Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Αν θες να σου προτείνω ιατρό στείλε μου πμ.

       

      Καλημέρα κορίτσια!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την κατανόηση!

      Πήρε ο άντρας μου χθες κ τους δύο τηλ, με τον γιατρό δεν μίλησε πολύ,μου ξαναεστειλε μηνύματα,με την μαία μίλησα κ εγώ.Απλα προσπάθησαν να κατευνάσουν τα πράγματα.

      Αθήνα είμαι αν έχετε κάποιον γιατρό να προτείνετε...Ξαναλέω τον εμπιστεύομαι τυφλά αλλα δεν ξέρω πως θα τους αντικρυσω ξανά.Ειμαι 3 χρόνια μαζί του,εκείνος με βοήθησε να έχω τα δίδυμακια στην κοιλίτσα μου...πολλά περίεργα κ διαφορετικά συναισθήματα.Αχ τι σου κάνουν οι ορμόνες 😳

      @Lila ki συγχαρητήρια ♥️Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά!Θα κάνεις χοριακη?

      Καλή Ανάσταση να έχουμε!Του χρόνου όλες αγκαλιά με τα θαύματα μας♥️

ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ!! ΘΑΡΡΟΣ Ή ΑΛΗΘΕΙΑ


MILA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

κοριτσια γεια σας!ειμαι η βασια, ειμαι 42 ετων και εχω οχι 1,οχι 2, οχι 3, αλλα 4 παιδακια. η μεγαλη μου κοντευει τα 14, ο γιος μου ειναι 10,5, η επομενη ειναι 9,5 και η μικρη μου μολις εκλεισε τα 3! θα ηταν η μεγαλυτερη χαρα που θα μπορουσε να μου τυχει εαν εμενα ξανα εγκυος! παρολο που εχουν περασει τα χρονια, ειμαι υπερβαρη, η μητερα μου ειναι υπερηλικη και σε πολυ ασχημη κατασταση υγειας, τα οικονομικα μας δεν ειναι τα καλυτερα και ο πολυαγαπημενος μου συζυγουλης ειναι ουσιαστικα απων αφου δουλευει ολη μερα, καθε στιγμη που περναει και βλεπω διπλα μου τους αγγελους μου, αισθανομαι δυνατη να αντιμετωπισω τα παντα. προσφατα παραλιγο να χασω τη μητερα μου. τα καταφερα και ημουν κοντα της στην πολυ σοβαρη αρρωστια της, ταυτοχρονα διαβαζα τα μεσσαια παιδια μου, φροντιζα την μικρη και ειχα υπο ελεγχο την μεγαλη. ολα γινονται οταν υπαρχει αγαπη, θεληση και κυριως να ξερεις γιατι κανεις αυτο που κανεις!κοριτσια, εχω τεσσερις ηλιους στο σπιτι μου, που με φωτιζουν καθε πρωι και ειμαι ευτυχισμενη γι αυτο! ελπιζω να το ζησουν και οσες απο εσας το επιθυμουν!!!:lol::D;):P:lol:

Link to comment
Share on other sites

πως θα μπορουσα να τον πεισω αραγε για τεταρτο;;το σκεφτεται και αυτος αλλα υπαρχει το μεγαλο προβλημα τα οικονομικα.....και εγω που το ζηταω σαν τρελλη;ειμαι φυσιολογικη;το βιολογικο ρολοι της γυναικας δεν σταματαει οσο μεγαλωνει;και ομως με φανταζομαι με αλλο ενα παιδακι!!!το θελω πολυυυυυυυυ!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια!Είμαι μοναχοπαίδι και το μεγαλύτερό μου όνειρο είναι μία μεγάλη έως τεράστια οικογένεια....Έχω 2 παιδάκια τα οποία απέκτησα με πάαααααρα πολύ κόπο 5 και 3 ετών και πριν από 1,5 χρόνο διέκοψα μία κύηση στον πέμπτο μήνα γιατί το μωρό είχε πρόβλημα και δεν θα επιβίωνε.....Από τότε έχω πολλά προβλήματα και δεν μπορώ να συλλάβω.....Πρόσφατα έκανα μία αποτυχημένη εξωσωματική......Και τί δεν θα έδινα για να καταφέρω να κάνω ακόμα ένα παιδάκι........Το θέλω τόσο πολύ......


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

πως θα μπορουσα να τον πεισω αραγε για τεταρτο;;το σκεφτεται και αυτος αλλα υπαρχει το μεγαλο προβλημα τα οικονομικα.....και εγω που το ζηταω σαν τρελλη;ειμαι φυσιολογικη;το βιολογικο ρολοι της γυναικας δεν σταματαει οσο μεγαλωνει;και ομως με φανταζομαι με αλλο ενα παιδακι!!!το θελω πολυυυυυυυυ!!!!!

