Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

ζεσταινομαι και τραβαω τ αμαλλια μου με τις αυξησεις... κατα τα αλλα καλα πηγα χτες και ειδε ο γιατρος το ντοπλερ όλα καλα πηρα στην αλκυονη πολυ εξυπηρετικες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ούτε εμένα η τον άντρα μου μας τσιμπάνε ... Την μικρη όμως την εχουν ταράξει , ενα να υπάρχει μεσα στο σπίτι θα την τσιμπήσει αμέσως .Ολο το βραδυ ξυπνουσε κ είχε φαγούρα ... Αλλα κ αυτο ζζζζ μεσα στα αυτιά μας ολη νύχτα ειναι πολυ εκνευριστικο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια . Βλέπω λιγο πολυ όλες τα ίδια έχουμε πόνους σε μεση η πλατη , νυχτερινή συχνοουρια , καουρες , ζέστη κ στριφογυρισμα ... Εγω μόνο καουρες δεν εχω αλλα έχουμε τα κουνούπια ολο το βραδυ που έκαναν την εμφάνιση τους πριν μερικές μερες κ δεν πεθαίνουν με τίποτα τα άτιμα .

Καλημερα κοριτσια κι απο μενα! Κι εγω μια απο τα ιδια! Εμεις να δεις κατι τερατα που με το που ανοιξεις λιγακι τσουπ εισβαλλουν στο σπιτι, κατι φτερωτα κουνουπια γιγαντες που κανουν και θορυβο!! Χθες ο αντρας μου εδωσε μαχη με μια πατσαβουρα, ξαποστειλε 3 τετοια καθως εγω απαγορευεται να τεντωνομαι! Ειχε πολλη πλακα το θεαμα να κυνηγαει τα φτερωτα ιπταμενα τερατα κι αυτα να του φευγουν!:D

Προχθες το βραδυ ειχε μπει ενα μικρο στο δωματιο και στριφογυριζε στο αυτι μου, φαντασου τον ξυπνησα για να το σκοτωσει! Τι τραβανε κι αυτοι οι αντρες!

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε? Υπομονη, περνα ο καιρος... Μας επιασε και η ατιμη η ζεστη!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμεις εχουμε στα παραθυρα αλλα μπαινουν απο την πορτα! Δηλαδη δεν προλαβαινεις να ανοιξεις την πορτα και μπαινουν! Ελεος!

Εγω κοριτσια με τον θορυβο που κανουν ειδικα το βραδυ νμιζω πως θα μπουν στο αυτι μου μεσα και σηκωνομαι εντρομη! :D

Απο σημερα αντικουνουπικες παστιλιες, δεν παει αλλο!!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νικηαντωνια η μεση μου δεν μ ποναει αλλα ποναω πολυ στο ηβικο οστο και στους γοφους μονο στον υπνο, μαλλον γαιτι κοιμαμαι πλαγια πολλες ωρες και πεφτει το βαρος, ο πιο ενοχλητικος πονος ομως ειναι στην πλατη οταν κουραζομαι....

μαγνησιο μου το αυξησε παλι γιατι δεν θελει να χω συσπασεις ακομα, μου ειπε ομως οτι με το που μπω στον μηνα μου (δηλαδη την αλλη τριτη) να περπαταω τουλαχιστον 2 ωρες την ημερα, να κανω δουλειες στο σπιτι και πολυ ελευθερο σεξ....αντε να δουμε το τελευταιο πως ακριβως θα γινει με την κοιλια....

ειμαι 34 +5

κι εγω ζεσταινομαι το βραδυ πολυ, αλλα ακομα εχω παπλωμα, βεβαια δεν το σκεπαζομαι λιγο στην μεση

καλα kirtiblue τι γιατρος ειναι αυτος;;; οτι να ναι!!!! μονο να μην χρειαστει να τρεξεις παλι να το διορθωσεις εσυ και ταλαιπωρεισαι....

για καουρες σοδα η γενικα κατι με ανθρακικο, γαλα, παγωτο, μπανανα η αν ειναι πολυ ενοχλητικο κατι απο το φαρμακειο με την αδεια του γιατρου φυσικα

Πάπλωμα ε;;;; Χιχιχιχιχι, κι εμείς το έχουμε αλλά εννοείται ότι δεν σκεπάζομαι αλλά το θέλει ο κρυουλιάρης ο άντρας μου.:tongue::tongue:

Στα μεγάλα ζόρια παίρνω simeco.

Σεξ; Τι είναι αυτό;;;;; οεοοοοοοο!!!!!:cool::cool:

Τι καλά που μπαίνεις στο μήνα σου, τυχερή!

Εγώ την άλλη Τετάρτη μπαίνω στον 8ο:rolleyes:


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες.

πω πω μηνυματα απο χθες.mama μπραβο σου για τις πληροφοριες.

