Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια!! τι κάνετε? οι μικροσκοπικες κοιλιτσες πως πανε? εμεις καλα Δοξα το Θεο!! το Σαββατοκυριακο χαλαρά ξεκουραστήκαμε! ο μεγάλος μου ήταν με την πεθερά μου οπότε ήταν λίγο πιο ησυχία με το μικρό!

κορίτσια πονάω πολύ τα κόκκαλα μου και η πλάτη μου.. είναι ανησυχητικό?


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε? Μπήκε για τα καλά ο χειμώνας ε? Άλλαξε και η ώρα... πουφφφφ και εγώ συνέχεια ξάπλα θέλω να είμαι! Διάθεση μηδέν αυτές τις μέρες, ενέργεια μηδέν! Ελπίζω να μην κρατήσει πολύ αυτή η διάθεση....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα. Κ εγω ακριβως ετσι, καμία απολύτως διάθεση για οτιδήποτε... Μόνο τα αναγκαία κανω κ αυτά με το ζόρι... Εχω κ τις αναγουλες οοοοοοοολη μέρα για παρέα, τέλεια! Κρίστα έχεις γιατρό αυτή την εβδομάδα; Όλα καλα να πανε! Κ εγω περιμένω τη Δευτέρα πως κ πως!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα kidenio! Ναι έχω την Παρασκευή το πρώτο ραντεβού μου! (επιτέλους!) Και η sangreluna νομίζω έχει ξανά γιατρό αύριο! Έχεις αναγούλες ε? Εγώ δεν έχω η αλήθεια είναι. Μόνο κάποιες στιγμές με πιάνει λίγο και αυτό με τις μυρωδιές των απορρυπαντικών κυρίως. Λες να τις γλιτώσω τις αναγούλες ή είναι νωρίς ακόμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιτά ειναι πολυ καλο σημάδι οτι δεν εχεις αναγουλες, αλλα μη το δεσεις κ κομπο. Άτιμο πράγμα οι αναγουλες! Τι να πω σου εύχομαι να μην τις εχεις. Πάντως εμένα σε όλες τις εγκυμοσύνες νωρίς ξεκινούσαν περίπου στις 5 με 6 εβδομάδες.


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κιντενιο και κριστα ναι αυριο εχω γιατρο για καρδουλα επιτελους εγω πάλι εχω ενα μονιμο ανακατεμα δε θελω να φαω τιποτα ενα πραμα κι αμα φαω κανω 5 ωρες να χωνεψω... Αχ αυριο θα ακουσω αλλη μια καρδουλα να χτυπαει... Εντωμεταξυ οσο προσεχα στην πρωτη καλα που λεει ο λογος τοσο τωρα λες και δεν συμβαινει τιποτα... κανω τα παντα και μετα πεφτω και βογκαω κι ο αντρας μου με βλεπει αλλα δε λεει τιποτα γιατι με ξερει τι ξεροκεφαλη που ειμαι...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα:D:D:D τα ίδια κ εγω sangreluna! Εκεί που ανακατευομαι, την ίδια στιγμή θέλω να φάω τον κόσμο όλο! Κ κάτι συνδυασμούς, ενας κ ενας! Με βλέπει ο άντρας μου κ απορεί! Ποτε εχεις γιατρό το πρωί; Άντε κοριτσια να μας πείτε αύριο τα νέα σας! Πολλή ησυχία ομως στις μανούλες Ιουνίου, μόνο οι τέσσερις μας ειμαστε!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχω κ εγω τρομερή αγωνία για τη Δευτέρα. Ειμαι περίεργη να δω τι θα εχει συμβεί... Θα ειναι άραγε κ τα δυο ακόμη εκεί; Πάντως κοριτσια μετα τις αποβολες που ειχα, νομίζω πως αυτή ειναι η τελευταία μου προσπάθεια... Αν δεν τα καταφέρουμε δεν θα ξανά προσπαθήσω... Δεν μπορω να το ξανα περάσω όλο αυτο...


