Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑ!!!


katesps

Recommended Posts

Κορίτσια, καλησπέρα!!!

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας, οι εγκυούλες με το καλό κι όσες επιθυμείτε παιδάκια να έρθουν σύντομα.:D

Από την Αθήνα είμαι και θέλω να ρωτήσω για διακοπές στον τόπο σας, επειδή για φέτος το καλοκαίρι προσανατολιζόμαστε να πάμε για διακοπές στο Δρέπανο στην Αργολίδα.

Κάποιες πληροφορίες υπάρχουν;;; Εντυπώσεις;;;

Θα είμαστε τρία άτομα, μαμά, μπαμπάς κι η μικρή μου, ετών 3,5. Κυρίως για τη μικρή με ενδιαφέρει, οι μεγάλοι βολεύονται. Είναι καλό μέρος για παιδάκια; Η παραλία είναι εντάξει; Μέρη για να πάμε;;; Φαγητό;;; Κάτι που έχετε να προτείνετε;;;:P:rolleyes:

Και βέβαια, εννοείται, ότι θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντά.

Δεν ξέρω, εάν επιτρέπεται από το forum (διαφημιστικοί λόγοι), λέμε να μείνουμε στο ξενοδοχείο EDEN, επειδή θα πάμε μέσω κοινωνικού τουρισμού. Εάν ξέρετε κάτι, στείλτε μου μηνυματάκι.

Ευχαριστώ πολύ.

Καλό καλοκαίρι κι όσες/οι καταφέρουμε να ξεφύγουμε Καλές Διακοπές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, καλησπέρα!!!

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας, οι εγκυούλες με το καλό κι όσες επιθυμείτε παιδάκια να έρθουν σύντομα.:D

Από την Αθήνα είμαι και θέλω να ρωτήσω για διακοπές στον τόπο σας, επειδή για φέτος το καλοκαίρι προσανατολιζόμαστε να πάμε για διακοπές στο Δρέπανο στην Αργολίδα.

Κάποιες πληροφορίες υπάρχουν;;; Εντυπώσεις;;;

Θα είμαστε τρία άτομα, μαμά, μπαμπάς κι η μικρή μου, ετών 3,5. Κυρίως για τη μικρή με ενδιαφέρει, οι μεγάλοι βολεύονται. Είναι καλό μέρος για παιδάκια; Η παραλία είναι εντάξει; Μέρη για να πάμε;;; Φαγητό;;; Κάτι που έχετε να προτείνετε;;;:P:rolleyes:

Και βέβαια, εννοείται, ότι θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντά.

Δεν ξέρω, εάν επιτρέπεται από το forum (διαφημιστικοί λόγοι), λέμε να μείνουμε στο ξενοδοχείο EDEN, επειδή θα πάμε μέσω κοινωνικού τουρισμού. Εάν ξέρετε κάτι, στείλτε μου μηνυματάκι.

Ευχαριστώ πολύ.

Καλό καλοκαίρι κι όσες/οι καταφέρουμε να ξεφύγουμε Καλές Διακοπές.

μια χαρα ειναι στο δρεπανο καλη μου !!

ειναι κοντα στο ναυπλιο και σε πολυ ωραιες παραλιες ακομα και για την μικρη σου !! και εκει εχει παραλια αλλα να σου πω εχω χρονια να παω στπ δρεπανο για μπανακι !

ωραια παραλια ειναι και στον αγ νικολα ( κονδυλι ) εξω απο το δρεπανο , απο τις must παραλιες της περιοχης με πολυ ωραια νερα ...και νομιζω καλη και για το μωρο σου ! σιγουρα να πας μια φορα και μετα βλεπεις

επισης διπλα ειναι και η καντια και ειναι και αυτη must

βασικα το δρεπανο ειναι κοντα στο ναυπλιο και αναμεσα σ αυτες τις παραλιες και στο ναυπλιο οποτε εχεις επιλογες ..ααα και το τολο ειναι κοντα

τοξενβοδοχειο δεν το ξερω αλλα θα μαθω αν θες , εχω μια φιλη που μενει εκει !!

