Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Angot said:

      εχω κάνει 4 εξωσωματικές και ξεκινούσε τα τεστ από 3η μέρα της εμβρυομεταφορας μέχρι και μετά τη χοριακη 🤣 τρελή θα με ελεγα! ισχύει ότι σας επιτρέπουν μόνο 1 έμβρυο;

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Τζένη, υπέροχα νέα, κοπέλα μου!!!!

Κι εγώ περιμένω στο τέλος της άλλης βδομάδας να ακούσω καρδούλα!!!

Δεν είναι υπέροχο αυτό το γούτσου-γούτσου;:-D

Καλά, συσπάσεις γιατί έχεις; Κουράστηκες;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

Τζένη, υπέροχα νέα, κοπέλα μου!!!!

Κι εγώ περιμένω στο τέλος της άλλης βδομάδας να ακούσω καρδούλα!!!

Δεν είναι υπέροχο αυτό το γούτσου-γούτσου;:-D

Καλά, συσπάσεις γιατί έχεις; Κουράστηκες;

Είναι απλά υπέροχος ήχος...τύφλα να'χει η ενάτη του Μπετόβεν!!!!!!Πάντως εμένα σαν θαλασσοταραχή μου ακούστηκε....:lol::lol::lol::lol: παρά σαν γούτσου γούτσου...

Δεν ξέρω γιατί έχω συσπάσεις δεν μπορώ να πώ ότι κουράζομαι δεν κάνω σχεδόν τίποτα πέρα απότα βασικά...αλλά με το που θα κάνω κάτι παραπάνω με πιάνει...ίσως να φταίει η μέση μου...δεν ξέρω τι να υποθέσω, ο γιατρός λέει ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό....

Με το καλό να ακούσετε την καρδούλα σας....και να δείτε το μωράκι σας...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο αυτό με τη θαλασσοταραχή!!! Δεν το είχα σκεφτεί αλλά δεν έχεις και άδικο!!!!:D

Ναι, ελπίζω στο τέλος της εβδομάδας να αξιωθώ κι εγώ....να την πάθω την θαλασσοταραχή μου!:lol:

Να σου πω, δεν είσαι η Τζένη που στο parents έχεις avatar ένα γατάκι με κορδέλα;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο δικός μου λέγεται Τζιώτης και είναι στο Ιασώ. Εκεί γέννησα και τα άλλα μου 2 παιδάκια και τον εμπιστεύομαι απόλυτα...:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον Στάθη τον έχω από τον Οκτώβριο του 2009 (όταν έφυγα από τον άλλο τον βλάκα που τον είχα μια 5ετια) και τον έχω σε πολλή μεγάλη εκτίμηση, με βοήθησε να ξεπεράσω ένα πρόβλημα υγείας που αντιμετώπιζα εκείνη την περίοδο, μ'αρέσει το το γεγονός ότι δεν με βλέπει σαν πορτοφόλι κι επίσης το ότι είναι πολύ χύμα...με το μπινελίκι του χωρίς να κολλάει σε προσχήματα και τυπικούρες...

Πόσο είναι τα παιδάκια σού?Τι είναι?


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η κόρη μου είναι 7,5 και ο γιος μου είναι 5

Πάντως αυτό που έλεγες για τον γιατρό..... είναι πολύ σημαντικό να νοιώθεις άνετα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μετά την ατυχία που είχα τον Οκτώβρη(έχασα το μωρό στον 5 μήνα) ειναι το μόνο που δεν με ενδιαφέρει...Θέλω ένα γερό παιδάκι!!! Και μέχρι να το πιάσω θα αγχώνομαι....

Εσύ έχεις προαίσθημα;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι πολύ δεν το ήξερα....

Κι εγώ μιά από τα ίδια, το μόνο που θέλω είναι να είναι γερό και να έχει όλα και στη θέση τους....αλλά κάθε φορά που αναφέρομαι στο νινί μου έρχεται κατευθείαν το αρσενικό στο μυαλό...δλδ ο μπέμπης, παίδαρος κλπ....:)


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

ειμαι σπιτι και θα μεινω για καιρο.Απο χτες που δεν ημουν καλα τα πραγματα γιναν χειροτερα ειδα καφε υγρα και εντονους πονους.

εκανα proluton ενεση ενδομυικα και απο εδω και περα πρεπει να ειμαι ξαπλωμενη.Στον γιατρο θα παω την αλλη Παρασκευη γιατι δεν θελει να μετακινηθω...

αυτα τα νεα απο μενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...