Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Vassiliki Hoff είπε:

      Καλησπέρα ! Να ρώτησω πως ήξερε η φίλη σου ότι είχε πολύ κακό από τέρμα γονιμοποίησης της το είπαν ; Η της είπαν βαθμολογία μετά ;;;

      Καλησπέρα! Σου δίνουν πριν την έμβρυομεταφορά ένα χαρτί που γράφει πόσα ωάρια έβαλαν για γονιμοποίηση, πόσα γονιμοποιήθηκαν τελικά και την ποιότητα των γονιμοποιημένων. Και στη φίλη μου από τα 6 είχε γονιμοποιηθεί 1.....

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Τι να πω βρε κορίτσι μου περαστικά! Δεν μπορείς να πας στα επείγοντα? Ετσι θα την περάσεις τη νυχτα? Τουλαχιστον να σου κανουν μερικες αιματολογικες και εναν υπερηχο νεφρών.

Ευχομαι το τελευταιο να ειναι πραγματικά, και απο εδω πέρα να χαρείς μια ομορφη εγκυμοσύνη.

θα παω χειροτερεψαν οι πονοι θα σας στειλω


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χρονια πολλα σε ολες και ολους,evangelia μου νασαι καλα και του χρονου να γιορτασεις με την κορουλα σου μαζι:D:DΠολυ ομορφα τα νεα σου και το "δωρακι" που σου εκανε σημερα η μπουμπου σας:tongue:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

θα παω χειροτερεψαν οι πονοι θα σας στειλω

Τι επαθες πουλακι μου?ουρολοιμωξη ειναι αυτο?τα νεφρα σου?οταν εισαι καλα μπες να μας πεις τα νεα σου.σου ευχομαι δυναμη και κουραγιο..και περαστικα να ειναι..


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγαμε και στο γιατρό και είδαμε και την κουκλάρα μας!

290γρ και κινητικότατη. Ολα καλά δόξα τω Θεω.

Αχ κοριτσάκι μου περαστικα σου εύχομαι να είναι όλα Καλά και να μας πεις γρήγορα νεα σου...Μπράβο η μπεμπουλα σας...


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου άμα σας πω τι έπαθα σήμερα δεν ξέρω αν έχει συμβεί σε καμία σας...Εκεί που έτρωγα άνοιξε η μύτη μου φοβήθηκα και πήρα τον γιατρό μου και μου είπε ότι αυτό συμβαίνει στην εγκυμοσύνη σε πολλές γυναίκες και ότι καλό θα ήταν να πάρω την πίεση μου...Τέλος πάντων δεν μπόρεσα εκείνη την ώρα και πήγαμε και μου την μέτρησαν πριν και ήταν 13,5 η μεγάλη ...Έχει συμβεί σε καμία σας να μου πει...Ευχαριστώ πολυ


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πηγαμε και στο γιατρό και είδαμε και την κουκλάρα μας!

290γρ και κινητικότατη. Ολα καλά δόξα τω Θεω.

Αχ κοριτσάκι μου περαστικα σου εύχομαι να είναι όλα Καλά και να μας πεις γρήγορα νεα σου...Μπράβο η μπεμπουλα σας...


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει ο παίδαρος κορίτσι λοιπόν τικεράκι φτιάχνεις στην σελίδα αυτή εδώ http://lilypie.com/create.html και μετά εκεί που θα σου βγάλει get ticker code θα βρεις αυτό που λέει forum signatures και θα επιλέξεις το PseudoHTML, UBBCode and BB Code και το λινκ που θα σου βγάλει θα το κάνεις αντιγραφή και μετά επικόλληση εδώ στο φόρουμ στην υπογραφή σου και θα είσαι έτοιμη :) Ελπίζω να ήμουν κατανοητή αν δεν ήμουν ίσως κάποια άλλη κοπέλα στα εξηγήσει καλύτερα.

LMb5p2.png


LMb5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρειάστηκε να επιστρέψω πολλούς μήνες και πολλές σελίδες πίσω (συγκεκριμένα έφτασα μέχρι την 28η!) για να βρω μια πολύ κατατοπιστική (κατά την ταπεινή μου άποψη) ανάρτησή μου για το πως να βάλετε τικεράκια.

