Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Δεκεμβριου 2014!!!


γεωργια κ

Recommended Posts

koritsia sas diavasa oles, k ua pv sintoma ti gnwmi mou se ola.

1)panta elega, otan meinw egkios den tha to pw pouthena gia kairo gia na min me prizoun mi auto k mi ekeino.AYTO APLA DEN GINETAI!!Kathusterisa arketa mexri na kanw tin xoriaki(test den ekana), hmoun 7 evdomadwn.Ligo sok giati den prospathousame einai i alitheia, alla o antras mou den kratithike katholou.pigame to pasxa sto xwrio tou k afou to eipe sta petherika mou, autoi xwris na mas rwtisoun, to epomeno lepto to eipan se olo to soi.hmoun molis 8 evdomadwn.Ftaiei omws k o giatros pou mas eipe na to poume pantou.Sthn prwti episkepsi k kardia akousame kai to fasolaki sxhmatismeno itan.

2)oi ragades einai to teleuataio pou me apasxolei, afou den mporv na kanv kati...ektos apo to na min auksanetai apotoma to varos.(k tin kremoula gia psyxologikous logous)Gi' auto k agxwthika me ta tria kila pou evala se 2 vdomades. O giatros mou eipe oti den dikaioume perissotera kila epeidi eima adynati, to idio ephreazetai to zaxaro!mexri 60 kila mou eipe.

An sas pw oti exoun idi arxisei na mou lene oses files gennisan prosfata(perisi.propersi): ama ksekinises apo twra na bazeis kila tha exeis megalo provlima, egw mexri ton 5o den pira katholou!

3)Gia oses den ekanan akoma tin auxeniki, min agxwneste, enas yperhxos einai pou krataei ligo parapanw.oso gia ta apotelesma einai toso sindiastika k mono pithanotites pou den aksizei to streess.

SORRY GIA TA POLLA


tt1a2b70.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Αυτό πιστεύω κι εγώ, ο καθένας το λεει όποτε εκείνος θέλει!

Liza στην αρχη μου είπαν για 9μιση αλλά επειδή θέλαμε να είναι και ο άντρας μου μου είπαν αν με βολεύει στις 5μιση.

Κορίτσια εγώ που είμαι ήδη γεματούλα φαίνομαι ήδη σαν 5 μηνών έγκυος!!!! :-P

Link to comment
Share on other sites

κατι που θυμηθηκα πριν λιγο, και αφριζω ολοκληρη οποτε το σκεφτομαι.

οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος και μου ηρθε καπακι η αποκοληση και καθομουν στην κλινικη

ήρθε ενα προσωπο να με δει. (που πραγματικα αν δεν ήταν αναγκαιο θα ηθελα να το μαθει 40 μερες μετα που θα γεννησω). Οταν ειπα πως ειναι νωρις και δεν θελω να μαθευτει. Θα αρχισω να το λεω όταν θα ειμαι στον 3ο μήνα και θα "δεσει" καλα η εγκυμοσυνη μου. Η απαντηση κοριτσια που πήρα, για να δειτε ποσο κακος ειναι ο κοσμος και κυριως τα δικα μας ατομα ειναι:

"Μα Μαρια, δεν ειναι με τον αντρα σου που εκανες το μωρο και ντρεπεσαι να το πεις;;;" και ξερει ποσα τραβηξα για να φτασω εδω που εφτασα, και ξερει οτι ειναι υποβοηθουμενη. Και απλα γυρισε να πει γιατι δεν ηθελα να μαθευτει. Φυσικα ουτε καν με ελαβε υποψη.

Ετσι κοπελες, ο Θεος μας εδωσε δυο αυτια, απο το ενα να βαζουμε και απο το αλλο βγαζουμε.


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάνε πραγματικά καλά κάποιοι άνθρωποι που να σου πω την αλήθεια Μαριγουλα εγώ θα τον/την έβαζα στη θέση της γιατι αυτο είναι πολύ χοντρό. Στην βάφτιση μου η μαμα μου πήγε να καλέσει ενα πολυ κοντινό συγγενή και η απάντηση της ηταν και εγώ που ξέρω αν ειναι του αντρα σου; Η μαμα μου έφυγε κλαμενη γιατι στα 21 σου δεν μπορεις να αντιμετωπίσεις ηλίθιους. Το έμαθα μετα τα 20 μου και αυτο τον άνθρωπο τον βλέπω και το μονο που θελω ειναι να τον αγνοώ παρότι με φιλάει σαν να μην ειπε ποτε τιποτα. Οταν λοιπόν η εγγονή της μου ειπε γιατι ειςαι ετσι της το ειπα και μου λεει η γιαγια μου εχει αλλάξει. Εγώ ξέρω οτι η κακιά δεν φεύγει γιατι μια φορα ρωτουσε τον αντρα μου αν ξοδεύω νομιζεις και δεν δουλεύω ή οτι της ζητήσαμε δανεικά, άρα πού άλλαξε; Αχ συγνώμη για την πολυλογία αλλα καποιες φορές πι συγγενείς δεν υποφέρονται.


