Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλημέρα κορίτσια!!!!

Τι κάνετε;:D

Εγώ σήμερα ξύπνησα με ελαφριές ανακατοσούρες!!!!Παρα΄λίγο να τον κάνω τον εμετό!!!

Στις 7.30 έχω ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο!!!

καλη επιτυχια βασδελακι μου, με το καλο να αντικρυσεις το μικρο σου φασολακι!!!να μας πεις τα νεα οκ?μη μας ξεχασεις!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε jenny ειναι δυνατον να μην μας εξαντλει?!

αχ οσες μπορουν παντως εγω συμβουλευω να καθονται σπιτακι τους!να χαλαρωνουν και να περνανε καλα!

αν και η δουλεια σε εχει σε εγρηγορση μερικες φορες γινεται πολυ κουραστικη και αγχωδεις....

vasdelaki περιμενουμε νεα!!

το τικερακι το αλλαξα βαση υπερηχου για να δουμε....

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε jenny ειναι δυνατον να μην μας εξαντλει?!

αχ οσες μπορουν παντως εγω συμβουλευω να καθονται σπιτακι τους!να χαλαρωνουν και να περνανε καλα!

αν και η δουλεια σε εχει σε εγρηγορση μερικες φορες γινεται πολυ κουραστικη και αγχωδεις....

vasdelaki περιμενουμε νεα!!

το τικερακι το αλλαξα βαση υπερηχου για να δουμε....

Πότε σου έδωσε ΠΗΤ, Μαρία μου;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας κοριτσάκια μου!!! Βλέπω όλες είστε σούπερ σήμερα!!! vasdelaki με το καλό σήμερα!!Με το καλό και εσύ Jennaki για αύριο και είπαμε χαλαρά!! Να μιλάς την ώρα που σου κάνει τον υπέρηχο γιατί διεγείρεται από την φωνή της μαμάς το μπεμπίδιο!!! Αννέτ με το καλό και εσύ την Πέμπτη!!!

Μαριαέφι που ήσουνα καλέ κοριτσάκι εσύ ??? Πως πάς εσύ???

Εγώ σήμερα κορίτσια ξύπνησα χωρίς ανακατοσούρα και έιπα εδώ είμαστε !!! Στρώθηκα στο τραπέζι...έβαλα κάτω τις φρυγανιές τα βούτηρα και τις μαρμελάδες και το γάλα και έιπα επιτέλους θα φάω!! Αφού έφαγα και μετά με έπιασαν τα πάντα όλα!! Καούρες-αναγούλες-Ξυνίλες......και τράβηξα τον δρόμο για την φίλη μου την λεκάνη!!! Ευτυχώς ειναι ήσυχο το αγόρι μου σήμερα και περνάμε ωραία την μέρα μας!! Ήσυχα και επικοδομητικά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!είπα να μπώ λίγο πρίν φύγω από την δουλειά να δώ τι κάνετε γιατί με το που θα πάω σπίτι θα πέσω κατευθείαν για ύπνο...

Goofy-mom έπαθα ακριβώς το ίδιο με σένα είδα ότι δεν είχα καούρες και ξεθάρεψα...έφαγα ότι βρήκα μπροστά μου και τώρα πληρώνω το τίμημα...εμένα η κατάσταση μου είναι άνευ προηγουμένου γιατί δεν φτάνει που έχω αναγούλες και ξινίλες τρώω και μια μπανάνα πρίν από 5 λεπτά έτσι για να στρώσει το στομάχι ;) και με πιάνει κι αναγούλα....

Πάντως το σκέφτομαι σοβαρά να πώ στον γιατρό άν όχι τώρα τον επόμενο μήνα να μου γράψει κανα δυό βδομαδούλες άδεια για να ξεκουραστώ λιγουλάκι...όχι τίποτα αλλά να μάθουν στην δουλειά να τα βγάζουν πέρα χωρίς εμένα...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τζενάκι εννοείται να πάρεις άδεια!!! Μην τους καλομαθαίνεις!!! Άσε και εγώ ρε γαμώτο με τους εμμετούς είναι να μην αρχίσω....μετά με πάει σερί μέχρι το βράδυ!! Τώρα θα πάρω τον μικρό να τον βγάλω μια βόλτα με το καρότσι να πάρω και λίγο αέρα και θα πάρω και σακουλίτσες μαζί μου...τι να κάνουμε??? Υπομονή!!! Λέτε να έχουμε όλες κόρες??? Τόσες αναγούλες πια!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

αχ τι μου θυμισες τωρα στην κορη μου οπου πηγαινε ειχα σακουλιτσα μαζι!ελεγα ενα συγνωμη και εβγαζα την σακουλιτσα!!χαχα!!

και εγω σημερα πηγα σουπερ μαρκετ και μεσα στους διαδρομους ζοριστηκα ασχημα συγκρατηθηκα βγηκα εξω μου περασε περνω την μικρη απο το σχολειο και παω σπιτι δεν προλαβα να βγω απο το αμαξι και ο κος εμετος εκανε την εμφανιση του.και η κορη μου μπραβο μπραβο μαμα που το εβγαλε τον εμετουλι το μωρακι!