"Λοιπόν κορίτσια επειδή έφτυσα αίμα για να προσθέσω τα τικεράκια πιστεύω ότι πλέον έχω γίνει ειδικός επί του θέματος, οπότε διαβάστε πως γίνεται:

1. Θα πάτε στην σελίδα http://lilypie.com/

2. Με βάση τις οδηγίες, θα επιλέξετε και θα δημιουργήσετε το τικεράκι σας (θα επιλέξετε στο πρώτο βήμα το full size ticker)

3. Μόλις το ολοκληρώσετε, θα σας βγάλει το υπόδειγμα του τικεριού σας (!) και από κάτω διάφορους κωδικούς. Επιλέγετε Forum signatures -> PseudoHTML, UBBCode and BB Code.

4. Από κάτω στο κουτάκι με τίτλο Code snippet: PseudoHTML, UBBCode™ and BBCode. Used on most forums, σας έχει τον κωδικό. Δεξί κλικ και αντιγραφή.

5. Έρχεστε στο parents και πάτε επεξεργασία υπογραφής. Επικολάτε τον κωδικό μέσα στο κενό παράθυρο (αυτό που μοιάζει με μήνυμα) και κάνετε μια προεπισκόπηση υπογραφής για να βεβαιωθείτε ότι όλα είναι εντάξει.

6. Η σελίδα θα ανανεωθεί. Αν κάτω από την λέξη προεπισκόπηση σας έχει το τικεράκι σας σε πλήρες μέγεθος, συγχαρητήρια τα καταφέρατε! Πατάτε αποθήκευση υπογραφής και τελειώσατε!

7. Αν θέλετε να προσθέσετε και δεύτερο και τρίτο τικεράκι, ακολουθείτε την ίδια διαδικασία, απλώς το επικολάτε κάτω από το πρώτο τικεράκι σας.

Ελπίζω να βοήθησα σε αυτόν τον δύσκολο αγώνα!"

Μπράβο!!!εχαριστώ πολύ πολύ:P


LMb5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου άμα σας πω τι έπαθα σήμερα δεν ξέρω αν έχει συμβεί σε καμία σας...Εκεί που έτρωγα άνοιξε η μύτη μου φοβήθηκα και πήρα τον γιατρό μου και μου είπε ότι αυτό συμβαίνει στην εγκυμοσύνη σε πολλές γυναίκες και ότι καλό θα ήταν να πάρω την πίεση μου...Τέλος πάντων δεν μπόρεσα εκείνη την ώρα και πήγαμε και μου την μέτρησαν πριν και ήταν 13,5 η μεγάλη ...Έχει συμβεί σε καμία σας να μου πει...Ευχαριστώ πολυ

E! το μονο που δεν μου εχει συμβει.μου εχουν συμβει ολα ταλλα..:mrgreen::mrgreen:παντως ναι,το εχω ακουσει οτι ειναι συνηθες για μια εγκυμονουσα να ανοιγει η μυτη της..ολα εμεις οι γυναικες τα τραβαμε:evil::evil:

Περαστικα σου..


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελια μου χρονια πολλα.Του χρονου να γιορτασεις αγκαλια με τη μπουμπου.Θα της φτιαξεις κι ελληνικο σημαιακι για να μαθαινει τα ελληνικα ηθη.Αφου ειπες να φαμε μπακαλιαρακι και για σενα σ ακουσα κι εφαγα....αστα.Τελεια τα νεα κι απ την β επιπεδου ε?Habibi μου περαστικα ευχομαι,μπες οποτε μπορεσεις να μας πεις πως εισαι και τι ηταν τελικα.Μαχη δε ξερω που οφειλεται αυτο που επαθες αλλα ξερω οτι ειναι συχνο φαινομενο στις εγκυμοσυνες.Εμεις ωραια περασαμε σημερα.Καφεδακι εξω,δηλ μεσα λογω βροχης,και μετα φαγητο σε μεζεδοπωλειο μεχρι τελικης πτωσεως.Τωρα εφαγα ενα γιαουρτακι να δροσιστει λιγο το στομαχακι μου.Αυριι μπαινω στην εικοστη εβδομαδα και η μπουμπου αφαντη.Τι να πω παλι,μονο να ναι καλα κι ας μου βγει και τεμπελα.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εσκασα σημερα απο το φαγητο και την σκορδαλια...διαιτα απο αυριο...χαχαχα

Madata...συγχαρητηρια για τον μπεμπουλη σας!

