Γεια σου Ευακι!

Γράψω ΑΠΟ το τηλέφωνο οπότε καταλαβαίνεις ότι θα προσπαθήσω να είμαι οσο πιο αναλυτική μπορώ!εχω 4αυγουλακια αλλα το ΈΝΑ μικρουλι τα αλλα γύρω στα 17 mm!παρασκευη ξανά υπέρηχο και μάλλον το βράδυ την ένεση!θα κάνω ovitrel αυτή τη φορά για να την κάνω μονη μου στην κοιλιά!ναι όλα στην Αθήνα τα κάνω στον Βασιλοπουλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δες τα pm σου......

αρκετα αυγουλακια ..καλη επιτυχια!.εγω δεν εχω κανει αυτην την ενεση ποτε..σημερα ξανακανα fsh και οιστραδιολη την περασμενη βδομαδα για ηπατιτιδες και τα λοιπα και την επομενη μαλλον η μαστογραφια..και κατοπιν ραντεβου με το γιατρο..καλο ταξιδι επιστροφης..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Εύα!!!!

Έκανα παλι υπέρηχο σήμερα και τα αυγουλακια είναι σχεδόν έτοιμα!Εδωσα και αίμα για οιστραδιολη και lsh νομίζω και ΠΕΡΙΜΕΝΩ τα αποτελέσματα για να δούμε ποτέ θα κάνω tin ovitrel!εσυ πήρες τις απαντήσεις ΑΠΟ τις αιματολογικες;ραντεβού για μαστογραφια εκλεισες;

Link to comment
Share on other sites

..καλημερα κοριτσακι.πηρα τις αιματολογικες ολα φυσιολογικα..κι εγω εκανα οιστραδιολη και fsh..μαστογραφια απο δευτερα.δεν εχω ξανακανει και τωρα μου ειπαν οτι υπαρχουν δυο ειδων ψηφιακες..η τελευταιας τεχνολογιας ειναι αρκετα πιο ακριβη..δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο να πληρωσω παραπανω.. εχεις κανει ποτε?την ενεση που θα κανεις την βρισκεις ευκολα στην αγορα?γιατι την pregnyl ψιλοδυσκολευομαι να τη βρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευακι να σου ΠΩ εγω έκανα ψηφιακή και νομίζω ότι είναι καλύτερη η απεικόνιση,οσο για την τιμή αν ψάξεις μπορεις να βρεις καλα πακέτα!θα σου στείλω πμ!την pregnyl και εγω την προηγούμενη φορά ταλαιπωρήθηκα να την βρω!αυτη όμως την βρήκα αμέσως αλλα είναι ακριβή,εχει γύρω στα 40? βέβαια θα την γράψω στο ταμείο.επισης το καλο είναι ότι μπορεις να την κανείς μονη σου στην κοιλια και ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ σε αντίθεση με την pregnyl που μόνο που το σκέφτομαι με πονέσε ο ποπος μου!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...