Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!!

08/08/2012 εφερα και εγω στον κοσμο αυτόν τον γιο μου!!Τωρα βεβαια θα ξαναγινω μαμα τον Ιανουαριο!Απλα μπηκα να σας ευχηθω τα καλύτερα!Με το καλο ολες σας να εχετε ομορφες και τελειομηνες εγκυμοσυνες!!

Σε ευχαριστουμε πολυ Greta καλη λευτερια σου ευχομαι και να ειναι γερα τα παιδακια σου!!Σε ολες τις κοπελες το ευχομαι...


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Greta σε ευχαριστούμε πολύ!Με το καλό και το δεύτερο αγοράκι σου!!!Κι εγώ έχω δυο γεναριάτικα αγόρια!!Με μισό πόνο να έρθει!

Βρε δίτεκνη, τι την ήθελες την ερώτηση με τα κιλά???Χαχα, στο πρώτο ξεκίνησα 52, στο δεύτερο 50, στο τρίτο 54 και τώρα καμιά 55:oops::oops::oops::oops::oops:, ευελπιστώ να μη βάλω πάνω από 10 όπως και τις άλλες φορές!!Προς το παρόν αν εξαιρέσεις την προτίμηση για αλμυρά δεν έχω τίποτα τρομερές λιγούρες-ακόμη-αλλά κάτσε, καλά καλά ούτε 5 βδομάδες δεν κλείσαμε!! Πωπω, εσύ τα έχεις πολύ πολύ κοντά ε?Καλά κουράγια λοιπόν, και όντως μετά το πρώτο κι εγώ δεν ένιωσα πολύ την εγκυμοσύνη, δεν προλάβαινα χαχα!:tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως παρολο που ξεκιναω στα πιο αδυνατα μου,58 κιλα με υψος 170,στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παρει 25 κιλα και στη δευτερη 30:evil::evil::evil: Μη με ρωτησεις πως τα καταφερα,ε τ ρ ω γ α! Βεβαια ειχα και πολυ κατακρατηση υγρων αλλα ετρωγα κιολας πολυ.Τωρα εχω παθει φοβια και δεν θελω να γινω παλι σαν βαρελι.Εσυ τι κανεις και δεν παιρνεις καθολου κιλα?Ειναι ο σωματοτυπος σου λεπτος η προσεχες στις εγκυμοσυνες σου?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως παρολο που ξεκιναω στα πιο αδυνατα μου,58 κιλα με υψος 170,στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παρει 25 κιλα και στη δευτερη 30:evil::evil::evil: Μη με ρωτησεις πως τα καταφερα,ε τ ρ ω γ α! Βεβαια ειχα και πολυ κατακρατηση υγρων αλλα ετρωγα κιολας πολυ.Τωρα εχω παθει φοβια και δεν θελω να γινω παλι σαν βαρελι.Εσυ τι κανεις και δεν παιρνεις καθολου κιλα?Ειναι ο σωματοτυπος σου λεπτος η προσεχες στις εγκυμοσυνες σου?

Kαλημέρα!Εγώ είμαι 1,58 σαμιαμιδάκι με μ.ό. κιλών τα 52 τα τελευταία χρόνια.Δε μπορώ να πω ότι δεν έτρωγα, έτρωγα ό,τι ήθελα, αλλά άμα έβλεπα να ξεφεύγω τις επόμενες μέρες έκοβα τα χαζά. Κοίτα, εσύ με 1,70 έχεις περιθώριο να βάλεις τα 25 κιλά που λες, δε θα φαίνονται όπως θα φαίνονταν σε μένα (θα ήμουν σα μπάλα μπόουλινγκ!!!), αλλά εντάξει, αν μπορέσεις να πάρεις λιγότερα καλά θα είναι για να μην επιβαρύνεσαι κιόλας με κιλά που άντε χάσε τα μετά!;););) Να υποθέσω δεν είχες εμετούς στις δυο προηγούμενες εγκυμοσύνες ε?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα! Συγγνώμη τώρα είδα τα μυνηματα σας. Ακριβως έχουμε δυο κόρες κ τώρα περιμένουμε διδυμα, όλα να πανε καλα! Αλλα κ εδω βλέπω προς το παρόν οι μανούλες Αυγούστου ειναι έμπειρες μανουλες! Κοριτσια όλα καλα να πανε κ να εχετε μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα! Συγγνώμη τώρα είδα τα μυνηματα σας. Ακριβως έχουμε δυο κόρες κ τώρα περιμένουμε διδυμα, όλα να πανε καλα! Αλλα κ εδω βλέπω προς το παρόν οι μανούλες Αυγούστου ειναι έμπειρες μανουλες! Κοριτσια όλα καλα να πανε κ να εχετε μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Καλημέρα, άντε και με δυο γιους κοριτσάκι!Ναι, δυο είμαστε προς το παρόν αλλά έμπειρες όπως το είπες!Καλές εγκυμοσύνες να έχουμε όλες μας!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στιε μελλοντικες αυγουστομανουλες..........

Ευχομαι να πανε όλα τελεια!

Marouskaki...........................................τι τελεια νεα είναι αυτά!Μπραβο ρε κοριτσι συγχαρητηρια ξερεω ποσο πολύ το ηθελες από το άλλο καφε που τα λεγαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να σου θυμησω παντως ότι και εμενα η κορη ετυχε, ηταν και αυτή αυγουστιατικο μωρο(αλλα βιαζοταν και γεννηθηκε τον Ιουλιο) και εχει αλλαξει τξ ζωη μου από τοτς που γεννηθηκε!Σου ευχομαι μεσα από την ψυχη μου να είναι πρωτα γερο και γιατι όχι κορίτσαρος!!!!!!

