Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Κι εγώ κερνάω, νερό, χυμό, κανα κρακεράκι, κανα μανταρίνι, τέτοια !!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Ε ρε τρελα γλεντια!!Κοπελια κανα καφε πινεις?Πολυ της υγιεινης σε ακουω:P


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ε ρε τρελα γλεντια!!Κοπελια κανα καφε πινεις?Πολυ της υγιεινης σε ακουω:P

Ρε συ δυο νες έπινα στη δουλειά κι έναν σπίτι, αλλά λίγες μέρες πριν μάθω για το σπόρι άρχισε η απέχθεια και οι τρεις έγιναν 2 και μετά 0!Δοκίμασα να πίνω τσάι αλλά ούτε αυτό μπορώ....Της υγιεινής δε με λες (τρελαίνομαι για πατατάκια!)απλώς τώρα με τις αναγούλες έχω περιοριστεί πολύ...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ δυο νες έπινα στη δουλειά κι έναν σπίτι, αλλά λίγες μέρες πριν μάθω για το σπόρι άρχισε η απέχθεια και οι τρεις έγιναν 2 και μετά 0!Δοκίμασα να πίνω τσάι αλλά ούτε αυτό μπορώ....Της υγιεινής δε με λες (τρελαίνομαι για πατατάκια!)απλώς τώρα με τις αναγούλες έχω περιοριστεί πολύ...

Υπομονη σε λιγους μηνες(7+) θα εχουν περασει ολα!:P

Εγω οταν εμαθα τα ευχαριστα εκοψα και τον καφε,ετσι ειχα κανει και τις προηγουμενες φορες,γιατι φοβομουνα μη μου βγει το μωρο .....νευρικο!:mrgreen::mrgreen:Μη γελατε καθολου,την στερηση που εφαγα απο την ελλειψη καφεινης,η ψυχουλα μου το ξερει!Αφου οταν γενναγα επινα καφε σε μεγεθος κατσαρολας,το ποτηρι!Χθες που πηγα στον doctor μου λεει μην κανεις χαζομαρες μπορεις να πινεις 2 εως 3 καφεδες¨Are you sure ρε doctor?Πολλοι δεν ειναι?Τι λες καλε,η καταχρηση βλαπτει,οχι οι 2 καφεδες.Οκ λοιπον!Τωρα πινω το καφεδακι μου και σας γραφω.Marouskaki στη δουλεια εισαι?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη σε λιγους μηνες(7+) θα εχουν περασει ολα!:PΜπα...ό,τι είναι μέχρι τις 13 εβδομάδες είναι!:wink::wink:

Εγω οταν εμαθα τα ευχαριστα εκοψα και τον καφε,ετσι ειχα κανει και τις προηγουμενες φορες,γιατι φοβομουνα μη μου βγει το μωρο .....νευρικο!:mrgreen::mrgreen:Μη γελατε καθολου,την στερηση που εφαγα απο την ελλειψη καφεινης,η ψυχουλα μου το ξερει!Αφου οταν γενναγα επινα καφε σε μεγεθος κατσαρολας,το ποτηρι!Χθες που πηγα στον doctor μου λεει μην κανεις χαζομαρες μπορεις να πινεις 2 εως 3 καφεδες¨Are you sure ρε doctor?Πολλοι δεν ειναι?Τι λες καλε,η καταχρηση βλαπτει,οχι οι 2 καφεδες.Οκ λοιπον!Τωρα πινω το καφεδακι μου και σας γραφω.Marouskaki στη δουλεια εισαι?

Στη δουλειά είμαι και έχω τελειώσει σχεδόν ό,τι είχα να κάνω από διοικητικούς ελέγχους και τώρα περιμένω να μου φέρνουν κάποια δικαιολογητικά για να στείλω πληρωμές, αυτό θα ισχύει ως τις γιορτές...Ευτυχώς γιατί αρχές αρχές είμαι σαν κοτόπουλο αν είχα και πάρα πολλά να κάνω θα τα έχανα.Όχι τίποτε άλλο αλλά υποσχέθηκα στον άντρα μου να μην ξαναπάρω δουλειά σπίτι (ναι, είμαι από αυτές τις δημοσίους υπαλλήλους!).... Εσύ τι κάνεις εκεί?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Σερφαρω απο το πρωι,χαλαραααααα! Τα παιδια στον παιδικο,τον αντρα τον εχω στειλει για εξωτερικες δουλειες(εχει αδεια και αυτος),τι ωραια να ητανε ετσι ολος ο χρονος!και να πληρωνεσαι βεβαια!!!!......