Ευαγγελια μου...μπραβο για την μπουμπουκα σας!!!και γω ετσι πλεον σκεφτομαι για την μεταναστευση...να κανω οτι καλυτερο για τα παιδια μου πλεον!

Habibi...περιμενουμε νεα σου!!

Μαχη...το εχω ακουσει και εγω αυτο για την μυτη...το καλυτερο ειναι να ενημερωσεις τον γιατρο σου...13.5 λιγο ψηλα μου φαινεται

Καληνυχτα μανουλες και μωρακια!


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλιτσες γλυκες... πηγαμε στα επειγοντα (με τρομερους πονους ακομη ποναω)

δωσαμε ουρα κ αιμα... φανηκε ουρολοιμωξη σε γενικες γραμμες..

στο αιμα κολλησε η γιατρος ...σε 2 μηνες μου επεσε 3 μοναδες ο αιματοκριτης ..δλδ εχω 33 μου ειπε δεν ειναι φυσιολογικο να πεφτει τοσο αποτομα κ ειμαι μολις 18 βδωμαδων και πινω κ σιδηρο τι θα γινει μετα μου λεει... λες και χανω αιμα απο καπου ειπε...

μαλλον ειναι απο το αιμα που χανω στα ουρα μου της ειπα.. και λεει τοσο πολυ δεν νομιζω..... τι να πω! δεν εχω γιατρικες γνωσεις ,τελος παντων μου γραψαν κατι χαπια θα τα παρω αρκει να πει το οκ ο γιατρος μου..

αυτα απο μενα κοριτσια μου.α και ειδανε το μωρακι μου και μου ειπαν ειναι πολυ ζωηρουλικο κ μαλλον αγορακι επειδη μου ευγαλε αυτα τα θεματα με την υγεια (μεταξυ σοβαρου και αστειου)...

φιλακια κοριτσια


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλιτσες γλυκες... πηγαμε στα επειγοντα (με τρομερους πονους ακομη ποναω)

δωσαμε ουρα κ αιμα... φανηκε ουρολοιμωξη σε γενικες γραμμες..

στο αιμα κολλησε η γιατρος ...σε 2 μηνες μου επεσε 3 μοναδες ο αιματοκριτης ..δλδ εχω 33 μου ειπε δεν ειναι φυσιολογικο να πεφτει τοσο αποτομα κ ειμαι μολις 18 βδωμαδων και πινω κ σιδηρο τι θα γινει μετα μου λεει... λες και χανω αιμα απο καπου ειπε...

μαλλον ειναι απο το αιμα που χανω στα ουρα μου της ειπα.. και λεει τοσο πολυ δεν νομιζω..... τι να πω! δεν εχω γιατρικες γνωσεις ,τελος παντων μου γραψαν κατι χαπια θα τα παρω αρκει να πει το οκ ο γιατρος μου..

αυτα απο μενα κοριτσια μου.α και ειδανε το μωρακι μου και μου ειπαν ειναι πολυ ζωηρουλικο κ μαλλον αγορακι επειδη μου ευγαλε αυτα τα θεματα με την υγεια (μεταξυ σοβαρου και αστειου)...

φιλακια κοριτσια

Κοριτσι καλημέρα! Xαίρομαι που δεν ήταν κάτι σοβαρο, και εύχομαι ολα καλά να πανε απο εδω και πέρα.

Η ουρολοίμωξη ειναι συχνή στις εγκυμοσύνες! Eίχες πάθει ποτέ πριν μείνεις έγκυος; Να πίνεις πολύ νερό, βοηθάει τρομερά. Επίσης υπαρχουν κ φυτικά χαπάκια για πρόληψη ουρολοίμωξης.

33 αιματοκρίτη έχω κι εγώ, και είμαι 20 εβδ. Δεν μου ακούγεται τόσο τρομερό. Ρώτα φυσικά και τον γιατρό σου αλλά μην αγχώνεσαι!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...