μερη να επισκεφτεις και παλι υπαρχουν ...εσεις ποτε σκοπευετε να κατεβετε ?? θα εχουμε χρονο να σου πουμε πολλα ακομα αν μιλησουν και οι αλλες απο τα μερη μας !!

και αν κανονισουμε και αλλη συναντηση γιατι να μην σε γνωρισουμε και εσενα ??? ευκαιριες ψαχνουμε οπως καταλαβες χαχα

το σημαντικο ειναι παντως πως εισαι κοντα στην Αθηνα οτι και αν θελησεις ειναι διπλα σχεδον ! ..

μια χαρα επιλογη εκανες νομιζω ( βεβαια αν δεν παινεψεις και το σπιτι σου :mrgreen::mrgreen::mrgreen:)

να χαιρεσαι το παιδακι σου

φιλιααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

jend, σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

Τελικά, κανονίσαμε και θα έρθουμε για διακοπούλες στο Δρέπανο και στο ξενοδοχείο που ανέφερα.:P

Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου για τις παραλίες και για τα υπόλοιπα μέρη.

Εάν κανονίσατε κάποια συνάντηση για 6-13 Αυγούστου, θα είναι ιδιαίτερη χαρά να σας γνωρίσω και να τα πούμε από κοντά.:wink:

Ε, κι όποια άλλη κοπέλα ξέρει κάτι, ας μου πει.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
jend, σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

Τελικά, κανονίσαμε και θα έρθουμε για διακοπούλες στο Δρέπανο και στο ξενοδοχείο που ανέφερα.:P

Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου για τις παραλίες και για τα υπόλοιπα μέρη.

Εάν κανονίσατε κάποια συνάντηση για 6-13 Αυγούστου, θα είναι ιδιαίτερη χαρά να σας γνωρίσω και να τα πούμε από κοντά.:wink:

Ε, κι όποια άλλη κοπέλα ξέρει κάτι, ας μου πει.

Ευχαριστώ πολύ.

Καλημερα katesps.

Με το καλο να ερθεις στα μερη μας και να περασετε υπεροχες διακοπες. Εγω δεν ξερω να σου πω πληροφοριες για το ξενοδοχειο αλλα μπορω να σου προτεινω ενα πολυ καλο εστιατοριο με υπεροχη κουζινα. Ειναι στο Τολο ακι ονομαζετε Santa Maria. Ειναι πανω στη θαλασσα και μπορειτε να συνδιασεε μπανιο και φαγητο μαζι. Και κατι για τις παραλιες, αυτο που πρπει να προσεξεις στο Δρεπανο και την Πλακα ειναι οι τεραστιοι πετρινες πλακες που υπαρχουν κατα μηκος της θαλασσας. Εγω θα προτεινα να τις αποφυγεις και να επισκευτεις τις υπολοιπες παραλιες που σου προτεινε και η jend.


1211708.png

1219295.png

Link to comment
Share on other sites

marw_arg, σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες. Αν και το ξενοδοχείο έχει πισίνα, ωστόσο είναι σίγουρο ότι θα πάω στις παραλίες που εσύ κι η jend προτείνετε. Άλλωστε, για τα παιδιά δεν είναι ό,τι καλύτερο η πισίνα. Εάν δεν παίξουν με τα κουβαδάκια στην παράλια, δεν βρέξουν τα ποδαράκια τους στη θάλασσα, πώς θα μάθουν τι είναι το καλοκαίρι; Το ελληνικό καλοκαίρι; Το καλύτερο. Ούτε διαφήμιση τουρισμού να κάναμε.:lol:

Κορίτσια πολλά πολλά ευχαριστώ κι ό,τι άλλο γνωρίζετε......:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, οι οποίες εκμεταλλεύτηκαν στο έπακρον. Ο τόπος σας είναι πραγματικά ξεχωριστός. Μάλιστα, στον άνδρα μου άρεσε πάρα πολύ, τόσο που είπε ότι εάν αποκτήσουμε χρήματα για εξοχικό (πολύ αισιόδοξος είναι:rolleyes::roll:), θα το φτιάξει στο Δρέπανο ή στο Τολό.

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας κι οι εγκυούλες με το καλό.:D

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
×
×
  • Δημιουργία νέου...