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σερφαρω απο το πρωι,χαλαραααααα! Τα παιδια στον παιδικο,τον αντρα τον εχω στειλει για εξωτερικες δουλειες(εχει αδεια και αυτος),τι ωραια να ητανε ετσι ολος ο χρονος!και να πληρωνεσαι βεβαια!!!!......

Χαχα, πόσες φορές το έχω πει κι εγώ αυτό!Enjoy λοιπόν!:tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλε δεν ντρεπεστε ουτε μια δεν μπηκε απο το μεσημερι?χαχαχα.Μολις ξεμπερδεψα με παιδια(κοιμουνται),σιδερωσα,εκανα κουζινα και τωρα ωρα για χαλαρωση! Αχ κουραστηκα σημερα,τωρα ποναει η μεση μου.Δεν ξανασηκωνομαι,αυτο ητανε.Αυριο θα φτιαξω παστιτσιο λεω μμμμμμ μουρλια!Παω να βγαλω τον κιμα........


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε δεν ντρεπεστε ουτε μια δεν μπηκε απο το μεσημερι?χαχαχα.Μολις ξεμπερδεψα με παιδια(κοιμουνται),σιδερωσα,εκανα κουζινα και τωρα ωρα για χαλαρωση! Αχ κουραστηκα σημερα,τωρα ποναει η μεση μου.Δεν ξανασηκωνομαι,αυτο ητανε.Αυριο θα φτιαξω παστιτσιο λεω μμμμμμ μουρλια!Παω να βγαλω τον κιμα........

Μόνο που διάβασα κουράστηκα....Χθες γύρισα στις 4 παρά αφού μάζεψα τα παιδιά από τη μαμά μου (σχολάνε στις 2), πήγα το μεσαίο μπάλα,διαβάσαμε με το μεγάλο την γλώσσα, και μετά ως τις 8 παλεύαμε με το μεσαίο για να κάνει τα μαθήματά του.ΌΛη αυτήν την ώρα ήμουν κουκουλωμένη στον καναπέ αφού παγώνω και δε μπορώ να ζεσταθώ και σαν κοτόπουλο ζαλισμένη...Αγχώθηκα λίγο πώς θα την παλέψω ως τέλους αλλά ευελπιστώ να μου περάσει μετά το 1ο τρίμηνο (πρώτα ο Θεός).Σήμερα έχω μαγείρεμα και σίδερο(καθιστή ). Παστίτσιο ε?Εγώ έχω γεμιστά από χθες ευτυχώς!Καλημέρα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!! Δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό, δεν ξέρω τι μου γίνεται, αλλά... είμαι έγκυος! Προχθές έκανα δύο τέστ, και βγήκαν θετικότατα! Tελευταία περίοδος 6/11. Αχ κορίτσια, ένα χρόνο προσπαθούσαμε, από απόσταση, και επιτέλους... Είμαι πολύ χαρούμενη, και σοκαρισμένη, και φοβισμένη και ενθουσιασμένη και τρέμουν και τα χέρια μου και όλα αυτά μαζί... Καλη συνέχεια σε όλες εύχομαι, να μας πάνε όλα κατευχήν! Δεν εχω κάνει και χοριακή ακόμα, ούτε στο γιατρο πήγα, ελπίζω να μην έγινε καμια βλακεία με τα τεστ και τζάμπα χάρηκα! Mέχρι να το επιβεβαιώσω δεν το είπα σε κανέναν, αλλά κάπου έπρεπε να το πω θα σκάσω, και το λεω σε εσάς!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!! Δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό, δεν ξέρω τι μου γίνεται, αλλά... είμαι έγκυος! Προχθές έκανα δύο τέστ, και βγήκαν θετικότατα! Tελευταία περίοδος 6/11. Αχ κορίτσια, ένα χρόνο προσπαθούσαμε, από απόσταση, και επιτέλους... Είμαι πολύ χαρούμενη, και σοκαρισμένη, και φοβισμένη και ενθουσιασμένη και τρέμουν και τα χέρια μου και όλα αυτά μαζί... Καλη συνέχεια σε όλες εύχομαι, να μας πάνε όλα κατευχήν! Δεν εχω κάνει και χοριακή ακόμα, ούτε στο γιατρο πήγα, ελπίζω να μην έγινε καμια βλακεία με τα τεστ και τζάμπα χάρηκα! Mέχρι να το επιβεβαιώσω δεν το είπα σε κανέναν, αλλά κάπου έπρεπε να το πω θα σκάσω, και το λεω σε εσάς!