μπραβο χαρηκα παρα πολύ αληθεια και συγκινηθηκα


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στιε μελλοντικες αυγουστομανουλες..........

Ευχομαι να πανε όλα τελεια!

Marouskaki...........................................τι τελεια νεα είναι αυτά!Μπραβο ρε κοριτσι συγχαρητηρια ξερεω ποσο πολύ το ηθελες από το άλλο καφε που τα λεγαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να σου θυμησω παντως ότι και εμενα η κορη ετυχε, ηταν και αυτή αυγουστιατικο μωρο(αλλα βιαζοταν και γεννηθηκε τον Ιουλιο) και εχει αλλαξει τξ ζωη μου από τοτς που γεννηθηκε!Σου ευχομαι μεσα από την ψυχη μου να είναι πρωτα γερο και γιατι όχι κορίτσαρος!!!!!!

μπραβο χαρηκα παρα πολύ αληθεια και συγκινηθηκα

Ευχαριστώ πολύ, κοριτσάκι μου, η αλήθεια είναι ότι ναι, ΠΕΤΑΩ!!!!Ο άντρας μου είναι μουρτζούφλης αλλά ελπίζω να του περάσει! Κόρη,γιος, ας φτάσουμε μέχρι τέλους κι ας είναι ό, τι θέλει ο Θεός!;););) Να χαίρεσαι και τα τρία σου που, ναι, σου γεμίζουν τη ζωή!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και απο μενα!.....Marouskaki στις προηγουμενες εγκυμοσυνες ειχα πολυ ναυτια και πονο στο στομαχι,αλλα εμετους δεν εκανα,οποτε απο το πρωτο τριμηνο ετρωγα καλα!Τελοσπαντων μετρο σε ολα θελει και οχι γουρουνιες,οπως εκανα εγω. Κidenio σου ευχομαι καλη λευτερια και καλα κουραγια ρε κοριτσι μου.Οταν εμαθες οτι περιμενεις διδυμα πως αντεδρασες?εχετε κληρονομικοτητα?τα κοριτσια σου ειναι μεγαλα?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχές! Κ σ εσάς εύχομαι τα καλύτερα! Δεν έχουμε ίχνος κληρονομικοτητας κ γι αυτο οταν το ακούσαμε δεν το πιστεύαμε! Εγω ήθελα τρία παιδάκια,αλλα ο άντρας μου κρυφά πάντα επιθυμούσε τέσσερα... Μου φαίνεται η ευχή του θα γίνει πραγματικότητα! Το εύχομαι δηλαδή όλα να πανε καλα μεχρι τέλους!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχές! Κ σ εσάς εύχομαι τα καλύτερα! Δεν έχουμε ίχνος κληρονομικοτητας κ γι αυτο οταν το ακούσαμε δεν το πιστεύαμε! Εγω ήθελα τρία παιδάκια,αλλα ο άντρας μου κρυφά πάντα επιθυμούσε τέσσερα... Μου φαίνεται η ευχή του θα γίνει πραγματικότητα! Το εύχομαι δηλαδή όλα να πανε καλα μεχρι τέλους!

Ωχ, δεν είχατε κληρονομικότητα?Μεγάλη τύχη τότε!Ναι, μάλλον έπιασε η ευχή του συζύγου σου!Να πάνε όλα τέλεια και να τα κρατήσετε αγκαλίτσα και τα δυο!Καλά κουράγια γιατί και τα κορίτσια σου δεν είναι πολύ μεγάλα!Υπομονή και δύναμη!Εγώ ξεκίνησα από προχθές φολικό κορίτσια, παίρνετε τίποτα εσείς?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω marouskaki ειχα ξεκινησει φυλλικο απο τον μαιο- ιουνιο 2 μηνες πριν ξεκινησω τις προσπαθειες,(οπως σου ειπα μετα απο 3 μηνες προσπαθειων εγινε το θαυμα)και επειδη τον νοεμβριο ειχα ψιλοαπογοητευτει σταματησα να το παιρνω.Τωρα το ξαναξεκινησα μια μερα πριν την καθυστερηση.Παντως καλο κανει κακο δεν κανει.Αλλη ερωτηση:εγω επαιρνα σιδηρο σε ποσιμη μορφη 6 μηνες πριν, λογω σιδηροπενιας τωρα να συνεχιζω να πινω η' να περιμενωτην επισκεψη στο γιατρο τι θα μου πει?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Hellooo!Kαμια αλλη υποψηφια μανουλα Αυγουστου δεν εχει εμφανιστει ακομα?Ειναι νωρις ακομα,εχουμε ακομα 27 μερες να τελειωσει ο μηνας,ολο και καποια θα εμφανιστει.Αν και νομιζω πολλες θα ειναι οι μανουλες Σεπτεμβριου 2015 λογω των Χριστουγεννων που ειναι αγαπησιαρικος μηνας:-D:-D:-D:-D


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα !μπηκα και γω να σας ευχηθω να εχετε ολες σας μια τελεια εγκυμοσυνη και τον αυγουστο να κρατατε τα μπεμπακια σας!!!!ειμαι απο τις μανουλες απριλιου και ευχομαι τα.καλυτερα!!!και ελεγα ποτε.θα πεταχτει και το καφε του αυγουστου!!!!:D:D:D


Qbn9p3.png

8cXxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...