Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σου Μαρω μου κ σε οποια αλλη ειναι εδω!!!

εμεις γυρισαμε κ περασαμε κατι παραπανω απο τελεια! αξιζε κ με το παραπανω!!!!

δεν θα μου χτυπαγε ασχημο, αν ειναι ενα προσεγμενο συνολο δεν μετραει αν ειναι παντελονι ή φουστα κατ'εμε!


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα.

Μυρτω μου σ' ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση. Σκεφτηκα να φορεσω μια ολοσωμη παντελονα στη βαπτιση σε χρωμα πρασινο-πετρολ (θα βαλω φωτο να τη δειτε) και προβληματιζομουν. Ξερω οτι σε καποιες εκκλησιες υπαρχει προβλημα με τα ρουχα μαμας και νονας αλλα ευτυχως ο παπας που μιλησα για τη βαπτιση ειναι πολυ ανετος.


1211708.png

1219295.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημερα.

Χρειαζομαι μια μικρη βοηθεια. Θελω να παρω καινουργιο καθισματακι αυτοκινητου για τη Νικη γιατι ο μπεμπης δεν χωραει στο δικο του και θελω να τον αλλαξω. Ειδα στο amazon καποια που ειναι μονο κατω χωρις πλατη αλλα δεν ξερω αν πρεπει να παρω να παρω τετοιο και αν ναι ποιο ειναι καλυτερο.


1211708.png

1219295.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

οχι Booster απο τωρα...καλα για εμενα ποτε booster αλλα εγω ειμαι κ λιγουραλι κουλη με την ασφαλεια στο αυτοκινητο...

για εμενα παρε ενα 9-36 οπως αυτα http://www.pramworld.co.uk/category/765/Britax_from_9_Months_to_11_Years

ή αν εχει φτάσει ήδη τα 18 κιλα η Νίκη (χλωμό εως αδυνατο βεβαια) παρε κατι τετοιο http://www.pramworld.co.uk/category/766/Britax_411_Years_Booster_Seats

ειναι μεχρι 11 ετων κ τα δυο κ προσωπικα σκοπευω να την εχω σε καθισμα μεχρι τοτε!

αρχικα μου φαινοταν υπερβολη αλλα με λιγο που διαβασα αναθεωρησα....καλα μακραν το καλυτερο ειναι να ειναι σε αναποδο καθισμα μεχρι τα 4 τλχ αλλα για εμενα ειναι πολυ εκτος budget αυτα δυστυχως...

το pramworld εχει τις πιο συμφερουσες τιμες σε γενικες γραμμες κ εχει καπου 30-40 λίρες μεταφορικα, αν το αποφασισεις στειλτους mail πριν κανεις παραγγελια για να σου πουν ακριβως κ να υπολογισεις το κοστος

το αμαζον ειναι με τις ωρες του κ ποτε στελνει Ελλλαδα καθισματάκια κ πότε όχι...

για την Μελινα εχω βρει ενα ρεκαρο 18-36 με μονο 50Ε κ λεω να το παρω για οταν το χρειαστουμε...κ τωρα που μαλλον χρειαζομαστε καινουριο σκεφτομαι να της παρω αυτο http://www.ebaby.gr/inglesina-1-2-3/eueeoia-aooie-oio-moovy-fiamma-inglesina.html


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι τα 18 δεν τα φτασαμε ακομα αλλα την περασμενη βδομαδα που πηγαμε παιδιατρο ηταν 14 κιλα. Εχω θρεμενα παιδια αφου και ο μπεμπης αισιως εχει φτασει τα 8,5. Δηλαδη εσυ λες καλυτερα να κοιταξω στο στυλ αυτο των britax? Η αληθεια ειναι πως κι εμενα μου φαινονται πολυ ασταθη τα αλλα γι' αυτο ζητησα τη γνωμη σας.


1211708.png

1219295.png

Link to comment
Share on other sites

σου λεω για εμενα οχι Booster....ειδικα απο τωρα με τιποτα!

14??? κ εμεις παλευουμε ακομα για τα 11.....!!!!!

καλα κ της κουμπαρας μου ο μπεμπης ειναι 5 μηνων κ ειναι σχεδον 9 κιλα!!!! ανθρωπακι μισελεν τον λεω!


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Χρονια πολλά κ καλη χρονιά σε όλες!

Να χαιρόμαστε τα παιδακια μας κ τις οικογένειες μας!

Αγλαίτσα με το καλό!


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρονια πολλα και καλη χρονια κι απο εμενα. Να ειστε ολες καλα και η νεα χρονια να σας φερει ο,τι ποθειτε!

Καλη χρονια κοριτσια!! Αγλαιτσα... με το καλοοοοοοοο :D :D :D :D :D. τριτωσαμε οι εγκυουλες εεε ;)

Link to comment
Share on other sites

Να

εχουμε

μηα

καλη

χρονηα

εχω

προβλημα

με

το

πληκτρολογηο

δεν

ημε

αγραμματη!!!

οσες

περημενουν

2ο

πεδακη

με

το

καλο

χαχαχαχα

δεν

μπορω

να

κρατησω

τα

γεληα

μου

χαχαχαχαχαχαχα!!

Ευα

παλη

αγορη?

Αγλαηα

εσυ?

ξερης?

Η

Μαγδα?

Ξερη?

ΤεςπΑ

κορητσακηα

να

ηστε

ολες

καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κούκλες, να είστε γερές και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!

Με το καλό οι γκαστρούλες, να υποδεχθούν με έναν πόνο ένα γερό μωράκι!

Αγλαϊτσα, τρίτωσες το καλό!!!

Αννούλα... είμαι περίεργη να μάθω τι έπαθε το πληκτρολόγιο και γράφει έτσι!!! Με το που τελειώνεις την λέξη ... επεμβαίνει το enter???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...