Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Terry1986 είπε:

       

      Σας ευχαριστώ!! Θα τα δοκιμασω κ τα δυο!! Θυμομουν πως κατι ειχε αναφερθει γι αυτο ρωτησα!! Πραγματικα σκεφτηκα ακομα κ να το μεταφερω σε αλλη ενεση να το κανω με βελονα ινσουλίνης.. @Kate89 νιωθω πως δεν μπαινει ρε συ δηλαδη πιεζω πολυ για να μπει κ με ποναει κ οταν βγαινει η ακρη της μυτης..θα ρωτησω αυριο κ τον γιατρο ή την φαρμακοποιο αν εχουν κατι ακομα να προτεινουν..

      Και εμένα μπαίνει με δυσκολία!Βάζω και μπόλικο οινόπνευμα πριν γιατί μου έχουν πει ότι μαλακώνει το δέρμα.Ενώ η prolutex μπαίνει άνετα.

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Έβαλα το μικράκι για ύπνο και σε λιγάκι θα μπω να κάνω ένα μπανάκι να χαλαρώσω... Βαριέμαι άπειρα!!!! Νυστάζω και πεινάω... Αύριο θα είμαστε μόνες στο σπίτι (για ακόμα μια φορά) και δεν ξέρω τι να κάνω... να κάνω δουλειές ή να είμαι όλη μέρα (όσο μπορώ βέβαια με τη μικρή) ξάπλα καφέ και tv;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Κουμπαρούλα μου γλυκιά... Τα διάβασα τα νέα σου και μιλήσαμε και στο τηλέφωνο... ένα έχω να σου πω... έμπλεξες!!!!!!

Εγώ θα σηκωνόμουν να φύγω νομίζω.....

Αν δεν σε πάρουν να πας να τους βάλεις φωτιά στα γραφεία... θα σε βοηθήσω εαν θέλεις!!!!! Ε τι να πω... τι θέση είναι αυτή επιτέλους;;;;

ΜΕΣΑ!!!!! :mrgreen:

Κουμπαρούλα μου, γι'αυτό σ'αγαπάω!!!! :D:D:D:tongue:

Έβαλα το μικράκι για ύπνο και σε λιγάκι θα μπω να κάνω ένα μπανάκι να χαλαρώσω... Βαριέμαι άπειρα!!!! Νυστάζω και πεινάω... Αύριο θα είμαστε μόνες στο σπίτι (για ακόμα μια φορά) και δεν ξέρω τι να κάνω... να κάνω δουλειές ή να είμαι όλη μέρα (όσο μπορώ βέβαια με τη μικρή) ξάπλα καφέ και tv;;;;

χμ....για να το σκεφτώ.....Μοναδική ευκαιρία για "ρεπό" μεσοβδόμαδα.....

Δουλειές και έξτρα κούραση και την επόμενη πάλι στη δουλειά ή ηρεμία και χαλάρωση?......χμ.....δύσκολη επιλογή....

Θα πώ: Το κουτί Β = ξάπλα, καφέ και tv!!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ...

σημερα μεγαλη μερα...ξυπνησαμε απο τις 7 παρα..(ειχα βαλει και ξυπνητηρι εγω..χαχαχα..)και ξεκινησαμε δουλειες...βλεπουμε τα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ τραγουδακια του αη βασιλη...(μεσα στο πνευμα της ημερας ειμαστε..)ειμαι εμ τον μικρουλι μου..και

ΠΑΩ να κανω δουλειες....:cool:..μετα το μεσημερι θα χω 2 παιδια οποτε πρεπει να προλαβω...(και αυριο μεθαυριο θα λεω σε λιγο θα χω 3 παιδια..μετα 4...5..και ουτε καθε εξης...:-D)

Επεξεργάστηκαν by saxpa
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! Που είναι ο ήλιος οεο;;;;

Εμείς ξυπνήσαμε κατα τις 8:30.... την τύχη μου!!!!

Τώρα και για όλη τη μέρα θα είμαστε μοναχούλες... Έλεγα να πάμε Ασβεστοχώρι που θα έκαναν παρέλαση οι ανηψιές μου αλλά φοβάμαι ακόμη να τη βγάλω τη μικρή γιατί δεν είναι τελείως καλά και με τόσα παιδιά εκεί...δεν λέει... οπότε... σπίτι μου σπιτάκι μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά νιώθω ότι η μικρή μου μεγάλωσε......

Κάνει και λέει τις τελευταίες μέρες πολλά πράγματα!!!! Αρχίσαμε και να πίνουμε μόνες μας το γάλα.... (μη γελάς Μαιρούλα ναι το πήρα απόφαση ότι πρέπει σιγά σιγά να την βγάλω απο την αγκαλιά μου)..... ΟΚ πάω γιατί μου βομβάρδισε το σπίτι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Χρόνια Πολλά!!

Εγώ μόλις τελείωσα το βράσιμο των πατατών για τον πουρέ......έ συγγνώμη για την πατατοσαλάτα που ήθελα να κάνω....:lol::lol::lol:

Ναι, δυστυχώς τις έβαλα στη χύτρα για γρήγορα και μάλλον επειδή ήταν φρέσκιες έγιναν πιο γρήγορα απο το κανονικό και έλιωσαν. Οπότε και τις ξεφλούδισα, έριξα αλατάκι και τις φάγαμε οικογενεικώς. Τώρα έβαλα 2η δόση και τις παρακολουθώ με ανοιχτό καπάκι για σιγουριά.;)

Πάω να κάνω και το ρυζάκι μου και είμαι έτοιμη. (τα υπόλοιπα θα τα κάνει η μαμά και η πεθερά :mrgreen:)

:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κουμπαρούλα... την έκανες;;;;;

χαχαχα

Τώρα που είπες πουρέ μου άνοιξες την όρεξη... μου αρέσει πάρα πολύ και έχω να κάνω καιρό.....

Και δεν έχω πατάτες την τύχη μου....

Φιλεναδούλα μου υπομονή καλό μου θα τελειώσεις και μετά θα καμαρώνεις και θα μας κάνεις να αισθανόμαστε άσχημα που εμείς είμαστε μπάχαλο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κουμπαρούλα... την έκανες;;;;;

χαχαχα

Τώρα που είπες πουρέ μου άνοιξες την όρεξη... μου αρέσει πάρα πολύ και έχω να κάνω καιρό.....

Και δεν έχω πατάτες την τύχη μου....

Έλα να σου δώσω, έχω μπόλικες!!! :mrgreen:

Φιλεναδούλα μου υπομονή καλό μου θα τελειώσεις και μετά θα καμαρώνεις και θα μας κάνεις να αισθανόμαστε άσχημα που εμείς είμαστε μπάχαλο!!!!!

Εγώ ήδη νιώθω μπάχαλο.....εεε.....άσχημα....:tongue:

........

Link to comment
Share on other sites

Και δεν έχω πατάτες την τύχη μου....

μα τι μου θυμιζει αυτο να δεις..:rolleyes:

Φιλεναδούλα μου υπομονή καλό μου θα τελειώσεις και μετά θα καμαρώνεις και θα μας κάνεις να αισθανόμαστε άσχημα που εμείς είμαστε μπάχαλο!!!!!

ου βρωμιαρες....τι???Δεν εχεται κανει ξεκαθαρισμα ακομα???????πωπωπω..τρε μπαναλ...

παω να συνεχισω το σπιτακι μου που εχει γινει γλυκα και καθαρο..

ΚΑΘΑΡΟΟΟ..(για οσες δεν βλεπουνε..):tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...