κοριτσια εγω με το ξυραφακι ο ιδιος γολγοθας,μισω ωρα τα ποδια κ απο κατω οποιον παρει ο χαρος :).

λοιπον χθες πηγαμε για το καρδιοτοκογραφημα.πρωτη φορα Σημειωστε.

λοιπον μας λενε στο μαιευτικο τμημα θα πατε στις αιθουσες τοκετων.αν κ εχω βρεθει εκει για συγγενεις τωρα ηταν αλλιως.με επιασε κρυος ιδρωτας.αλλα επρεπε να περιμενουμε ηταν φουλ οι αιθουσες.κ μια ζεστη.στα επομενα θα παω με μαγιο.

μου λεει λοιπον η μαια θα κρατησει μιση ωρα.εγω εν τβ μεταξυ με το που διαβαζα τοκετος κρυος ιδρωτας.με αγχωσε κ η τυπισσα γιατι συνεχεια με ρωτουσε αν κινειται η μπεμπα κ ηταν προβληματισμενη.η μικρη ουτε τσικ.εγω λεω κατι τρεχει,

εν τω μεταξυ μου λεει φαγατε κατι.λεω πριν 3 ωρες.δεν ηξερα οτι πρεπει να εχω φαει.τσακιζω μια σοκολατιτσα κ μεσα σε 5 λεπτα η μικρη αρχισε τα τρελα της.μιλησε κ με την γιατρο κ λογικα αν ηταν κατι θα μου ελεγε.συνολο 1 ωρα ημασταν .σημερα το μεσημερι θα μιλησω κ εγω μαζι της.

αυτα κοριτσακια.

εκανα ενα διαλειμα ηρθε η μανουλα μου κ μαζευουμε τα χειμωνιατικα χαλια.

αχ τωρα που το θυμηθηκα.mama πεθανα με αυτο περι σεξ.:).

και εγω ελεγα μονο εγω προβληματιζομαι.χαχαχα

φιλακια.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια . Βλέπω λιγο πολυ όλες τα ίδια έχουμε πόνους σε μεση η πλατη , νυχτερινή συχνοουρια , καουρες , ζέστη κ στριφογυρισμα ... Εγω μόνο καουρες δεν εχω αλλα έχουμε τα κουνούπια ολο το βραδυ που έκαναν την εμφάνιση τους πριν μερικές μερες κ δεν πεθαίνουν με τίποτα τα άτιμα .

Λοιπόν για τα κουνούπια είδα τώρα στην τηλεόραση το εξής , αγοράζουμε ευκαλύπτο απο ένα φυτώριο, το βάζουμε στο μπαλκόνι μας!

Βράζουμε 2 κούπες νερό κ ρίχνουμε μέσα 4-5 κλαδάκια με φύλλα απο τον ευκαλύπτο, τα βράζουμε ολα μαζι μεχρι να εξατμιστεί κ να μείνει περίπου μια κούπα νερό μέσα, αυτο το υγρό το περνούμε κ το βάζουμε σε ένα μπουκαλάκι με φσου σφου για να ψεκάζουμε. Το ψεκάζουμε στις κουρτίνες! Κ περιμετρικά στα παράθυρα ! Κ δεν θα πλησιάσει κουνούπι λέει !!! Κοριτςια εγω θα παω να πάρω ευκαλύπτο.

Επίσης υπαρχει λέει στο βασιλόπουλο ένα προϊόν που λέγετε Cher8 το οποίο ειναι αυτοκόλλητο το βάζεις σε πόδια κρεβατιού καναπέδες ακόμα κ στα ρουχα σου κ δε σε πλησιάζει τίποτα, αλλά αυτο ειναι χημικό βέβαια... Μια φίλη μου το έβαζε κ στην κούνια του μωρού..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ζεσταινομαι και τραβαω τ αμαλλια μου με τις αυξησεις... κατα τα αλλα καλα πηγα χτες και ειδε ο γιατρος το ντοπλερ όλα καλα πηρα στην αλκυονη πολυ εξυπηρετικες

Μπράβο Sangre με το ντόπλερ!

Ευχαριστούμε για το τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Πάπλωμα ε;;;; Χιχιχιχιχι, κι εμείς το έχουμε αλλά εννοείται ότι δεν σκεπάζομαι αλλά το θέλει ο κρυουλιάρης ο άντρας μου.:tongue::tongue:

Στα μεγάλα ζόρια παίρνω simeco.

Σεξ; Τι είναι αυτό;;;;; οεοοοοοοο!!!!!:cool::cool:

Τι καλά που μπαίνεις στο μήνα σου, τυχερή!

Εγώ την άλλη Τετάρτη μπαίνω στον 8ο:rolleyes:

Χαχαχαχα θα συμφωνήσω με τη νίκηαντωνια !! Σεξ τι ειναι αυτο οεεεεοοοοο Χαχα το δούμε ξεχάσει μηηηηνες τώρα!