επαναλαμβανομαι το ξερω αλλα ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ!!!!οταν σκεφτεις οτι θα το κανεις το μωρακι σου σε νοσοκομειο γλυτωνεις Τα λεφτα περνεις 2000ε επιδομα για το τριτο και για καθε παιδι απο κει και περα,και αν το τριτο σου ειναι κατω των 6χρ.το επιδομα ειναι γυρω στα 700ε παρα κατι ψιλα.....και αν τον καταφερεις πες και σε μενα πως γτ κι εμενα το οικονομικο σκεφτετε αλλα εχουμε και τον μεγαλο 1λυκειου οποτε το χρυσο μου απο δω και περα μας ξετιναζει κανονικα!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koufetaki το επιδομα σιγουρα ειναι 700 αν εχω κατω τον 6 παιδι;γιατι αυτο δεν το ηξερα καθολου.νομιζα οτι απλως απο το 4 και μετα περνεις 40 επιπλεον απο το επιδομα του τριτεκνου.οχι οτι θα τον αλλαξει τωρα αυτο .με τοσα που ακουμε απο τις τηλεορασεις[σε πιανει καταθλιψη] σκεφτεται οχι το τωρα αλλα το μελλον.δεν ειναι αισιοδοξος και πιστευει οτι θα γινουν χειροτςρα τα πραγματα γενικα.εσυ πως τα βγαζεις περα με τις τοσες υποχρεωσεις των παιδιων σου; ειδικα τα μεγαλα σου με φροντιστηρια και ολα τα συναφη θα τα εχεις παιξει φανταζομαι.ευτυχως που το τριτο σου ειναι μικρουλι ακομα και ετσι μπορεις να δωσεις στ'αλλα δυο.......ασχετο πως γεννησες;ευτυχως που υπαρχει αυτο το θεμα και μπορουμε και τα βγαζουμε απο μεσα μας.συγγνωμη αν μερικες φορες επαναλαμβανομαι!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια!Είμαι μοναχοπαίδι και το μεγαλύτερό μου όνειρο είναι μία μεγάλη έως τεράστια οικογένεια....Έχω 2 παιδάκια τα οποία απέκτησα με πάαααααρα πολύ κόπο 5 και 3 ετών και πριν από 1,5 χρόνο διέκοψα μία κύηση στον πέμπτο μήνα γιατί το μωρό είχε πρόβλημα και δεν θα επιβίωνε.....Από τότε έχω πολλά προβλήματα και δεν μπορώ να συλλάβω.....Πρόσφατα έκανα μία αποτυχημένη εξωσωματική......Και τί δεν θα έδινα για να καταφέρω να κάνω ακόμα ένα παιδάκι........Το θέλω τόσο πολύ......

ξερεις κατι eri μου το καταλαβαινω ποσο μπορει να θελεις ενα τριτο και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να τα ξεπερασεις τα εμποδια σου και να τα καταφερεις.ομως και να μην γινει αυτο μην στενσχωριεσαι,γιατι εσυ προσπαθησες,και ο θεος σε βοηθησε για 2 παιδακια.και αφου εχεις προβληματα μην επιβαρυνεις την υγεια σου γιατι σκεψου και τ'αλλα δυο;;

μην με παρεξηγησεις !!!

δεν μας γραφεις την ηλικια σου;και ο αντρας σου συμφωνει μαζι σου;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

koufetaki το επιδομα σιγουρα ειναι 700 αν εχω κατω τον 6 παιδι;γιατι αυτο δεν το ηξερα καθολου.νομιζα οτι απλως απο το 4 και μετα περνεις 40 επιπλεον απο το επιδομα του τριτεκνου.οχι οτι θα τον αλλαξει τωρα αυτο .με τοσα που ακουμε απο τις τηλεορασεις[σε πιανει καταθλιψη] σκεφτεται οχι το τωρα αλλα το μελλον.δεν ειναι αισιοδοξος και πιστευει οτι θα γινουν χειροτςρα τα πραγματα γενικα.εσυ πως τα βγαζεις περα με τις τοσες υποχρεωσεις των παιδιων σου; ειδικα τα μεγαλα σου με φροντιστηρια και ολα τα συναφη θα τα εχεις παιξει φανταζομαι.ευτυχως που το τριτο σου ειναι μικρουλι ακομα και ετσι μπορεις να δωσεις στ'αλλα δυο.......ασχετο πως γεννησες;ευτυχως που υπαρχει αυτο το θεμα και μπορουμε και τα βγαζουμε απο μεσα μας.συγγνωμη αν μερικες φορες επαναλαμβανομαι!!!!

βικι τα πραγματα ειναι δυσκολα ας πουμε τωρα δεν εχω πληρωμενο το νερο οταν πληρωθει ο αντρας μου θα το δωσω αλλα δεν γινετε ...μετα απο πολυ σκεψη στο λεω αυτο...να τα κινει ολα το χρημα ποια σε αυτη την ζωη που ζουμε τι θα μας μεινει στο τελος μια πικρα γιαυτα που δεν καναμε αλλα τα θελαμε να ξερες ποσο ολοκληρωμενη νιωθω που εχω και τον μικρουλη μου ενταξει ολοι φοβομαστε για την οικονομια τωρα ετσι που τα χουν κανει,υπαρχει ενας τετραψηφιος αριθμος ο 1510 του ογα που ειναι για οποιαδηποτε πληροφορια θες εγω απο κει εμαθα για το επιδομα η κοπελα ηταν πολυ εξυπηρετικη παρε και ρωτα οτι θελεις.αχ!και οι αντρες μας δικιο εχουν αλλα κι εμεις δεν ξερω πραγματικα ρε βικι αντε γεροι να μαστε κι εμεις και τα παιδια μας και θα δουμε τι θα κανουμε!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγω που δεν ηθελα αλλο παιδι, τωρα τελευταια κατι με εχει πιασει για τριτο....!!!

η κορη μου κλεινει τα 4 σε ενα μηνα και ο γιος μου κλεινει τα 2 σε 2 μηνες αλλα φυσικα δεν θα το ηθελα τωρα αλλα σε καμμια 3ετια γιατι τωρα τα εχω παιξει λιγο....αλλα παρολα αυτα η φυση ειδατε θελω......νομιζω, δεν το εχω ξεκαθαρισει ακομη...


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...