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Marigula νομίζω να της κατέβαζα καμιά σφαλιάρα νά 'ρθει στα μίλια της. Αλήθεια σου λέω. Και αν δεν το έκανα θα της απαντούσα ότι δεν θέλω να το πω για να αποφύγω ανεγκέφαλους σαν κι εσένα. Και άσ'την να ψάχνεται. Άι σιχτίρ δηλαδή με τους ηλίθιους! Και αυτό με τα αφτιά, τελικά πόσο δίκιο έχεις!

Liza0 πόσα νεύρα είχες παιδί μου όταν έγραφες; Είμαι κι εγώ σίγουρη ότι η κακία και η μικροψυχία δεν φεύγει. Δυστυχώς δεν γίνονται τόσο ριζικές αλλαγές στο χαρακτήρα του ανθρώπου.

Μου προτείναν ένα βιβλίο όσον αφορά στο δικό μου πρόβλημα που σας έλεγα και λέω να σας το προτείνω κι εγώ. Δεν το έχω διαβάσει, αλλά πρόκειται. Αυτό είναι! Ελπίζω να με βοηθήσει σε κάποια πράγματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!!

Να εισαι καλά Κική, κι εσυ με το καλό σε μια εβδομάδα!!!!

Κι εγω ανυπομονώ και έχω αγωνία!!!!!

Θα σας γράψω νέα, Liza θα περιμένουμε και από εσένα!!φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω εδώ λιώνω απο τη ζέστη που μας χτύπησε κατακουτελα αυτο το σαββατοκύριακο! Λιζα κ Μαριαννα όλα να πανε καλα αύριο!

Κ εγω περιμένω να ξημερώσει η Τετάρτη για να πάω για αυχενικη!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Liza0 και Μαριάννα85 όλα καλά θα πάνε αύριο. Έχω προαίσθημα. Να μας γράψετε αναλυτικά τα ευχάριστα αύριο. Θα περιμένουμε. Να πάτε με γεμάτη κύστη. Νεράκι μπόλικο να πιείτε.

Στα δικά μου, ένα ευχάριστο του 4ου μήνα για μένα, είναι ότι οι επισκέψεις στην τουαλέτα άρχισαν να ελαττώνονται. Οπότε και κοιμάμαι πολύ καλύτερα. Η ναυτία πέρασε σχεδόν εντελώς, αλλά οι εμετοί παραμένουν. Περιμένω να περάσουν άλλες δυο εβδομάδες για να πάμε να το δούμε. Επίσης, άρχισα να αισθάνομαι λίγο έγκυος. 180 μέρες μου μένουν μέχρι την ΠΗΤ. Πλησιάζει ο καιρός. Νιώθω ότι θέλω να κάνω τόσα πολλά και δεν προλαβαίνω, δεν έχω χρόνο! Αλλά είναι πολύ ευχάριστο όλο αυτό. Και επίσης ανυπομονώ τόσο πολύ να τη νιώσω να χορεύει μέσα μου. ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία και από μένα στην εξέταση αύριο για Liza0 και Μαριάννα85! Όλα θα πάνε καλά!

Και εμείς εδώ το 3ήμερο, δεν πήγαμε πουθενά! Περιμένουμε να έρθει η Πέμπτη το απόγευμα για να πάμε για αυχενική!

Αύριο κλείνω 12 εβδομάδες ακριβώς...και συνεχίζουμε!


cPtCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Πήγα την Κυριακή στο πρώτο μάθημα που έδινα σε αυτήν την εξεταστική...έγραψα έτσι κι έτσι...αλλά τι να πεις...το μυαλό μου δεν το πολυέχω στις εξεταστικές τώρα...έχω πελαγώσει με την μικρή μου, τη δουλειά, τα μαθήματα...χθες έκανα και χίλιες δουλειές στο σπίτι γιατί είχαν πάει όλα πίσω....Με τρελαίνει η ακαταστασία....

Ανυπομονώ κι εγώ για την αυχενική αλλά αργεί ακόμα κορίτσια. Νομίζω ότι θα πάω στη γιατρό απλά για έναν υπέρηχο....ξέρετε....ουφ....:rolleyes:


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κορίτσια για τις ευχές! Έχω αρκετή αγωνία και προσπαθώ να μην το δείχνω. Θα μπω το απόγευμα να σας πω τη εμπειρία μου!

Panmare εχεις και παιδάκι, είσαι εγκυος δουλεύεις και σπουδάζεις; Μπράβο σου! Τι σπουδάζεις αν έπιτρέπεται;

Με περδεύει λιγο το μέτρημα των μηνών σε σχέση με των εβδομάδων ουσιαστικά τους μηνες τους μετράτε απο τις εβδομάδες μείον δυο και μετα δια 4; Δηλαδή εγώ είμαι (13-2):4=2 μηνών και 3 εβδομάδων;


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...