αντε τωρα να της εξηγησης!

τεσπα ΠΗΤ γραφει ο υπέρηχος 9/11/2011 και ο πρωτος 3/11/2010 τωρα τι να πω....

αν και παω για καισαρικη (λογω καισαρικης της Εφης)

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε την βόλτα μας και ευτυχώς στάθηκαν αχρείαστες οι σακούλες!!! Μαριαέφι πάντως με το θέμα του πόσο είσαι και του πόσο σε βγάζει ο υπέρηχος να μην τρελαίνεσαι και πολύ...εμένα 30η εβδομάδα μου έδωσε ΠΗΤ 1 εβδομάδα νωρίτερα!! Και σύν οτι είχαμε αλλάξει ηλικία κύησης μία στην αυχενική και μία στον β-επιπέδου!! Αυτά όσο μεγαλώνουν δίχνουν την πραγματική τους ηλικία!! Για αυτό και πάμε με βάση την τελευταία περίοδο για να έχουμε ένα σημείο αναφοράς!!!

Κατα τα άλλα τι νέα βρε κορίτσια?? Νομίζω πρέπει να αρχίζουμε να δίνουμε μερικές πληροφορίες σχετικά με εμάς για να γνωριζόμαστε καλύτερα..δεν νομίζεται και εσείς??

Πάω να φτιάξω ενα αλμπουμ με φωτογραφίες του Κωνσταντινούλη να τον δείτε και εσείς!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κοριτσακια μανουλες ιανουαριου 2011..μου θυμιζετε εμενα περυσι στις μανουλες ιανουαριου 2010...ευχομαι σε ολες σας μια υγιης και τελειομηνη εγκυμοσυνη..με το καλο:D:D


:-D

Link to comment
Share on other sites

Παρούσα Μηλίτσα μου!!! Καλορίζικο το cafe μας!!! Εύχομαι να γίνει το καφέ με τα περισσότερα μωρά και τις περισσότερες εγκυμοσύνες!!! Εγώ πήγα σήμερα και είδα το σακουλάκι μου!! Με έβγαλε 5 εβδομάδων και 4 ημερών και ΠΗΤ 08/01/2011!!! Τώρα έκλεισα ραντεβού για τις 28 Μαΐου για να ακούσουμε και την καρδούλα !!! Πετάω σήμερα Πετάω!! Άντε να μαζευτεί το παρεάκι να αρχίσουμε το κους -κους!!!

γκουφι μαμ και εγω 8/1ειχα πητ...αχ μου θυμιζετε τα δικα μου περσινα...πολυ ωραιες αναμνησεις..


:-D

Link to comment
Share on other sites

γκουφι μαμ και εγω 8/1ειχα πητ...αχ μου θυμιζετε τα δικα μου περσινα...πολυ ωραιες αναμνησεις..

αννια μου κοπελαρα μου!!μην ανυσηχεις!συντομα παλι θα εχεις ενα σπορακι να εισαι σιγουρη για αυτο κοπελα μου!!

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε την βόλτα μας και ευτυχώς στάθηκαν αχρείαστες οι σακούλες!!! Μαριαέφι πάντως με το θέμα του πόσο είσαι και του πόσο σε βγάζει ο υπέρηχος να μην τρελαίνεσαι και πολύ...εμένα 30η εβδομάδα μου έδωσε ΠΗΤ 1 εβδομάδα νωρίτερα!! Και σύν οτι είχαμε αλλάξει ηλικία κύησης μία στην αυχενική και μία στον β-επιπέδου!! Αυτά όσο μεγαλώνουν δίχνουν την πραγματική τους ηλικία!! Για αυτό και πάμε με βάση την τελευταία περίοδο για να έχουμε ένα σημείο αναφοράς!!!

Κατα τα άλλα τι νέα βρε κορίτσια?? Νομίζω πρέπει να αρχίζουμε να δίνουμε μερικές πληροφορίες σχετικά με εμάς για να γνωριζόμαστε καλύτερα..δεν νομίζεται και εσείς??

Πάω να φτιάξω ενα αλμπουμ με φωτογραφίες του Κωνσταντινούλη να τον δείτε και εσείς!!

ναι σωστο αυτο με την τελευταια περιοδο και σιγουρα αλλαζουν τα πραγματα οσο μεγαλωνει το μωρακι!

λοιπον εγω μενω Ηρακλειο οπως οι περισσοτερες ξερετε αλλα δεν ειμαι Κρητικια μενω εδω περιπου 7 χρονια ....

εχω ηδη την Εφουλα μου που υπεραγαπω (ειναι η μαρμελαδιτσα μου!) και με τον καλο μου ειμαστε μαζι 10 ετη!οι γονεις μου και ολοι οι δικοι μου ειναι στην Αθηνα και μου λειπουν πολυ το ομολογω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...