Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Γεια σας και απο Μενα! Μανουλα Αυγουστου και εγω με πητ 5-8

Εχω 2 αγορακια ευχομαι σε ολες σας μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ολα καλα να μας πανε!!

Crochetmania με το καλό και σε σένα μια υπέροχη, τελειόμηνη κύηση!Τι έγινε ρε παιδιά?Όλες οι δίτεκνες-τρίτεκνες μανούλες Αυγούστου θα είναι?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Να χαίρεσαι τα αγοράκια σου κι εσύ!Για πες μας, συμπτώματα, έτυχε, πέτυχε, το θέλατε....Πολύ διακριτική είμαι ε??Ρε παιδιά, εμένα μου κόπηκε τελείως η όρεξη για φαγητό μετά το μεσημεριανό κι επίσης έκοψα τον καφέ αφού και που έφτιαχνα δεν τον έπινα....:roll::roll::roll:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια καλησπερα !μπηκα και γω να σας ευχηθω να εχετε ολες σας μια τελεια εγκυμοσυνη και τον αυγουστο να κρατατε τα μπεμπακια σας!!!!ειμαι απο τις μανουλες απριλιου και ευχομαι τα.καλυτερα!!!και ελεγα ποτε.θα πεταχτει και το καφε του αυγουστου!!!!:D:D:D

Ευχαριστούμε και με το καλό και το απριλιάτικο δωράκι σου!!Με έναν πόνο!:P


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Αnnoula σε ευχαριστουμε για τις ευχες σου,να εχεις καισυ μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου:: . Καλημερα κοριτσακια,καλωσηρθες στην παρεα μας crochetmania σου ευχομαι και σενα ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου.Αποτι βλεπω το δευτερο με το τριτο εχουν μικρη διαφορα,ετυχε η' πετυχε οπως λεει και το marouskaki? Kοριτσια ποσο χρονων εισαστε?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αnnoula σε ευχαριστουμε για τις ευχες σου,να εχεις καισυ μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου:: . Καλημερα κοριτσακια,καλωσηρθες στην παρεα μας crochetmania σου ευχομαι και σενα ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου.Αποτι βλεπω το δευτερο με το τριτο εχουν μικρη διαφορα,ετυχε η' πετυχε οπως λεει και το marouskaki? Kοριτσια ποσο χρονων εισαστε?

37 ακατέβατα!!!Καλημέρα!:oops::oops::oops::oops:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και από εμένα,

σας διαβάζω από την πρώτη μου κιολας εγκυμοσύνη αλλά τώρα πήρα την απόφαση να γράψω.

Πρίν ένα χρόνο ακριβώς γέννησα με καισαρική το πρώτο μου παιδάκι..και σήμερα κρατάω ένα θετικό τεστ.Η χαρά μου είναι απερίγραπτη...και οι φόβοι ακόμα μεγαλύτεροι...Καθώς στην πρώτη εγκυμοσύνη...έχεις άγνοια!

Θα πάω στον γιατρό στο τέλος της άλλης εβδομάδας...και ελπίζω όλα να είναι καλά!


eNortjKzUjIyMrWwtFCyBlwwFbMC3w,,61.png

eNortjKzUjIyMrU0tVSyBlwwFasC3Q,,19.png

eNortjKzUjIytDS2NFeyBlwwFagC3A,,48.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα,

σας διαβάζω από την πρώτη μου κιολας εγκυμοσύνη αλλά τώρα πήρα την απόφαση να γράψω.

Πρίν ένα χρόνο ακριβώς γέννησα με καισαρική το πρώτο μου παιδάκι..και σήμερα κρατάω ένα θετικό τεστ.Η χαρά μου είναι απερίγραπτη...και οι φόβοι ακόμα μεγαλύτεροι...Καθώς στην πρώτη εγκυμοσύνη...έχεις άγνοια!

Θα πάω στον γιατρό στο τέλος της άλλης εβδομάδας...και ελπίζω όλα να είναι καλά!

