Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Απο περιεργεια ρωταω γιατι οι περισσοτεροι λενε οτι απο εκει καταλαβαινουν το φυλο...αν ειναι πανω απο 160 ειναι κοριτσι ενω κατω αγορι και κανω γκαλοπ:tongue:

Το εχω ακουσει και εγω αυτο.Εδω βρεχει:evil: και ετοιμαζομαι για καφε με τις φιλες απο τη δουλεια μου:D Καλημερα! Α! απο φαγητο....:D:Dαυγουλακια:mrgreen::mrgreen:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

βρε κοριτσια ποτε θα ερθει η ανοιξη????κουραστηκα με αυτο το καιρο....ολο βροχη ...βροχη....πουθενα δεν μπορεις να πας και να το ευχαριστηθεις!!! :twisted:

εγω εψησα τσιπουριτσα σημερα με βραστα κολοκυθακια και μπροκολο...μιαμ μιαμ :tongue:


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απο περιεργεια ρωταω γιατι οι περισσοτεροι λενε οτι απο εκει καταλαβαινουν το φυλο...αν ειναι πανω απο 160 ειναι κοριτσι ενω κατω αγορι και κανω γκαλοπ:tongue:

Εμενα 158 και ειναι κοριτσι!Νομιζω δεν ισχύει!


MYfKp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι και εγω ετσι πιστευω αλλα το ισχυριζονται πολλοι....ακομη και γιατροι οτι χαμηλους παλμους εχουν τα αγορια και υψηλους τα κοριτσια...δεν θυμαμαι ποσο ακριβως....νομιζω 155-160 καπου εκει:confused:


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια. Χθες παραγγειλαμε το καροτσι τι ωραια.. και εμενα παντως ο αιματοκριτης μου ειναι 32 και περνω 2 χαπακια σιδηρου αλλα παντα ειχα χαμηλο. Και εδω βρεχει δε μπορεις να κανεις τιποτα θα κανω καμια δουλιτσα στο σπιτι μου φαινετε


UstLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.Τι κανετε?Habibi εισαι καλυτερα?Περασαν οι πονοι?Κι εμενα μου χει σπασεθ τα νευρα ο καιρος.Κροκετ τι παπουτσακια τους πηρες?Ανοιξιατικα?Θελω κι εγω να τους παρω all star.Nομιζω οτι για το διμηνο που ακολουθει θα τα φορεσουν πολυ.Εχω δυο μερες τωρα που ασχολουμαι εντατικα με το θεμα του σπιτιου γιατι πρεπει να φυγουμε.Απογοητευτηκα γιατι δε βρισκω τιποτα ετσι οπως το θελω εδω τριγυρω οποτε αναγκαστικα ψαχνουμε και πιο μακρια.Δεν ειμαι κολλημενη απλως υπολογιζα πολυ στη βοηθεια του μπαμπα μου,ειδικα με το τριτο μωρο Υωρα τον εχω τοσο κοντα που πετιεται και με τις πυτζαμες,που λεει ο λογος.Τωρα θα μαστε δεκα λεπτα με το αυτοκινητο.Τι να κανουμε,θα συνηθισουμε.Μιλησα και με πολλα μεσιτικα και δεν εχουν τιποτα.Νινακι εμας οι παλμοι της μπεμπας ηταν 160.Φιλια σε ολες.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μόλις μαγείρεψΆ έκανα και Κάτι δουλιτσες και κάθομαι να δω τα μηνύματα Σας...meldan μου είναι πολύ δύσκολο με 3παιδια να μην έχεις βοήθεια μου φενεται βουνό αλλά θα τα καταφέρεις..Θέλω και εγώ να βάλω tickeraki και δεν μπορώ..


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Χθες παραγγειλαμε το καροτσι τι ωραια.. και εμενα παντως ο αιματοκριτης μου ειναι 32 και περνω 2 χαπακια σιδηρου αλλα παντα ειχα χαμηλο. Και εδω βρεχει δε μπορεις να κανεις τιποτα θα κανω καμια δουλιτσα στο σπιτι μου φαινετε

Τι καροτσάκι παραγγείλατε Θέλω και εγώ αλλά δεν έχω μπει καν στην διαδικασία ακόμη.Επίσης δεν θέλω να έχει καμία εξωφρενική τιμή ...ο σίδηρος μου στον προγεννητικο έλεγχο που είχα κάνει ήταν πολύ ανεβασμένος τώρα την επόμενη φορά ποΥ θα πάω στον γιατρό θα μου βάλει να κάνω πάλι αίματος να δούμε που βρισκόμαστε...Εγώ παίρνω τα fysiofol που είναι όλα μαζί σίδηρος ασβέστιο και φολικό οξύ..Ένα τέτοιο την ημερα


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Απο περιεργεια ρωταω γιατι οι περισσοτεροι λενε οτι απο εκει καταλαβαινουν το φυλο...αν ειναι πανω απο 160 ειναι κοριτσι ενω κατω αγορι και κανω γκαλοπ:tongue:

Μπά δεν νομίζω οτι ισχυει!!!εμένα έχει 169 -170 και είναι αγοράκι!!!!