Καλό μου κοριτσάκι, συγχαρητήρια!Με τελευταία περίοδο 6/11 και δυο τεστ θετικά τι άλλο θες για να πειστείς??:D:D:D Ούτε εγώ έκανα χοριακή, γιατί άλλωστε?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό μου κοριτσάκι, συγχαρητήρια!Με τελευατία περίοδο 6/11 και δυο τεστ θετικά τι άλλο θες για να πειστείς??:D:D:D Ούτε εγώ έκανα χοριακή, γιατί άλλωστε?

Ευχαριστώ!! Eίναι και το πρώτο μου, καταλαβαίνεις άγχος και συναισθήματα. Δεν εχω και καθόλου μα καθόλου συμπτώματα, μόνο λίγο πιο βαρύ στήθος. Πω πω... Πολύ δυνατό, περίεργο συναίσθημα να ξέρεις οτι κυοφορείς. :D:D:D


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!! Eίναι και το πρώτο μου, καταλαβαίνεις άγχος και συναισθήματα. Δεν εχω και καθόλου μα καθόλου συμπτώματα, μόνο λίγο πιο βαρύ στήθος. Πω πω... Πολύ δυνατό, περίεργο συναίσθημα να ξέρεις οτι κυοφορείς. :D:D:D

Το κατάλαβα ότι είναι το πρώτο σου;) Λοιπόν, άρπα και το ονοματάκι σου στο πινακάκι!:tongue::tongue::tongue:

Μανούλες Αυγούστου 2015!

  • Crochetmania 5-8/8
  • November rain 9/8
  • Marouskaki 10/8
  • Love is in the air 12/8
  • Evangelia_kapa 13/8


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

evangelia_kapa συγχαρητήρια!!! όλα αυτά τα ανάμεικτα συναισθήματα είναι φυσιολογικά....αν σκεφτείς ότι είναι η πρώτη σου φορά!!!εδώ εμείς με δεύτερες και τρίτες εγκυμοσύνες...και κάνουμε τα ίδια και χειρότερα!!!!

απορώ πως κρατήθηκες και έκανες τόσο αργά τα τεστ!!!!

είσαι μια μέρα μετά από εμένα...εγώ αύριο έχω ραντεβού για να δω το σάκο..οπότε μπορείς και εσύ!!!


eNortjKzUjIyMrWwtFCyBlwwFbMC3w,,61.png

eNortjKzUjIyMrU0tVSyBlwwFasC3Q,,19.png

eNortjKzUjIytDS2NFeyBlwwFagC3A,,48.png

Link to comment
Share on other sites

evangelia_kapa συγχαρητήρια!!! όλα αυτά τα ανάμεικτα συναισθήματα είναι φυσιολογικά....αν σκεφτείς ότι είναι η πρώτη σου φορά!!!εδώ εμείς με δεύτερες και τρίτες εγκυμοσύνες και τέταρτες, εμένα με ξέχασες κολίτσι??:tongue::tongue::tongue:...και κάνουμε τα ίδια και χειρότερα!!!!

απορώ πως κρατήθηκες και έκανες τόσο αργά τα τεστ!!!!

είσαι μια μέρα μετά από εμένα...εγώ αύριο έχω ραντεβού για να δω το σάκο..οπότε μπορείς και εσύ!!!

Καλή επιτυχία αύριο και να απολαύσεις το σποράκι σου!:D:D:D


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

evangelia_kapa συγχαρητήρια!!! όλα αυτά τα ανάμεικτα συναισθήματα είναι φυσιολογικά....αν σκεφτείς ότι είναι η πρώτη σου φορά!!!εδώ εμείς με δεύτερες και τρίτες εγκυμοσύνες...και κάνουμε τα ίδια και χειρότερα!!!!

απορώ πως κρατήθηκες και έκανες τόσο αργά τα τεστ!!!!

είσαι μια μέρα μετά από εμένα...εγώ αύριο έχω ραντεβού για να δω το σάκο..οπότε μπορείς και εσύ!!!

Ευχαριστώ πολύ!! Nα είστε ολες καλά! Kρατήθηκα γιατί από τότε που αρχίσαμε προσπάθειες ο κύκλος μου δεν ήταν και πολύ σταθερός, και κυρίως γιατί είχα βαρεθεί να κάνω τεστ και να βγαίνουν συνέχεια αρνητικά. Και αυτό το έκανα για να γίνει, ήμουν σίγουρη πως θα βγει αρνητικό. Αλήθεια λες; Θα δω σποράκι; Ω, μακάρι! Ελπίζω να μας πάνε ολα καλά, να μας πεις πως πηγε! Για πες μια που είμαστε κοντά κοντά, εσύ έχεις συμπτώματα;


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...