Nα σου ζήσει το πρώτο σου μωράκι και με το καλό το δεύτερο!Τι υπέροχο δώρο για τα γενέθλια!!!:P:p:p

Πες μας ΠΗΤ (ή έστω τελευταίας περιόδου) να σε βάλω στο πινακάκι!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα,

σας διαβάζω από την πρώτη μου κιολας εγκυμοσύνη αλλά τώρα πήρα την απόφαση να γράψω.

Πρίν ένα χρόνο ακριβώς γέννησα με καισαρική το πρώτο μου παιδάκι..και σήμερα κρατάω ένα θετικό τεστ.Η χαρά μου είναι απερίγραπτη...και οι φόβοι ακόμα μεγαλύτεροι...Καθώς στην πρώτη εγκυμοσύνη...έχεις άγνοια!

Θα πάω στον γιατρό στο τέλος της άλλης εβδομάδας...και ελπίζω όλα να είναι καλά!

Καλως την,αντε μια μια ξεφυτρωνουμε σαν τα μανιταρια:P:p:pΚαλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχουμε κοριτσακι μου,με υγιη μωρακια!Απο φοβιες και αγωνια,με το τσουβαλι.Ευτυχως θα κανουμε παρεα η μια στην αλλη,θα μοιραζομαστε τα ψυχολογικα μας,γιατι ειμαστε ομοιοπαθουσες και μπορουμε να καταλαβουμε καλυτερα η μια την αλλη.Αυτες οι συζητησεις εδω μεσα ειναι σαν ψυχοθεραπεια πολλες φορες.Μην ανησυχεις εμεις ειμαστε εδω.περιμενουμε λεπτομερειες "ΠΗΤ-ηλικια-και οτι αλλο θες.... Εγω ειμαι 36:evil::evil::evil::evil::evil:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας κοριτσια!!! οχι δεν ηταν κατι που θελαμε οπως και στον δευτερο γιο μου εκαν μια φοαρα ελευθερα και επιασα! χιχιχιχι καλως να ορισει τοτε το Νινι!!! Με πιανει τρελα βεβαια σκεφτομενη 3 παιδια αλλα ευλογια ρε κοριτσια καλα να ειναι τα παιδακια μας!!! εγω ειμαι 33 κοριτσια συμπτωματα εχετε???? εγω μονο μερικες ζαλαδες και υπνηλια!!!


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω marouskaki ειχα ξεκινησει φυλλικο απο τον μαιο- ιουνιο 2 μηνες πριν ξεκινησω τις προσπαθειες,(οπως σου ειπα μετα απο 3 μηνες προσπαθειων εγινε το θαυμα)και επειδη τον νοεμβριο ειχα ψιλοαπογοητευτει σταματησα να το παιρνω.Τωρα το ξαναξεκινησα μια μερα πριν την καθυστερηση.Παντως καλο κανει κακο δεν κανει.Αλλη ερωτηση:εγω επαιρνα σιδηρο σε ποσιμη μορφη 6 μηνες πριν, λογω σιδηροπενιας τωρα να συνεχιζω να πινω η' να περιμενωτην επισκεψη στο γιατρο τι θα μου πει?

ουπς,τώρα είδα αυτό το μήνυμα.εγω δε θα πάρω τίποτε μέχρι να πάω γιατρό,αλλα αφου είχες θέμα αναιμίας μήπως να τον έπαιρνες ένα τηλέφωνο;πότε λέτε να πάτε γιατρό κορίτσια;εγώ λέω κλείνοντας και την 7η εβδομάδα αν όλα πάνε καλά ως τότε,χαχα.


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ουπς,τώρα είδα αυτό το μήνυμα.εγω δε θα πάρω τίποτε μέχρι να πάω γιατρό,αλλα αφου είχες θέμα αναιμίας μήπως να τον έπαιρνες ένα τηλέφωνο;πότε λέτε να πάτε γιατρό κορίτσια;εγώ λέω κλείνοντας και την 7η εβδομάδα αν όλα πάνε καλά ως τότε,χαχα.