LMb5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια.

Εμένα δεν θυμάμαι πόσοι ήταν οι χτύποι του μωρού, αλλά θυμάμαι ότι την πρώτη φορά που του ακούσαμε ήταν πολύ δυνατοί και ο γιατρός μας είπε για κορίτσι. Σε εμάς επιβεβαιώθηκε. Δεν ξέρω όμως κατά πόσο κάτι τέτοιο ισχύει ή απλώς έτυχε.

Σήμερα η μέρα μου είναι απαίσια. Εκτός από τον άρρωστο σύζυγο που έχω να προσέχω, μου έσπασε και ένα δόντι και έτρεχα για σφράγισμα! Έφαγα τον πόνο του αιώνα, καθώς ο οδοντίατρός μου είναι κατά της αναισθητικής σε περίοδο εγκυμοσύνης!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε μαριανθη.Σας ματιασαν αυτες τις μερες?Εισαι καλυτερα απ τη γαστρεντεριτιδα?Αν ηταν για τοσο λιγο ισως να ταν τροφικο κι οχι ιωση.Το δοντι πως το σπασες καλε?Μαχη μου κι εμενα μου φαινεται βουνο αλλα τι να κανω?Αφου δεν εχουν σπιτια ουτε τα μεσιτικα ποσο αλλο να περιμενω?Ο καιρος περναει,η κοιλια θα φουσκωνει κι αντε μετακομισε μετα.Ενταξει κι ο μπαμπας μου δε θα με αφησει χωρις βοηθεια απλως δε θα ναι το ιδιο ευκολο.Μας περιμενει δυσκολος χειμωνας αλλα και το ξεραμε και το θελαμε οποτε...


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε μαριανθη.Σας ματιασαν αυτες τις μερες?Εισαι καλυτερα απ τη γαστρεντεριτιδα?Αν ηταν για τοσο λιγο ισως να ταν τροφικο κι οχι ιωση.Το δοντι πως το σπασες καλε?Μαχη μου κι εμενα μου φαινεται βουνο αλλα τι να κανω?Αφου δεν εχουν σπιτια ουτε τα μεσιτικα ποσο αλλο να περιμενω?Ο καιρος περναει,η κοιλια θα φουσκωνει κι αντε μετακομισε μετα.Ενταξει κι ο μπαμπας μου δε θα με αφησει χωρις βοηθεια απλως δε θα ναι το ιδιο ευκολο.Μας περιμενει δυσκολος αχειμωνας αλλα και το ξεραμε και το θελαμε οποτε...μπ

Μπράβο σου πάντως εδώ άλλες έχουν ένα παιδί και παθαίνουν Παράκρουση ότι δεν μπορούν και τέτοια και κάθονται και στο σπίτι..τα σπίτια πλέον είναι τόσο μικρά και δεν χωράει τίποτα ειδικά τα υπνοδωμάτια ούτε Καλά Καλά ένα δεν χωράει που να έχεις Αλλά παιδιά..δύσκολο το να βρεις σπίτι Γιατί απλά δεν υπάρχουν πρακτικά


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι δυσκολο.Οι μεσιτες λενε οτι εχουν πολλα σπιτια 70-80 τετραγωνικα με δυο υπνοδωματια.Εμεις ψαχνουμε με τρια υπνοδωματια,γυρω στα 120 τετραγ με τζακι,αποθηκη και καποια αλλα στανταρ.Σε τετοιο σπιτι μενουμε και τωρα αλλα ειναι δυσευρετα πλεον.Εχω ραντεβου σε λιγο να δω ενα σπιτι.Η αμοιβη του μεσιτη ειναι ενα ολοκληρο ενοικιο!!!!Μακαρθ να μη χρειαζοταν να μπουμε σ αυτη τη διαδικασια αλλα ουτε οι πρωτοι ειμαστε ουτε οι τελευταιοι.Αλλοι μεταναστευουν κι εμεις που θα παμε δεκα λεπτα πιο κει το κανουμε θεμα.Χι χι


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας κοριτσια, τι κανετε? habibi ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα κοριτσι μου... μαριανθη και εμενα μου εσπασε ο τραπεζιτης ελαχιστα αλλα φοβαμαι να παω, και να φανταστεις οτι τα προσεχω γιατι ο γιατρος μου δεν μου εχει δωσει ασβεστιο ακομα γιατι δεν το χρειαζομαι λεει προς το παρον και δημιουργη συσπασεις. νινακιμου εγω αυτο που ξερω για τους παλμους ειναι οτι στα κοριτσια ακουγονται σαν καλπασμος αλογου ενω στα αγορια πιο σταθερος


34lep3.png

hSuPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...