Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Βροχερή μέρα σήμερα και μέχρι να έρθω γραφείο τα παιξα από την πολλή κίνηση!!! sangreluna μου δεν μας φορτίζεις καθόλου,γι'αυτό είμαστε εδώ όπως είπε και η Νία. Σε μία εβδομάδα πάλι περίπου θα πας ε?άντε και εγώ περιμένω να περάσουν πως και πως οι μέρες!να σας ρωτήσω βρε κορίτσια κάτι. εξέταση για κυστική ίνωση έχετε κάνει?και αν όχι θα κάνετε?τι λέει ο γιατρός σας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Βροχερή μέρα σήμερα και μέχρι να έρθω γραφείο τα παιξα από την πολλή κίνηση!!! sangreluna μου δεν μας φορτίζεις καθόλου,γι'αυτό είμαστε εδώ όπως είπε και η Νία. Σε μία εβδομάδα πάλι περίπου θα πας ε?άντε και εγώ περιμένω να περάσουν πως και πως οι μέρες!να σας ρωτήσω βρε κορίτσια κάτι. εξέταση για κυστική ίνωση έχετε κάνει?και αν όχι θα κάνετε?τι λέει ο γιατρός σας?

christab μου δύο εγκυμοσύνες και μία τώρα 3, δεν έχω ακούσει ξανά για αυτή την εξέταση.. δεν την έχω κάνει δεν ξέρω και τι είναι.....δεν μου έχει αναφέρει ποτε κατι ο γιατρός..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω την εχω ακουσει τον ρωτησα στην προηγουμενη αλλα μου ειπε οτι δε χρειαζεται.

οχι απλα ειχε μεγαλωσει ο κυκλος μουκαι ναι προφανω ςη συλληψη εγινε την τελευταια γονιμη του μεγαλυτερου κυκλου,

Link to comment
Share on other sites

εγω την εχω ακουσει τον ρωτησα στην προηγουμενη αλλα μου ειπε οτι δε χρειαζεται.

οχι απλα ειχε μεγαλωσει ο κυκλος μουκαι ναι προφανω ςη συλληψη εγινε την τελευταια γονιμη του μεγαλυτερου κυκλου,

κατι παρόμοιο με εμενα!! κ εμένα είχε μεγαλωσει ο κύκλος μου 5 μέρες περίπου! οπότε ωορηξία έκανα 4-5 μέρες μετά την αναμενόμενη μέρα! σημμασία εχει ότι πιάσαμε σποράκι! όχι ποτε το πιασαμε χιχιχι!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια! Μπράβο Sangreluna! Όλα καλα με το σπορακι! Πάντως κοριτσια εγω δεν βλέπω την ώρα να ξαναπάω στο γιατρό. Εχω στο μυαλό μου συνέχεια τη γυναίκα του Rooney του ποδοσφαιριστή. Οταν ηταν εγκυος, είχε πάρει λέει σπιτι της μηχάνημα για υπέρηχο κ βλέπαμε το μωρό οπότε θέλανε! Θα σκάσω μεχρι τις 3 Νοεμβρίου! Πολλή βροχή σημερα στην Αθήνα ε; Μιλούσα με την αδερφή μου κ άκουγα τους κεραυνούς!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...