Link to comment
Share on other sites

αχ!!! κοριτσια μου σας παρατησα!!! ηρθε η αδερφουλα μου και ειχα καιρο να την δω και ηπιαμε καφεδακι και τα λεγαμε, δεν ηθελα να την αφησω ειχε και πολλα να μου πει...

λοιπον σεξ εχουμε να κανουμε κανα διμηνο και αυτο παλι δυσκολα, τωρα που η κοιλια εφτασε απεναντι δεν ξερω....θα δουμε

και μεις φετος θα βαλουμε σιτες γιατι δεν παλευεται

αυτα τα cer8 μιας που δουλευα και σε φαρμακειο ειναι και για μωρα υποτιθεται, δεν παυει να ειναι χημεια σιγουρα μπορεις να το κολλησεις στο μπλουζακι του μωρου (στο πισω μερος) η στην κουνια η στο καρεκλακι κτλ, εγω πηρα κουνουπιερες και για το λικνο και για την κουνια και βλεπουμε

εχει και η chicco κατι αντικουνουπικα απο 0+ αλλα και παλι ειναι χημικο προτιμω να μην το βαλω, επισης ο ευκαλυπτος νομιζω βρωμαει πολυ....μην μαζι με τα κουνουπια φυγουμε και εμεις....χαχα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ!!! κοριτσια μου σας παρατησα!!! ηρθε η αδερφουλα μου και ειχα καιρο να την δω και ηπιαμε καφεδακι και τα λεγαμε, δεν ηθελα να την αφησω ειχε και πολλα να μου πει...

λοιπον σεξ εχουμε να κανουμε κανα διμηνο και αυτο παλι δυσκολα, τωρα που η κοιλια εφτασε απεναντι δεν ξερω....θα δουμε

και μεις φετος θα βαλουμε σιτες γιατι δεν παλευεται

αυτα τα cer8 μιας που δουλευα και σε φαρμακειο ειναι και για μωρα υποτιθεται, δεν παυει να ειναι χημεια σιγουρα μπορεις να το κολλησεις στο μπλουζακι του μωρου (στο πισω μερος) η στην κουνια η στο καρεκλακι κτλ, εγω πηρα κουνουπιερες και για το λικνο και για την κουνια και βλεπουμε

εχει και η chicco κατι αντικουνουπικα απο 0+ αλλα και παλι ειναι χημικο προτιμω να μην το βαλω, επισης ο ευκαλυπτος νομιζω βρωμαει πολυ....μην μαζι με τα κουνουπια φυγουμε και εμεις....χαχα

Χαχαχαχαχα θα το δοκιμάσω κ θα σου πω με τον ευκαλύπτο!! Γιατί πραγματικά δεν την παλεύω με τα κουνούπια!

Γιατί όπως λες ολα τα Λλα ειναι χημεία κ κολλάω λιγο με το μωρο να τα χρήσιμοποιησω..

Link to comment
Share on other sites

Νικηαντωνια εγω μπαινω στο μηνα μου αλλα εσυ εχεις διδυμακια, πιθανοτατα να γεννησεις πιο νωρις αλλα οπως και να χει θα εχεις 2 μωρα!!!! μην σκας ολα καλα ειναι και ολα καλα θα γινουν!!!

Σαγκρε μια χαρα το ντομπλερ!!! αντε τωρα περιμενουμε τα μωρακια μας!!! οι πιο σημαντικες εξετασεις εχουν γινει!!!

εγω θα γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο, οποιο εφημερευει και με οποιον εφημερευει και αυτο οχι γιατι δεν χαλαλιζω χρηματα για την γεννα αλλα επειδη μου την εχουν δωσει ολοι οι γιατροι, που τα χουν κανει ολα επιχειρηση, εψαξα που λες να βρω εναν γιατρο σε δημοσιο νοσοκομειο που θα πηγαινα στο ιδιωτικο του ιατρειο κανονικα ολες τις επισκεψεις και εννοειται πως ολο και κατι θα του εδινα απο μενα παρολο που ειναι δημοσιο, με σκοπο να γλιτωσω τα δωματια των κλινικων, που λες απο τους 3 που βρηκα, ο ενας ζητησε 2000 ο αλλος 1000 και ο τελευταιος 1300-1400!!!! και φυσικα δεν θα ηθελαν να χαλασουν την φημη τους και θα με εχωναν για καισαρικη ετσι για πλακα!!!

ε λοιπον!!! οχι!!! προτιμω αυτα τα λεφτα να τα δωσω στην κλινικη και να χω τον γιατρο μου που ειναι και σουπερ η να φαω ολα τα χρηματα αυτα στο μωρο μου!!! και επειδη οι καιροι ειναι ζορικοι διαλεξα το δευτερο!!!!

και εκτος οτι το χουν κανει επιχειρηση ολα και δεν σεβονται τιποτα δεν εχουν και την αισθηση του ποσου που ζητανε....

ξεσπασα λιγο...αλλα ελεος!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...