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

kidenio ελπίζω να την βγάλω καθαρή με τις αναγούλες γιατί σε συνδιασμό με την δουλειά και τις υποχρεώσεις στο σπίτι δεν ξέρω πως θα την παλέψω.. στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν δούλευα οπότε την πέρασα ζάχαρη στο σπιτάκι μου!βέβαια ούτε τότε είχα ιδιαίτερες αναγούλες αλλά αλλιώς είναι να είσαι στο σπίτι σου! όλα καλά θα πάνε την Δευτέρα και ελπίαω να είναι και τα δύο στην θέση τους!θύμησε μου είχατε ακούσει και καρδούλες στον προήγουμενο υπέρυχο?

sangreluna και εσύ δεν βάζεις κώλο κάτω ε? να σου πω την αλήθεια όταν είναι δεύτερη τρίτη εγκυμοσύνη κλπ και έχεις ήδη παιδί-παιδιά δεν έχεις την πολυτέλεια να προσέξεις και πολύ.. εγώ κανονικά κάνω τις δουλειές στο σπίτι, παίρνω το παιδί αγκαλιά κλπ...πόσο μάλλον εσύ που θηλάζεις κιόλας. αλήθεια νιώθεις καμία ενόχληση στο στήθος όταν θηλάζεις?

βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι? τα νεύρα σας πως είναι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απο νεύρα Κρίστα οχι κάτι παραπάνω απο οτι συνήθως. Αυτο που βασικά νιώθω ειναι έλλειψη διάθεσης, σαν μελαγχολία. Αλλα πιστεύω κυρίως προκαλείται απο τις συνεχόμενες αναγουλες. Ειναι εξουθενωτικές.

Καρδούλες δεν ακούσαμε την προηγούμενη φορά. Είχαμε παει στις 5 μισή εβδομάδες κ μας ειπε οτι ειναι νωρίς. Απλα είδαμε σάκους κ εμβρυϊκα στοιχεία. Κ ο ενας σάκος ηταν λίγο μεγαλύτερος απο τον άλλο. Η γιατρός ειπε βέβαια οτι αυτο συμβαίνει με τα δίδυμα, αλλα εμένα δεν μου πολυ άρεσε...


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κιντενιο αυτο συμβαινει και μια φιλη μου που ηταν στον ιδιο σακο τα ζουζουνια της το ενα φανηκε στην αρχη λιγο πιο αχνο.

Αχ Κριστα από νευρα τσαταλια βαζω τσιριδα που παει συννεφο. Οχι από θηλασμο δεν αισθανομαι απολυτως τιποτα μονο στην αρχη ενοχλουσε λίγο παραπανω γιατι ηταν ερεθισμενες οι θηλες αλλα τωρα συνηθησαν. Αυριο εξι και μιση το απόγεμα εχω γιατρο. Κοριτσια εγω εχω και πολύυυυυυυ ταχυπαλμια με το παραμικρο. Οντως τι μονο εμεις οι 4 γενναμε Ιουνιο;

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα!! κ γω μανουλα ιουνιου!! πητ 12/6!!

κοπελα μου τι κανεις να σου ζησει το παιδακι σου και να σου ευχηθω και μια τελεια εγκυμοσυνη δεν ξερω αν με θυμασαι αλλα στο παρελθον με ειχες βοηθησει με καποιες αποριες οσο ημουν στη προσσπαθεια!σου ευχομαι τα καλυτερα!


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου τι κανεις να σου ζησει το παιδακι σου και να σου ευχηθω και μια τελεια εγκυμοσυνη δεν ξερω αν με θυμασαι αλλα στο παρελθον με ειχες βοηθησει με καποιες αποριες οσο ημουν στη προσσπαθεια!σου ευχομαι τα καλυτερα!

αννουλα ναι!!! βλεπω καλα τα πηγες ε;;;χεχε!! με το καλο!! ολα καλα με την εγκυμοσυνη;; ευχαριστω για τις ευχες! μακαρι να μας πανε ολα καλα!!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...