Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

MΠΛΟΥΖΕΣ......STaFF,ARMAnI,CAvALLi,BuRbERRy,DKNY


Recommended Posts

τι να σου πω κοριτσι μου εγω παντως δεν ειχα προβλημα μαζί της μου εστειλε οτι συμφωνησαμε και με το παρα πανω.. δεν ξερω μηπως ετυχε κάτι.. δεν πιστευω να ηθελε να σου τα φαει τα λεφτα.. Μηπως σου εστειλε τα πραγματα κ χαθηκαν? μου εχει συμβει πιο παλια να στειλω ενα δεμα και να μην το παρει η κοπελα και μετα απο πολυ καιρο (σχεδον το ειχα ξεχασει) γυρισε πισω σε μενα..

να προσθεσω κ κατι ακομα.. οταν μου εστειλε τελικά τα πραγματα επειδη μου εβαλε περισσοτερα απ οτι της ζητησα, την ρωτησα μετα να της κανω καταθεση κάποιο ποσο (τα προηγουμενα δεν τα πληρωσα αλλα τα ανταλλαξαμε με ρουχα παιδικα) και μου ειπε οχι να μην βαλω χρηματα δεν χρειαζετε.. γι αυτο δεν πιστευω να ηθελε να σου φαει χρηματα αλλα τελικα μηπως κατι συνεβει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι να σου πω κοριτσι μου εγω παντως δεν ειχα προβλημα μαζί της μου εστειλε οτι συμφωνησαμε και με το παρα πανω.. δεν ξερω μηπως ετυχε κάτι.. δεν πιστευω να ηθελε να σου τα φαει τα λεφτα.. Μηπως σου εστειλε τα πραγματα κ χαθηκαν? μου εχει συμβει πιο παλια να στειλω ενα δεμα και να μην το παρει η κοπελα και μετα απο πολυ καιρο (σχεδον το ειχα ξεχασει) γυρισε πισω σε μενα..

να προσθεσω κ κατι ακομα.. οταν μου εστειλε τελικά τα πραγματα επειδη μου εβαλε περισσοτερα απ οτι της ζητησα, την ρωτησα μετα να της κανω καταθεση κάποιο ποσο (τα προηγουμενα δεν τα πληρωσα αλλα τα ανταλλαξαμε με ρουχα παιδικα) και μου ειπε οχι να μην βαλω χρηματα δεν χρειαζετε.. γι αυτο δεν πιστευω να ηθελε να σου φαει χρηματα αλλα τελικα μηπως κατι συνεβει..

Το θέμα είναι ότι δεν απαντάει στα μηνύματα εδώ και ενάμιση μήνα. Θα μπορούσε να μου απαντήσει πως δε θέλει να τα δώσει τελικά τα ρούχα ή πως τα έστειλε ή τελοσπάντων ένα σημάδι, κάτι...

Και ξέρει την κατάσταση της υγείας μου...

Στα μηνύματά της ήταν ευγενέστατη δε μπορώ να πω, αλλά μετά άφαντη. Απαράδεκτη συμπεριφορά!

Link to comment
Share on other sites

Αφού η κοπέλα κάθε μέρα απ'οτι φαίνεται στο προφίλ της η τελευταία επισκεψιμότητα το μεσημέρι 3 παρα,διαβάζει τι της γράφεις λογικα,για να μην απαντάει κάτι σημαίνει....


as1cMeX-M3-0010NjM4NTJkYnwyMzUyNmR8dG8gbW9yYWtpIG1hcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Αφού η κοπέλα κάθε μέρα απ'οτι φαίνεται στο προφίλ της η τελευταία επισκεψιμότητα το μεσημέρι 3 παρα,διαβάζει τι της γράφεις λογικα,για να μην απαντάει κάτι σημαίνει....

Ναι Σόνια, σωστό αυτό!!!

Ωραία συμπεριφορά!!!

Αντε μην αρχίζω κι εγώ και πω τα δικά μου... με άλλο μέλος που μου πούλησε κουτάκια για μπουμπουνιέρες γάμου (για τον αδσερφό μου) και΄ενώ στη φωτογραφία ήταν ΑΨΟΓΕΣ! (από site) μόλις τις έιδαμε τραβάγαμε τα μαλλιά μας... και τις έχω γράψει 2 φορές σε πμ να τις πάρει πίσω αλλά αυτή κάνει την κουφή!!!

Υπάρχει και Θεός και βλέπει ... αυτό μόνο ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...