Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

θηλασα μονο 10 μερες εγω.κ περιοδος μου ρθε κανονικα στις 40 μερες! ε ειπαμε εκει αυγουστο να βαλουμε μπρος για δευτερο...μας ηρθε κ περιμενουμε να το αγκαλιασουμε κ αυτο!!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλο που θα χουν μικρη διαφορα αλλα τι συνεβη με το θηλασμο ειχες καποιο προβλημα; παντως δεν εχει να κανει εγω θηλαζω ακομα αλλα ειμαι και παλι εγγυουλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αννουλα ναι!!! βλεπω καλα τα πηγες ε;;;χεχε!! με το καλο!! ολα καλα με την εγκυμοσυνη;; ευχαριστω για τις ευχες! μακαρι να μας πανε ολα καλα!!

ναι δεν μπορω να πω το καναμε και μεις το θαυμα μας στις διακοπες :cool::cool::cool::cool: ολα καλα αγορομανα και γω !ολα πανε τελεια με Π.Η.Τ 8/04/15 παντως βρε παιδακι μου χαρα στο κουραγιο σου αμεσως για το δευτερο....μπραβο!!!ο μικρος σου τι κανει ?


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οντως χαρα στο κουραγιο σου ναι αυτο που λες ειναι συχνο και θελει προσοχη... εγω ημουν συνεχεια με τη λανολινη στο χερι... Καλως την Αννουλα κι ας ειναι του Απριλιου κι εσυ δευτερομανουλα;

Link to comment
Share on other sites

Οντως χαρα στο κουραγιο σου ναι αυτο που λες ειναι συχνο και θελει προσοχη... εγω ημουν συνεχεια με τη λανολινη στο χερι... Καλως την Αννουλα κι ας ειναι του Απριλιου κι εσυ δευτερομανουλα;

γεια σου sangreluna οχι το πρωτο μου ειναι !!και πεταω στα συννεφα!!


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι την αυχενικη απο την 12 εβδομαδα και πριν δυο μερες τον ενιωσα τον μπεμπη και για πρωτη φορα τωρα την τριτη εχω να κανω την Α τεστ και αργοτερα την β επιπεδου πρωτα ο θεος!!!


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites

τελεια!!! ολα να πανε καλα!! που γεννας;

στο ρεα πρωτα ο θεος με βολευει γιατι ειναι σχετικα κοντα στο σπιτι μου μενω νοτια προαστια στην αθηνα οποτε δεν θελω να τρεχω την ωρα που θα ειμαι σαν την τρελλη απο το φοβο μου μακρυα!


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...