Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

MΠΛΟΥΖΕΣ......STaFF,ARMAnI,CAvALLi,BuRbERRy,DKNY


Recommended Posts

1. ΛΙΛΑ ΖΑΚΕΤΑ ΜΑΚΡΥΑ ONE SIZE - 10E

p9110004i.jpg

By tania_r at 2012-09-14

2. MΩΒ ΜΠΛΟΥΖΑ STAFF L - 10E

p9110005.jpg

By tania_r at 2012-09-14

3. ARMANI UNISEX ΜΠΛΟΥΖΑ Μ (ΑΝΤΡΙΚΟ) L (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ) - 15Ε

p9110006.jpg

By tania_r at 2012-09-14

4. CAVALLI UNDERWEAR ΜΠΛΟΥΖΑ L - 15E

p9110008.jpg

By tania_r at 2012-09-14

5. ΦΑΡΔΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ (ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΑΔΥΝΑΤΕΣ) - 10Ε

p9110009t.jpg

By tania_r at 2012-09-14

6. ΜΠΛΟΥΖΑ THOMAS BURBERRY L KANEI KAI XL - 12Ε

p9110010.jpg

By tania_r at 2012-09-14

7. ΒURBERRY MΠΛOYZA L- 12Ε

p9110011g.jpg

By tania_r at 2012-09-14

8. ΜΠΛΟΥΖΑ DKNY L ΦΟΡΕΜΕΝΗ - 8Ε

p9110012.jpg

By tania_r at 2012-09-14

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Το μέλος kalypsw μου ζήτησε να της καταθέσω 45 ευρώ για αγορά ρούχων επειδή δήθεν δε μπορούσε να μου τα στείλει με αντικαταβολή και τα ρούχα ΔΕ μου τα έστειλε ποτέ.

Επικοινώνησα μαζί της με π.μ. αλλά ΔΕΝ απάντησε ποτέ.

Καταγγέλλω το γεγονός και παρακαλώ τους admin να με βοηθήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Το μέλος kalypsw μου ζήτησε να της καταθέσω 45 ευρώ για αγορά ρούχων επειδή δήθεν δε μπορούσε να μου τα στείλει με αντικαταβολή και τα ρούχα ΔΕ μου τα έστειλε ποτέ.

Επικοινώνησα μαζί της με π.μ. αλλά ΔΕΝ απάντησε ποτέ.

Καταγγέλλω το γεγονός και παρακαλώ τους admin να με βοηθήσουν.

΄Πολύ πολύ άσχημο αυτό!!

Γράφω κι εγώ για να ανεβάσω την αγγελία.

Shakespeare εύχομαι να βρεις την άκρη. Αν χαθεί και η εμπιστοσύνη..τι να πω... Κανείς δεν έχει ούτε ένα € για πέταμα, άλλωστε ένας λόγος που εμπιστευμαστε η μία την άλλη έιναι για να καλύψουμε και τις ανάγκες μας πιο οικονομικά!

Συμπαραστέκομαι στη Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Και να φανταστείτε κορίτσια ότι μόλις είχα βγει από το νοσοκομείο όπου αφαίρεσα ένα όγκο αλλά δεν ήθελα να φανώ ασυνεπής και πήγα σφαγμένη στην τράπεζα να της καταθέσω τα χρήματα.

Και μετά ψέματα...Τα έστειλα με ΕΛΤΑ αλλά επέστρεψαν και θα στα στείλω με κούριερ και αν θέλεις τα χρήματα σου πίσω να στα στείλω και και και...

Απαράδεκτη! Δεν ξέρω αν οι διαχειριστές μπορούν να κάνουν κάτι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


΄Πολύ πολύ άσχημο αυτό!!

Γράφω κι εγώ για να ανεβάσω την αγγελία.

Shakespeare εύχομαι να βρεις την άκρη. Αν χαθεί και η εμπιστοσύνη..τι να πω... Κανείς δεν έχει ούτε ένα € για πέταμα, άλλωστε ένας λόγος που εμπιστευμαστε η μία την άλλη έιναι για να καλύψουμε και τις ανάγκες μας πιο οικονομικά!

Συμπαραστέκομαι στη Shakespeare

Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Στο άλλο μέλος όμως από οτι φαίνεται τα έστειλε.. Τι να πω απαράδεκτη. Μιλάμε για μεγάλο ποσο, αλλά ακόμη και για 1 ? πάλι απαράδεκτη θα ήταν. Δε νομιζω οτι οι διαχειριστεσ μπορουν να κανουν και πολλα, νομιζω ειμαστε αποκλειστικα υπευθυνεσ για τις συναλλαγές μας. Ισως θα βοηθαγε η αντικαταβολη ή η συναλλαγή χερι με χέρι για τις συντοπιτισες. Αλλες πληροφορίες δεν σου έδωσε όπως ας πούμε τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

επειδη κι εγω εχω βρεθει σε αντιστοιχη θεση,πρωτα να πω κριμα εαν πραγματικα το μελος αυτο που μας λες δεν ηταν συνεπες στην συναλλαγη του μαζι σου.

εισαι σιγουρη πως δεν σου εστειλε τα πραγματα και μαλιστα σε φλομοσε και στο ψεμα...?αν ναι οκ!!!

αλλα θα πρεπεινα σιγουρευτεις γι αυτο και περαστικα στο δυσκολο μονοπατι που ανεβαινεις!

σχετικα με την αντικαταβολη να πω οτι εχω στειλει πραγματα σε μια μαμα και αν ειναι δυνατον εξαφανιστηκε και οχι μονο!!!χρεωθηκα και την αντικαταβολη μετα...

για μενα ο πιο ασφαλησ και οικονομικος παραλληλα τροποσ ειναι με συστημενο αποστολη και ειναι ολοι ικανοποιημενοι...μονο 1,90 επιπλεον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...