Καλημερα!!! εγω εχω ηδη ξεκινησει φολλικο οξυ εχω ηδη παει μια φορα στον Γιατρο και 17 θα παω για υπερηχο


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ουπς,τώρα είδα αυτό το μήνυμα.εγω δε θα πάρω τίποτε μέχρι να πάω γιατρό,αλλα αφου είχες θέμα αναιμίας μήπως να τον έπαιρνες ένα τηλέφωνο;πότε λέτε να πάτε γιατρό κορίτσια;εγώ λέω κλείνοντας και την 7η εβδομάδα αν όλα πάνε καλά ως τότε,χαχα.

Εμενα μου ειπε να παω την Τριτη,μαλλον να δουμε αν ειναι ενδομητριο,αλλα να σου πω καιγω εχω αγωνια και θελω οπωσδηποτε να δω εστω και εναν σακο......Εσενα marouskaki ο γιατρος σου ειπε να πας τελος της 7ης βδομαδας η' απο μονη σου?εχεις τοση υπομονη να περιμενεις μεχρι τοτε?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπε να παω την Τριτη,μαλλον να δουμε αν ειναι ενδομητριο,αλλα να σου πω καιγω εχω αγωνια και θελω οπωσδηποτε να δω εστω και εναν σακο......Εσενα marouskaki ο γιατρος σου ειπε να πας τελος της 7ης βδομαδας η' απο μονη σου?εχεις τοση υπομονη να περιμενεις μεχρι τοτε?

πρώτον έχω τόση υπομονή αφού περίμενα πάνω από δυο χρόνια να συμβεί κι έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στο Θεό.δευτερον αν και τέταρτο παιδάκι δεν έχω σταθερό γιατρο αφου στο πρώτο μεναμε στερεά Ελλάδα στο δευτερο και τρίτο μακεδονια αλλα σε αλλο νομό κάθε φορά.τωρα βρηκα σε ποιον θα πάω,αλλα μια και καλή στην έβδομη να ακουσω καρδούλα:wink: ειμαι λίγο χύμα ε;χαχα.


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

πρώτον έχω τόση υπομονή αφού περίμενα πάνω από δυο χρόνια να συμβεί κι έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στο Θεό.δευτερον αν και τέταρτο παιδάκι δεν έχω σταθερό γιατρο αφου στο πρώτο μεναμε στερεά Ελλάδα στο δευτερο και τρίτο μακεδονια αλλα σε αλλο νομό κάθε φορά.τωρα βρηκα σε ποιον θα πάω,αλλα μια και καλή στην έβδομη να ακουσω καρδούλα:wink: ειμαι λίγο χύμα ε;χαχα.

Χυμα δεν θα το ελεγα,μαλλον πατας γερα στα ποδια σου γιαυτο και εχεις τοση υπομονη.Εγω παλι βιαζομουνα και βιαζομαι,αμα πω θελω κατι να γινει το θελω τωρα.Δεν αντεχω την αναμονη!Και αυτο δεν ειναι καλο:twisted::twisted:Στρατιωτικοι εισαστε και αλλαζετε συνεχεια τοπο κατοικιας??


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χυμα δεν θα το ελεγα,μαλλον πατας γερα στα ποδια σου γιαυτο και εχεις τοση υπομονη.Εγω παλι βιαζομουνα και βιαζομαι,αμα πω θελω κατι να γινει το θελω τωρα.Δεν αντεχω την αναμονη!Και αυτο δεν ειναι καλο:twisted::twisted:Στρατιωτικοι εισαστε και αλλαζετε συνεχεια τοπο κατοικιας??

στο Δημόσιο και οι δυο,απλώς διορίστηκα μακριά,στον όγδοο στον πρώτο γιο πήρα την άδεια και μετακομίσαμε στην πόλη καταγωγής του συζυγου αφού βολευε για τη δικη του δουλεια και πριν πέντε χρόνια ήρθαμε στην πόλη μου αφού μετά απο δυο παιδιά απανωτά πηρα μετάθεση και τέλος χαχα.τα λέμε απο Δευτέρα,να

προσέχετε όλες.


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...